Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 124 від 14.06.2018. Стан: чинний Дата публікації: 14.06.2018

РІШЕННЯ

Від 14.06.2018.                                 № 124

м. Долина

Про встановлення тимчасової споруди

для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Бакаляра Ярослава Володимировича та громадянки Губи Людмили Іванівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (бокси для ремонту легкових автомобілів) по вул. Обліски, 36б в м. Долина, витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на земельну ділянку, ескіз намірів та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В: 

  1. Дозволити фізичній особі-підприємцю Бакаляру Ярославу Володимировичу та громадянці Губі Людмилі Іванівні встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності (бокси для ремонту легкових автомобілів) розміром 6.00м х 5.00м по вул. Обліски, 36б в м. Долина.
  2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Бакаляра Я.В. та громадянку Губу Л.І. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Обліски, 36б в м. Долина. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
  3. Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд