Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 20 від 24.01.2018. Стан: чинний Дата публікації: 24.01.2018

РІШЕННЯ

Від 24.01.2018.                                 № 20

м. Долина

Про встановлення тимчасової споруди

для провадження

підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Пугач Тамари Василівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди (торгового павільйону) для провадження підприємницької діяльності по вул. Підлівче (біля газової заправки) в м. Долина, додаткову угоду № 2 до договору від 28.10.2009 р., зареєстрованого в державному реєстрі за № 04:09:303:00063 від 04.09.2015 року, Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 43688526220), ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Пугач Тамарі Василівні встановити тимчасову споруду (торговий павільйон) для провадження підприємницької діяльності по вул. Підлівче (біля газової заправки) в м. Долина терміном до 04.09.2020 року.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Пугач Т.В. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Підлівче (біля газової заправки) в м. Долина. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Пугач Т.В. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд