Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 195 від 19.10.2017. Стан: чинний Дата публікації: 19.10.2017

РІШЕННЯ

Від 19.10.2017.      № 195

м. Долина

Про встановлення тимчасової споруди

для провадження

підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Максимчук Дарії Василівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди (торгового павільйону) для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 12б в м. Долина, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права оренди земельної ділянки від 15.08.2017 року, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Максимчук Дарії Василівні встановити тимчасову споруду (торговий павільйон) для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 12б в м. Долина терміном до 01.11.2019 року.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Максимчук Д.В. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 12б в м. Долина. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Максимчук Д.В. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                           Володимир Гаразд