Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 184 від 27.09.2017. Стан: чинний Дата публікації: 27.09.2017

РІШЕННЯ

Від 27.09.2017.         № 184

м. Долина

Про встановлення тимчасової

споруди для провадження

підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Баранович Любов Ярославівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Торгова, 12 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (Серія ЯИ № 902623), договір найму торгового місця, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Баранович Любові Ярославівні встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Торгова, 12 в м. Долина терміном до 01.10.2019 року.

2.Зобов’язати фізичну особу–підприємця Баранович Л.Я. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Торгова, 12 в м. Долина. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Баранович Л.Я. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                          Володимир Гаразд