Про встановлення дорожніх знаків

Тип документу: . № 154 від 11.08.2017. Стан: чинний Дата публікації: 11.08.2017

РІШЕННЯ

Від 11.08.2017.         № 154

 м. Долина

Про встановлення дорожніх знаків

  

З метою покращення безпеки дорожнього руху, створення комфортних та безпечних умов для жителів міста, враховуючи звернення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо необхідності облаштування стоянки для комфортного пересування автотранспортом маломобільних груп населення та відповідним дорожнім знаком 3.35 «Стоянка заборонена» з табличкою 7.18 крім інвалідів з нанесенням відповідної розмітки по вул. Грушевського, 18 в м. Долина , керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити комунальному підприємству “Комунгосп” Долинської міської ради, відповідно до погодження Долинського відділення поліції Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області, встановити дорожній знак 3.35 «Стоянка заборонена» з табличкою 7.18 «Крім інвалідів» з нанесенням відповідної розмітки по вул. Грушевського, 18 в м. Долина.

2.Встановлення дорожнього знаку проводити в присутності працівника Долинського відділення поліції Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Руслану Гаврилків.

Міський голова                                                       Володимир Гаразд