Про оренду приміщення

Тип документу: . № 93 від 03.05.2018. Стан: чинний Дата публікації: 03.05.2018

РІШЕННЯ

Від 03.05.2018.                                 № 93

м. Долина

Про оренду приміщення

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Гац Наталії Ярославівни про продовження терміну оренди приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. 1. Передати, суб’єкту підприємницької діяльності Гац Наталії Ярославівні, в оренду на новий термін частину нежитлового приміщення (колишня котельня) по вул. Грушевського, 26б в м. Долина, загальною площею 22,9 кв. м для роботи твердопаливного котла та обладнання, з метою обігріву діючих приватних торгово-офісних приміщень та частини приміщень територіальної громади загальною площею 300,00 кв. м, терміном до 31.03.2019 року.
  1. Орендарю, суб’єкту підприємницької діяльності Гац Наталії Ярославівні, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Управління комунального майна».
  2. Попередити орендаря, що у разі невиконання п. 2, дане рішення втрачає чинність згідно з чинним законодавством.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд