Про оренду приміщення

Тип документу: . № 247 від 18.12.2017. Стан: чинний Дата публікації: 18.12.2017

РІШЕННЯ

Від 18.12.2017.      № 247

м. Долина

Про оренду приміщення

 Розглянувши звернення Долинського міськрайонного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про продовження оренди приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Передати в оренду Долинському міськрайонному сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції нежитлове приміщення по вул. Промислова, 5 загальною площею 40,1 кв. м (каб. №16, 27 згідно з експлікацією) та долю площі спільного користування, для здійснення діяльності Долинського міськрайонного сектору з питань пробації, терміном з 01.01.2018 року до 31.12.2019 року.

2.Орендарю, Долинському міськрайонному сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Управління комунального майна» Долинської міської ради.

3.Встановити, що у разі невиконання п. 2, дане рішення втрачає чинність.

Міський голова                                                          Володимир Гаразд