Про оренду приміщень

Тип документу: . № 244 від 18.12.2017. Стан: чинний Дата публікації: 18.12.2017

РІШЕННЯ

Від 18.12.2017.              № 244

м. Долина

Про оренду приміщень

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Чекалюка Б. С. про продовження на новий термін оренду приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати в оренду суб’єкту підприємницької діяльності Чекалюку Б.С. частину нежитлового цокольного приміщення загальною площею 23,5 кв. м, та долю площі спільного користування, яка становить 3,6 кв.м. (1/2 приміщення коридору, №19 згідно з експлікацією технічного паспорта), що знаходиться в м. Долина по вул. Чорновола, 6 терміном до 31.08.2020 року. Цільове використання – побутове обслуговування.

2.Орендарю, суб’єкту підприємницької діяльності Чекалюку Б.С. в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Управління комунального майна» Долинської міської ради.

3.Договір оренди достроково розривається в разі приватизації об’єкта оренди, шляхом оголошення аукціону.

4.Встановити, що у разі невиконання п. 2, дане рішення втрачає чинність.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд