Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 28в в м. Долина

Тип документу: . № 47 від 21.02.2018. Стан: чинний Дата публікації: 21.02.2018

РІШЕННЯ

Від 21.02.2018.                                 № 47

м. Долина

Про надання дозволу на розміщення

тимчасової споруди для провадження

підприємницької діяльності по

вул. Грушевського, 28в в м. Долина

         Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Литвинишина Павла Богдановича про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 28в в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити фізичній особі-підприємцю Литвинишину Павлу Богдановичу розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 28в в м. Долина терміном на один рік.
  2. ФОП Литвинишину П.Б. звернутися до міської ради із заявою та відповідними документами про надання паспорта прив’язки тимчасової споруди. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
  3. Погодити режим роботи тимчасової споруди: щоденно з 10.00 год. до 18.00 год. без обідньої перерви та вихідних днів.
  4. ФОП Литвинишину П. Б. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території на віддалі 5 м від неї у відповідності до ветеринарно-санітарних норм і правил, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина.
  5. Зобов’язати ФОП Литвинишина П.Б. укласти з КП «Комунгосп» угоду про вивіз сміття.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір