Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина

Тип документу: . № 57 від 21.02.2018. Стан: чинний Дата публікації: 21.02.2018

РІШЕННЯ

Від 21.02.2018                                 № 57

м. Долина

Про надання дозволу на розміщення

тимчасової споруди для провадження

підприємницької діяльності на території

КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Бугрія Івана Михайловича  про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити фізичній особі – підприємцю Бугрію Івану Михайловичу розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності під № 24 на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина на термін дії договору найму торгового місця.
  2. Відділу містобудування та архітектури (Т.Федорко), за зверненням заявника, видати паспорт прив’язки тимчасової споруди. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
  3. Погодити режим роботи тимчасової споруди: щоденно з 08.00 год. до 18.00 год. без обідньої перерви. Вихідний день – неділя.
  4. ФОП Бугрію І. М. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території на віддалі 5 м від неї у відповідності до ветеринарно-санітарних норм і правил, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина.
  5. Рішення виконавчого комітету міської ради від 22.09.2011. № 318 «Про надання дозволу на встановлення малої архітектурної форми на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина» вважати таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір