Про демонтаж тимчасової споруди

Тип документу: . № 140 від 14.06.2018. Стан: чинний Дата публікації: 14.06.2018

РІШЕННЯ

 

Від 14.06.2018.                                   № 140

м. Долина

Про демонтаж тимчасової споруди

 

Розглянувши протокол засідання комісії з питань демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Долини від 01.06.2018року, матеріали надані відділом інспекції Долинської міської ради, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Долина затвердженого рішенням міської ради від 05.12.2012року, Порядком розміщення тимчасових споруд, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011року № 244, ст.ст. 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 

  1. Зобов’язати Щура Богдана Федоровича, жителя м. Долина, вул. ____, демонтувати в місячний термін тимчасову споруду – металевий гараж, який розміщений в дворі будинку № 117б по вул. Обліски в м. Долина, без документів, що посвідчують право на земельну ділянку, відсутності дозвільних документів.
  2. У випадку невиконання вимог п.1 даного рішення у встановлений термін, комунальному підприємству «Комунгосп» Долинської міської ради спільно з комісією по демонтажу, провести демонтаж тимчасової споруди, металевий гараж, який розміщений за адресою: вул. Обліски, 117б м. Долина.
  3. Загально-організаційному відділу опублікувати дане рішення на офіційному сайті Долинської міської ради та у «Віснику міської ради».
  4. Дане рішення набирає чинності з моменту опублікування у «Віснику міської ради».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І.Жовніра.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд