Про демонтаж тимчасової споруди

Тип документу: . № 222 від 15.11.2017. Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2017

РІШЕННЯ

Від 15.11.2017.               № 222

м. Долина

Про демонтаж

тимчасової споруди

Розглянувши протокол засідання комісії з питань демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Долини від 25.10.2017року, матеріали надані відділом інспекції Долинської міської ради, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Долина затвердженого рішенням міської ради від 05.12.2012року, Порядком розміщення тимчасових споруд, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011року № 244, ст.ст. 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Зобов’язати ТзОВ «Водотехцентр» в особі керівника Винника Олександра Остаповича, жителя с. Княжолука Долинського району Івано-Франківської області, демонтувати в місячний термін тимчасову споруду – металевий резервуар, який розміщений біля приміщення колишньої котельні по вул. Грушевського,26 в м. Долина, без документів, що посвідчують право на земельну ділянку, відсутності дозвільних документів.

2.У випадку невиконання вимог п.1 даного рішення у встановлений термін, комунальному підприємству «Комунгосп» Долинської міської ради спільно з комісією по демонтажу, провести демонтаж тимчасової споруди, металевий резервуар, який розміщений за адресою: вул. Грушевського,26 м. Долина.

3.Загально-організаційному відділу опублікувати дане рішення на офіційному сайті Долинської міської ради та у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа».

4.Дане рішення набирає чинності з моменту опублікування у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа».

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І.Жовніра.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд