Про перереєстрацію списків громадян, що перебувають на квартирному обліку за місцем проживання

Тип документу: . № 2 від 24.01.2018. Стан: чинний Дата публікації: 24.01.2018

РІШЕННЯ

Від 24.01.2018.                                   № 2

м. Долина

Про перереєстрацію списків громадян,

що перебувають на квартирному обліку

за місцем проживання

Розглянувши матеріали по перереєстрації списків громадян, що перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, керуючись Житловим кодексом України, п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Затвердити списки громадян, що перебувають на квартирному обліку за місцем проживання станом на 01.01.2018 року:

  • загальна черга – 331 особа (додаток 1),
  • першочергове отримання житла – 102 особи (додаток 2),
  • позачергове отримання житла – 55 осіб (додаток 3).

Міський голова                                           Володимир Гаразд

Додаток 1 до рішення виконавчого комітету

міської ради від 24.01.2018 № 2

С П И С О К

громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання станом на 01.01.2018 року

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові Склад сім’ї Адреса займаного жилого приміщення Дата рішення

про взяття на квартоблік

1 2 3 4 5
1. Пазяк Ганна Іванівна 4 15.03.1981
2. Гац Магда Дмитрівна 2 12.05.1981
3. Юшкова Любов Петрівна 3 10.05.1982
4. Дмитрів Наталія Михайлівна 4 17.12.1982
5. Оглоб’як Ігор Миколайович 5 21.12.1982
6. Лаврів Любов Петрівна 4 18.01.1983
7. Дмитровська Наталія Іванівна 6 21.03.1983
8. Фендик Людмила Іванівна 4 14.04.1983
9. Черніченко Розалія Максимівна 4 28.04.1983
10. Косило Василь Йосипович 4 01.07.1983
11. Солонина Світлана Іванівна 4 14.07.1983
12. Лука Ольга Михайлівна 4 08.09.1983
13. Драпак Лариса Євстахівна 5 09.02.1984
14. Мацевич Володимир Денисович 4 01.03.1984
15. Лешко Дарія Миколаївна 4 05.04.1984
16. Дупляк Ігор Дмитрович 4 07.05.1984
17. Шопоняк Марія Андріївна 3 10.05.1984
18. Сокалюк Ярслава Іванівна 4 10.05.1984
19. Паровінчак Ганна Михайлівна 3 10.05.1984
20. Стасів Ярослава Миколаївна 5 10.05.1984
21. Лешко Анастасія Іванівна 3 14.06.1984
22. Гірник Олександра Юріївна 4 14.06.1984
23. Ігнат Марія Миколаївна 6 12.07.1984
24. Гавлючинська Марія Миколаївна 3 12.07.1984
25. Куцуль Павліна Романівна 4 21.08.1984
26. Попик Михайло Пантелеймонович 4 20.09.1984
27. Кецмур Лідія Трохимівна 5 13.12.1984
28. Мищак Юлія Юліанівна 4 24.12.1984
29. Періжок Юрій Іванович 4 17.01.1985
30. Коцкович Тетяна Богданівна 5 23.01.1985
31. Михалейко Лілія Юріївна 3 23.01.1985
32. Лаукс Віктор Вікторович 4 14.03.1985
33. Попчук  Людмила Миколаївна 2 14.03.1985
34. Антонович Осип Бенедиктович 3 14.03.1985
35. Торос Галина Богданівна 4 18.04.1985
36. Андрійович Ярослав Федорович 1 18.04.1985
37. Зовбень Богдан Васильович 4 16.05.1985
38. Келюшко Євдокія Василівна 3 13.06.1985
39. Дровецький Ярослав Михайлович 4 13.06.1985
40. Могитич Богдан Васильович 3 11.07.1985
41. Макух Володимир Васильович 4 18.08.1985
42. Гищин Мирослава Дмитрівна 2 26.08.1985
43. Шатько Зінаїда Іванівна 2 06.09.1985
44. Шикиринець Олександра Олексіївн 5 20.09.1985
45. Олексин Богдан Богданович 3 20.09.1985
46. Семетковський Мар’ян Григорович 7 10.10.1985
47. Лешко Володимир Михайлович 4 17.10.1985
48. Белялова Надія Юріївна 5 25.12.1985
49. Вуйко Олександра Василівна 3 11.02.1986
50. Яциняк Любов Михайлівна 3 13.02.1986
51. Маланчин Ольга Григорівна 3 07.05.1986
52. Гошкович Степан Степанович 3 10.07.1986
53. Кузьмич Надія Йосипівна 4 14.08.1986
54. Юрчишин Богдан Федорович 4 11.09.1986
55. Стадник- Жибак Надія Павлівна 4 15.01.1987
56. Воронова Любомира Тимофіївна 5 12.02.1987
57. Рибак Алла Володимирівна 4 09.04.1987
58. Охота Йосип Ілліч 4 09.04.1987
59. Яременко Петро Петрович 6 09.04.1987
60. Дубей Ольга Михайлівна 3 14.05.1987
61. Стефанишин Любомира Василівна 1 14.05.1987
62. Петруненко Ганнадій Володимир. 5 19.08.1987
63. Котецька Анна Юріївна 3 19.08.1987
64. Долішній Василь Володимир. 5 19.08.1987
65. Малинович Галина Данилівна 4 15.10.1987
66. Риджак Ігор Володимирович 4 15.10.1987
67. Климентовська Людмила Василівна 4 12.11.1987
68. Лозинська Галина Йосипівна 6 10.12.1987
69. Дерюгіна Тамара Михайлівна 2 11.02.1988
70. Насада Степан Павлович 3 14.04.1988
71. Чоповська Галина Іванівна 4 09.06.1988
72. Передрук Богдан Іванович 1 05.07.1988
73. Оглоб’як Богдан Миколайович 5 08.09.1988
74. Долішня Наталія Миколаївна 5 10.03.1989
75. Олінкевич Степан Ярославович 2 13.04.1989
76. Дец Володимир Сергійович 4 20.05.1989
77. Дмитрів Марія Миколаївна 3 16.11.1989
78. Струтинський Зеновій Кирилович 4 14.12.1989
79. Витвицький Михайло Миколайович 5 14.06.1990
80. Лешко Людмила Павлівна 3 12.07.1990
81. Перекицей Василь Йосипович 5 12.07.1990
82. Лаврінок Руслан Миколайович 4 9.07.1990
83. Бібик Олена Анатоліївна 4 09.081990
84. Аннінкова Ганна Федорівна 4 13.09.1990
85. Дрешер Ігор Миколайович 1 13.09.1990
86. Витвицький Василь Степанович 5 11.10.1990
87. Левко Ярослава Василівна 3 11.10.1990
88. Савчук Ярослава Михайлівна 3 20.11.1990
89. Олінкевич Оксана Ярославівна 2 12.12.1990
90. Микулин Роман Михайлович 3 14.02.1991
91. Грибович Ірина Володимирівна 4 11.04.1991
92. Куцманд Мирослав Михайлович 4 13.07.1991
93. Фединяк Марія Йосипівна 4 10.10.1991
94. Костецька Ольга Михайлівна 3 14.11.1991
95. Матійців Лілія Миронівна 4 14.11.1991
96. Королюк Василь Васильович 4 14.11.1991
97. Когут Галина Олександрівна 4 16.01.1992
98. Петруненко Геннадій Володимиров 5 16.01.1992
99. Кіщак Роман Юліанович 5 12.03.1992
100. Потапчук Оксана Йосипівна 4 12.03.1992
101. Гаврилюк Світлана Ананіївна 5 12.03.1992
102. Микитин Агафія Іванівна 5 13.02.1992
103. Матіїшин  Ярослав Васильович 3 14.05.1992
104. Паньків Зеновій Миронович 4 13.08.1992
105. Креховецький Любомир Миронов 5 15.08.1992
106. Гошилик Ірина Василівна 4 15.08.1992
107. Цяпура Ігор Миколайович 2 12.11.1992
108. Сабан (Нікандрова) Стефанія Йосипівна 4 17.12.1992
109. Гавриленко Марія Миколаївна 4 17.12.1992
110. Солодуха Ганна Михайлівна 3 17.12.1992
111. Сович Наталія Іванівна 6 21.01.1993
112. Василенко Роман Миколайович 4 21.01.1993
113. Скубиш Василь Федорович 5 18.02.1993
114. Костецький Володимир Іванов. 4 08.04.1993
115. Лопух Олександра Михайлівна 5 27.04.1993
116. Дожджаник Любов Іллівна 4 09.09.1993
117. Бартків Василь Степанович 8 11.11.1993
118. Блажко Мирон Йосипович 5 11.11.1993
119. Шмігель Юстина Михайлівна 2 09.12.1993
120. Візнович Ярослава Яківна 3 09.12.1993
121. Вінтонів Надія Михайлівна 2 14.04.1994
122. Димид Михайло Васильович 5 14.04.1994
123. Білак Олена Миколаївна 5 22.11.1994
124. Черешнівський Володимир Петров 4 17.12.1994
125. Возняк Надія Богданівна 3 31.01.1995
126. Черіль Оксана Олексіївна 3 02.03.1995
127. Федів Наталія Богданівна 4 28.03.1995
128. Горяча Теодозія Олександрівна 1 30.05.1995
129. Святківська Тетяна Василівна 3 30.05.1995
130. Тягур Руслана Яремівна 5 14.11.1995
131. Стасів Руслан Ярославович 4 12.03.1996
132. Шовкун Віталій Олексійович 4 21.05.1996
133. Коваль Зеновій Михайлович 2 26.11.1996
134. Витвицька Галина Василівна 2 26.11.1996
135. Ілиняк Василь Іванович 4 27.12.1996
136. Рибчак Іванна Йосипівна 4 27.02.1997
137. Сенів Микола Степанович 3 26.12.1997
138. Куцик Галина Омелянівна 2 06.03.1998
139. Зінченко Марія Іванівна 5 22.05.1998
140. Ядикін Олександр Сергійович 9 25.12.1998
141. Гошовська Лідія Іванівна 4 29.06.1999
142. Цергель Галина Степанівна 7 05.10.1999
143. Синишин Іванна Іванівна 1 15.12.1999
144. Геба Марія Василівна 3 30.11.2000
145. Фендик Іванна Миколаївна 3 27.01.2000
146. Дякун Марія Василівна 2 31.03.2000
147. Халупняк Іван Павлович 3 22.06.2000
148. Коцур Ярослав Дмитрович 6 28.12.2000
149. Голосай Лідія Євгенівна 3 28.12.2001
150. Ганюк Лілія Василівна 3 28.11.2002
151. Василів (Шаповалова) Оксана Вас. 3 26.12.2002
152. Гірник Іван Васильович 3 26.12.2002
153. Матіїшин Любомир Миколайович 2 22.03.2003
154. Кавулич Василь Іванович 4 22.05.2003
155. Костецька Уляна Василівна 3 27.11.2003
156. Сендега Зеновія Степанівна 7 27.11.2003
157. Татунчак (Данкович) Любов Богдан 6 25.12.2003
158. Габер Іванна Богданівна 6 26.02.2004
159. Дмитрів Мирослава Йосипівна 4 25.03.2004
160. Михнич Роман Володимирович 3 25.03.2004
161. Саінсус Світлана Спиридонівна 1 22.04.2004
162. Мельник Ганна Йосифівна 4 22.04.2004
163. Мацелко Оксана Миколаївна 3 24.06.2004
164. Дмитрів Ярослава Іванівна 3 24.06.2004
165. Мартинчик Надія Богданівна 4 24.06.2004
166. Пріц Марія Василівна 4 24.06.2004
167. Мостовий Ярослав Михайлович 3 24.06.2004
168. Пилипів Анна Василівна 2 26.08.2004
169. Лаврінок Оксана Лук”янівна 4 23.09.2004
170. Луцька Світлана Миколаївна 2 23.09.2004
171. Матвійців Тетяна Миколаївна 4 23.09.2004
172. Цой Наталія Іллівна 8 25.11.2004
173. Кіс Лідія Василівна 5 25.11.2004
174. Григорська Мирослава Степанівна 4 25.11.2004
175. Король Наталія Іванівна 4 25.11.2004
176. Возняк Марія Федорівна 5 25.11.2004
177. Скрипник Іван Михайлович 5 25.11.2004
178. Чігур Ольга Степанівна 3 16.12.2004
179. Коцаба Марія Михайлівна 4 16.12.2004
180. Покришка Марія Петрівна 4 16.12.2004
181. Дмитрів Ольга Петрівна 3 16.12.2004
182. Карасьова Наталія Дмитрівна 3 03.02.2005
183. Худин Тетяна Ярославівна 3 03.02.2005
184. Бреславська Ганна Тимофіївна 3 03.02.2005
185. Мудра Віра Семенівна 5 03.02.2005
186. Король Петро Іванович 3 03.02.2005
187. Гаванчук Валентина Михайлівна 4 24.03.2005
188. Винницька Наталія Василівна 4 24.03.2005
189. Харандзюк Ніна Мирославівна 4 24.03.2005
190. Коряніна Марія Семенівна 4 24.03.2005
191. Маруняк Марія Михайлівна 3 24.03.2005
192. Захарків Олександра Василівна 4 24.03.2005
193. Дидяк Іван Іванович 4 24.03.2005
194. Жекало Тетяна Мар‘янівна 4 26.03.2005
195. Чулан Марія Ярославівна 4 21.04.2005
196. Заремба Юстина Леонівна 2 26.05.2005
197. Іванова Наталія Вікторівна 3 26.05.2005
198. Головата Світлана Богданівна 3 26.05.2005
199. Багира Галина Степанівна 4 26.05.2005
200. Колінчак Любов Василівна 2 9.08.2005
201. Лютан Галина Віталіївна 4 13.10.2005
202. Сабара Володимир Ігорович 3 13.10.2005
203. Дрогомирецька Ольга Іванівна 3 13.10.2005
204. Гринчишин Віталій Ігорович 6 13.10.2005
205. Кунченко Світлана Михайлівна 3 24.11.2005
206. Паровінчак Наталія Василівна 5 24.11.2005
207. Ципук Іванна Миколаївна 3 24.11.2005
208. Дубів Оксана Юріївна 6 24.11.2005
209. Депутат Ігор Володимирович 1 24.11.2005
210. Джус Роман Ярославович 2 24.11.2005
211. Шарапова Світлана Олександр. 6 22.12.2005
212. Ансімова Галина Дмитрівна 4 22.12.2005
213. Гук Леся Іванівна 4 22.12.2005
214. Іванейко Катерина Миколаївна 3 22.12.2005
215. Василюк Людмила Василівна 3 25.01.2006
216. Менчак Оксана Василівна 2 25.01.2006
217. Ляхович Оксана Василівна 8 25.01.2006
218. Безділь Світлана Володимирівна 3 23.02.2006
219. Федоришин Оксана Євгенівна 4 23.02.2006
220. Горбачевська Марія Михайлівна 2 23.02.2006
221. Маруняк Мар”яна Володимирівна 3 23.02.2006
222. Грицило Микола Остапович 4 23.02.2006
223. Пітило Оксана Мирославівна 3 23.02.2006
224. Скора Галина Іванівна 3 23.02.2006
225. Тимочко Іванна Борисівна 3 08.06.2006
226. Українець Віра Ярославівна 2 08.06.2006
227. Афанасьєва Наталія Ярославівна 3 29.06.2006
228. Логінський Юрій Мирославович 4 29.06.2006
229. Сидор Наталія Іванівна 2 29.06.2006
230. Мастикаш Олена Миколаївнаа 3 29.06.2006
231. Дмитрів Анна Михайлівна 2 20.07.2006
232. Антоняк Лілія Зіновіївна 2 20.07.2006
233. Борисенко Галина Олексіївна 3 20.07.2006
234. Суковата Іванна Владиславівна 2 20.07.2006
235. Маланчук Тетяна Василівна 4 20.07.2006
236. Гавалюх Тетяна Ігорівна 5 20.07.2006
237. Анікеєнко Лідія Михайлівна 3 29.09.2006
238. Мицак Олег Мирославович 3 29.09.2006
239. Романів Наталія Богданівна 2 29.09.2006
240. Шаховець Володимир Миколайови 3 29.09.2006
241. Микитин Руслана Михайлівна 3 25.10.2006
242. Коновальчук Дмитро Мирославов 3 25.01.2007
243. Гаврилюк Лідія Дмитрівна 3 25.01.2007
244. Мельник Тарас Зіновійович 4 22.02.2007
245. Оринчак Василь Анатолійович 3 22.02.2007
246. Кузеляк Василь Богданович 3 22.02.2007
247. Бута Ольга Василівна 5 22.02.2007
248. Доскіч Надія Василівна 5 22.02.2007
249. Левицький Ігор Миколайович 5 22.02.2007
250. Труханівська Ганна Михайлівна 3 30.03.2007
251. Юсип Віталій Михайлович 4 30.03.2007
252. Іванишин Петро Миронович 5 30.03.2007
253. Лисенко Микола Миколайович 4 30.03.2007
254. Григорська Лідія Омелянівна 3 22.05.2007
255. Шевченко Алла Вікторівна 3 22.06.2007
256. Данилович Ігор Миронович 3 30.08.2007
257. Богайчик Ніна Михайлівна 4 30.08.2007
258. Тюшка Наталія Вадимівна 4 27.09.2007
259. Гачка Михайло Михайлович 1 25.10.2007
260. Дирів Іван Васильович 3 29.11.2007
261. Піпаш Михайло Васильович 3 27.12.2007
262. Яцків Тетяна Дмитрівна 3 27.12.2007
263. Ленгевич Андрій Васильович 3 27.12.2007
264. Гараздій Петро Ярославович 1 14.02.2008
265. Васько Андрій Богданович 4 20.03.2008
266. Сметаняк Тетяна Василівна 4 20.03.2008
267. Семкулич Віктор Васильович 4 24.04.2008
268. Струтинська Наталія Тарасівна 4 29.05.2008
269. Длугаш Наталія Олексіївна 3 29.05.2008
270. Челноков Ярослав Володимирович 5 17.07.2008
271. Мураль Любов Миколаївна 3 17.07.2008
272. Хоминець Світлана Остапівна 4 28.08.2008
273. Вирстюк Андрій Васильович 4 27.11.2008
274. Геверт Олена Тахірівна 3 27.11.2008
275. Кондратюк Галина Степанівна 4 27.11.2008
276. Кретович Олександр Володимиров. 2 19.02.2008
277. Ядчишин Андрія Володимирівна 3 26.03.2009
278. Чепеляк Василина Миколаївна 4 26.03.2009
279. Сорока Лідія Адамівна 4 26.03.2009
280. Новошицька Святослава Павлівна 2 19.06.2009
281. Бровкіна Наталія Анатоліївна 1 06.08.2009
282. Мордвіна Марія Михайлівна 2 26.11.2009
283. Маркусь Марія Йосипівна 6 24.12.2009
284. Личак Ганна Ярославівна 3 22.03.2010
285. Злотницький Ігор Вікторович 4 29.04.2010
286. Уляновський Олександр Анатолійо 3 18.05.2010
287. Чукла Алла Василівна 4 21.07.2010
288. Лазорко Мар’ян Єгорович 3 21.07.2010
289. Проскурник Лілія Володимирівна 4 23.09.2010
290. Осташ Тетяна Зеновіївна 2 19.10.2010
291. Кузів Богдан Васильович 3 30.11.2010
292. Гунькевич Петро Володимирович 5 30.11.2010
293. Валова Людмила Олександрівна 3 24.12.2010
294. Оба Олександра Ярославівна 5 24.12.2010
295. Каричорт Юлія Василівна 4 27.01.2011
296. Попчук Леся Василівна 2 28.02.2011
297. Хомей Юрій Євгенович 2 12.09.2011
298. Кос Ірина Ярославівна 3 22.09.2011
299. Солонинка Євгенія Олександрівна 2 23.11.2011
300. Кордасевич Михайло Євгенович 2 30.05.2012
301. Полінчук Алла Володимирівна 4 30.05.2012
302. Костюк Ганна Михайлівна 5 15.11.2012
303. Шубин Марія Романівна 1 26.03.2013
304. Кузів Роман Богданович 4 21.05.2013
305. Попович Василь Володимирович 3 21.05.2013
306. Витвицька Вікторія Василівна 1 17.06.2013
307. Тряско Тарас Миколайович 4 17.06.2013
308. Рудяк Ярослав Миколайович 7 24.10.2013
309. Шуфнарович Віра Василівна 5 24.10.2013
310. Гачка Олег Олександрович 5 28.11.2013
311. Романишин Світлана Іванівна 9 28.11.2013
312. Ридош Олег Романович 5 29.04.2014
313. Новіков Віталій Валентинович 4 29.04.2014
314. Фіголь Руслан Вікторович 4 24.07.2014
315. Ліцман Олександр Олександрович 6 23.09.2014
316. Василів Іван Миколайович 5 26.11.2014
317. Турчин Зіновій Григорович 3 30.12.2015
318. Савченко Галина Мирославівна 4 30.12.2015
319. Бартків Тетяна Анатоліївна 4 30.12.2015
320. Гальчинська Оксана Денисівна 4 30.12.2015
321. Пукаляк Галина Василівна 5 17.02.2016
  322. Мельничук Людмила Андріївна    4    16.03.2016
  323. Кочетков Олександр Вікторович    6    16.03.2016
  324. Баді Світлана Мирославівна 2 14.12.2016
325. Димид Віталій Тарасович 3 07.03.2017
326. Крупа Володимир Степанович 4 07.03.2017
327. Павлюк Володимир Віталійович 5 07.03.2017
328. Дмитришин Олег Остапович 3 07.03.2017
329. Штумф Василь Михайлович 1 15.06.2017
330. Оляновський Олександр Анатолій 4 18.12.2017
331. Трошин Олег Валерійович 4 18.12.2017

Провідний спеціаліст юридичного відділу                                    З.Григорський

 

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету

міської ради від 24.01.2018. № 2

 С П И С О К

громадян, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень станом на 01.01.2018р.

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові Склад сім’ї Основа для

включення в списки

Дата рішення про включення в списки
1 2 3 4 5
1 Мацевич Володимир Денисович 4 пп.15 п.44 11.03.1984
2 Кецмур Лідія Трофимівна 5 пп.11 п.44 13.12.1984
3 Пазяк Ганна Іванівна 4 пп.11 п.44 13.12.1984
4 Періжок  Юрій Іванович 4 пп.13 п.44 17.01.1985
5 Попчук Людмила Миколаївна 2 пп.11 п.44 14.03.1985
6 Зовбень Богдан Васильович 4 пп.15 п.44 16.05.1985
7 Белялова Надія Юріївна 5 пп.11 п.44 25.12.1985
8 Кузьмич Надія Йосипівна 4 п.п.13 п.44 14.08.1986
9 Яремко Петро Петрович 6 пп.11 п.44 09.04.1987
10 Котецька Анна Юріївна 3 пп.3 п.44

інвалід (дитина)

19.08.1987
11 Долішній Василь Володимирович 5 пп.11 п.44 19.08.1987
12 Насада Степан Павлович 3 пп.3 п.44 14.04.1988
13 Долішня Наталія Миколаївна 5 пп.11 п.44 10.03.1989
14 Дмитрів Марія Миколаївна 2 пп.11 п.44 16.11.1989
15 Ігнат Марія Миколаївна 6 пп.11 п.44 12.04.1990
16 Витвицький Михайло Миколайович 5 пп.11 п.44 14.06.1990
17 Перекицей Василь Йосипович 5 пп.11 п.44 12.07.1990
18 Аннінкова Ганна Федорівна 4 пп.11 п.44 13.09.1990
19 Дрешер Ігор Миколайович 1 пп.15 п.44 13.09.1990
20 Витвицький Василь Степанович 5 пп.11 п.44 11.10.1990
21 Гірник Олександра Юріївна 4 пп.11 п. 44 12.12.1990
22 Грибович Ірина Володимирівна 4 пп.5 п.44

інв.П гр.

11.04.1991
23 Королюк Василь Васильович 3 пп.13 п.44 14.11.1991
24 Костецька Ольга Михайлівна 3 пп.13 п.44 14.11.1991
25 Петруненко Геннадій Володимир. 5 пп.11 п.44 16.01.1992
26 Потапчук Оксана Йосипівна 4 пп.11 п.44 12.03.1992
27 Гаврилюк Світлана Ананіївна 5 пп.11 п.44

інвалід (дитина)

12.03.1992
28 Савчук Ярослава Михайлівна 3 пп.11 п.44

інв.П гр.

20.05.1992
29 Креховецький Любомир Миронович 1 пп.3 п.44 інв. І гр. 13.08.1992
30 Цяпура Ігор Миколайович 2 п.45

В. С. З.

12.11.1992
31 Сабан (Нікандрова) Стефанія Йосипівна 4 пп.13 п.44 17.12.1992
32 Василенко Роман Миколайович 3 пп.5 п.44 21.01.1993
33 Лопух Олександра Михайлівна 5 пп.11 п.44 27.04.1993
34 Дожджаник Любов Іллівна 4 пп.13 п.44 09.09.1993
35 Блажко Мирон Йосипович 5 пп.11 п.44 11.11.1993
36 Візнович Ярослава Яківна 3 пп.3 п.44

інвалід (дитина)

09.12.1993
37 Черіль Оксана Олексіївна 4 пп.13 п.44

інвалід (дитина)

02.03.1995
38 Святківська Тетяна Василівна 3 п.п.11 п.44 30.05.1995
39 Шовкун Віталій Олексійович 4 пп.15 п.44 21.05.1996
40 Ілиняк Василь Іванович 4 пп.14 п.44 27.12.1996
41 Сенів Микола Степанович 3 Закон про пож. безпеку 26.12.1997
42 Куцик Галина Омелянівна 2 Реабілітована (мама Малик М.О.) 06.03.1998
43 Ядикін Олександр Сергійович 9 пп.12 п.44 25.12.1998
44 Синишин Іванна Іванівна 1 пп.14 п.44 15.12.1999
45 Тягур Руслана Яремівна 4 пп.3 п.44

інвалід (дитина)

27.12.1999
46 Фендик Іванна Миколаївна 3 пп.13 п.44 27.01.2000
47 Дякун Марія Василівна 2 пп.1,14, п.44 31.03.2000
48 Халупняк Іван Павлович 3 п.п.3 п.44

інвалід (дитина)

22.06.2000
49 Геба Марія Василівна 3 пп.12 п.44 30.11.2000
50 Коцур Ярослав Дмитрович 6 пп.11 п.44 28.12.2000
51 Сович Наталія Іванівна 4 пп.9 п.44 29.05.2001
52 Голосай Лідія Євгенівна 3 пп.3 п.44 28.12.2001
53 Гірник Іван Васильович 3 Афганістан 26.11.2002
54 Кавулич Василь Іванович 4 Афганістан 22.05.2003
55 Костецька Уляна Василівна 3 ЗУ «Про міліцію» ст..22 27.11.2003
56 Сендега Зеновія Степанівна 7 пп.11 п.44

(багатодітна сім’я)

27.11.2003
57 Татунчак (Данкович) Любов Богданівна 5 пп.1 п.46 25.12.2003
58 Мельник Ганна Йосипівна 4 пп.3 п.44 інв. 22.04.2004
59 Матвійців Тетяна Миколаївна 4 п.п.3 п.44 інв. 23.09.2004
60 Возняк Марія Федорівна 5 п.п.3 п.44 25.11.2004
61 Скрипник Іван Михайлович 5 п.п.4 п.44 ЧАЕС,

пп.15 п.44

25.11.2004
62 Білак Олена Миколаївна 5 п.п.11 п.44

(багатодітна сім”я )

чол.інв.ІІ гр.

25.11.2004
63 Дмитрів Ольга Петрівна 3 п.п.3 п.44 16.12.2004
64 Жекало Тетяна Мар”янівна 4 ст.45 ЖКУ

11 п. 44

інвалід (дитина)

26.03.2005
65 Кунченко Світлана Михайлівна 5 п.п.11 п.44

(багатодітна сім”я )

24.11.2005
66 Король Наталія Іванівна 3 п.п.11 п.44

інвалід (дитина)

23.02.2006
67 Дубів Оксана Юріївна 6 п.п.11 п.44 17.08.2006
68 Шаховець Володимир Миколайов 3 п.45 29.09.2006
69 Коновальчук Дмитро Мирославович 5 ЗУ «Про пожежну безпеку»,

пп. 11 п 44

25.01.2007
70 Бута Ольга Василівна 8 п.п.11 п.44 22.02.2007
71 Доскіч Надія Василівна 5 п.п.11 п.44

інвалід (дитина)

22.02.2007
72 Левицький Ігор Миколайович 5 п.п.11 п.44

інвалід (дитина)

22.02.2007
73 Гараздій Петро Ярославович 1 ЧАЕС 14.02.2008
74 Длугаш Наталія Олексіївна 3 п.п.3 п.44

інвалід (дитина)

29.05.2008
75 Мураль Любов Миколаївна 3 п.п.3 п.44

інвалід І гр..

17.07.2008
76 Кондратюк Галина Степанівна 5 п.п.11 п.44 27.11.2008
77 Іванишин Петро Миронович 5 п.п.15 п.44 27.11.2008
78 Маркусь Марія Йосипівна 6 п.п.11 п.44 24.12.2009
79 Хоминець Світлана Остапівна 5 п.п.11 п.44 17.06.2010
80 Лазорко Мар’ян Єгорович 3 п.п. 15 п.44ст.22 ЗУ «Про міліцію», пп.4 п.44 Правил.. 21.07.2010
81 Гунькевич Петро Володимирович 5 п.п. 11 п.44 30.11.2010
82 Оба Олександра Ярославівна 5 п.п. 11 п.44 24.12.2010
83 Попчук Леся Василівна 2 п.п. 11 п.44 28.02.2011
84 Полінчук Алла Володимирівна 4 пп. 11 п 44 30.05.2012
85 Костюк Ганна Михайлівна 5 пп. 11 п 44 15.11.2012
86 Мордвіна Марія Михайлівна 2 пп. 3 п. 44 27.02.2012
87 Гачка Олег Олександрович 5 пп. 11 п. 44(сам інвалід дитинства і дитина інвалід) 28.11.2013
88 Ридош Олег Романович 5 пп. 11 п. 44 29.04.2014
89 Ліцман Олександр Олександрович 6 пп. 11 п. 44ч.3 ст.22 ЗУ «Про міліцію» 23.09.2014
90 Василів Іван Миколайович 5 пп. 11 п. 44 26.11.2014
91 Дмитровська Наталія Іванівна пп. 11 п. 44 17.12.2014
92 Турчин Зіновій Григорович 3 пп.4 п.44 30.12.2015
93 Савченко Галина Мирославівна 4 пп. 3 п.44 30.12.2015
94 Михнич Роман Володимирович 5 пп. 11 п.44 30.12.2015
     95  Пукаляк Галина Василівна        5          пп. 11 п.44      17.02.2016
     96  Кочетков Олександр Вікторович        6          пп. 4,14, п.44      16.03.2016
    97  Баді Світлана Мирославівна        2          пп.11 п.44      14.12.2016
      98  Крупа Володимир Степанович        4          пп.4 п.44      07.03.2017
      99  Павлюк Володимир Віталійович        5          пп.4 п.44      07.03.2017
     100  Дмитришин Олег Остапович        3          пп.4 п.44      07.03.2017
     101  Штумф Василь Михайлович        1          пп.4 п.44      15.06.2017
     102  Оляновський Олександр Анатолійович       4          пп.4 п.44      18.12.2017

Провідний спеціаліст юридичного відділу                                    З.Григорський

                                           Додаток 3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 № 2

                                                       С П И С О К                          

громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень

станом на 01.01.2018 року

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові Склад сім’ї Місце роботи, посада Адреса займаного жилого приміщення Основа для включення в списки Дата рішення про включення в списки
1 2 3 4 5 6 7
1. Торос Галина Богданівна 4 ЦРЛ пп.2  п.46 18.04.1985
2. Диндин Іван Васильович 3 ДЮСШ, вчитель пп.2  п.46 15.11.1985
3. Золотухіна Ірина Борисівна 3 Райвно, вчитель пп.2  п.46 12.12.1985
4. Дубенська Іліна Михайлівна 5 Стоматполіклініка пп.2  п.46 12.12.1985
5. Рибак Алла Володимирівна 4 Дитяча лікарня пп.2  п.46 04.04.1987
6. Яцків Микола Петрович 3 Позавідомча охорона пп.2  п.46 09.04.1987
7. Дубей Ольга Михайлівна 3 Водоканал пп.2  п.46 14.05.1987
8. Тиндик Ірина Олексіївна 1 СШ, вчитель пп.2  п.46 16.06.1987
9. Яжик Лілія Іванівна 5 Райвно, вчитель пп.2  п.46 10.08.1987
10. Передрук Богдан Іванович 1 Не працює пп.3 п. 26 05.07.1988
11. Оглоб’як Богдан Миколайович 5 Лікар, ЦРЛ п.п.2 п.46 08.09.1988
12. Михайлишин Любов Петрівна 3 Не працює пп.2  п.46 17.11.1988
13. Коник Олег Тарасович 3 АТП 12661, механік пп.2  п.46 08.06.1989
14. Креховецька Оксана Василівна 3 “Світанок” пп.2  п.46 08.06.1989
15. Олінкевич Оксана Ярославівна 2 РайСТ, інспектор кадрів пп.2  п.46 12.12.1990
16. Кіщак Роман Юліанович 3 Дитяча лікарня, водій ЧАЕС 09.02.1992
17. Паньків Зеновій Миронович 4 АТП-12627 ЧАЕС 13.08.1992
18. Скубиш Василь Федорович 4 Рембудгаз пп.2  п.46 18.02.1993
19. Сподар Володимир Степан. 4 райвно пп.2  п.46 09.09.1993
20. Бартків Василь Степанович 8 Будинок школяра ЧАЕС дит.інв. 11.11.1993
21. Дмитрів Клавдія Миколаївна 3 СШ, вчитель пп.2  п.46 10.02.1994
22. Маринін Володимир Григорович 4 т/н не працює ЧАЕС 28.04.1995
23. Гошилик Михайло Михайлович 5 Пенсіонер І кат.ЧАЕС ЧАЕС 17.06.1997
24. Куцманд Михайло Васильович 2 Пенсіонер І кат.ЧАЕС ЧАЕС 18.05.2000
25. Тураш Володимир Андрійович 4 Долинський районний суд «Про статус судів» 22.03.2002
26. Андрусів Ігор Михайлович 5 Долинський районний суд Закону „Про статус суддів” 25.12.2003
27. Керніцький  Іван Іванович 3 Долинський районний суд Закон про статус суддів 22.04.2004
28. Мельник Володимир Степанович 4 Долинська міжрайпрокуратура ЗУ «Про прокуратуру» ст. 49 22.07.2004
29. Юхман Любов Ярославівна 2 міжрайпрокуратура Закон „Про прокуратуру” 16.12.2004
30. Петрушка Володимир Васильович 1 тим.непр.інв.війни Ш гр. п.5 Правил… 03.02.2005
31. Мочернюк Ігор Васильович 4 філія „Нафтозахист” п.п.5 п.46 Правил.. 24.03.2005
32. Ляхович  Оксана Василівна 8 не працює    п.7 ст. 46 Житлового  кодексу України 25.01.2006
33. Чекан Наталія Миронівна 1 міжрайпрокуратура ст..49 ЗУ«Про прокуратуру» 23.03.2006
34. Черешнівський Володимир Петрови 4 Військовослужбовець, звільнений в запас, ЧАЕС ст. 29 Постанови КМУ 03.08.2006 р. № 1081 01.04.2006
35. Дубів Ігор Миронович 4 ЧАЕС, пенс.військовосл. ЧАЕС,

військово-

службовець

20.07.2006
36. Баранчиков Юрій Володимирович 1 тимчас. не працює п.п.3 п.46 пост.КМУ №226 05.04.94 08.12.2006
37. Стасів Руслан Ярославович 4 Військовослужбовець, звільнений в запас ст. 29 Постанови КМУ 03.08.2006 р. № 1081 25.12.2006
38. Беник Любов Іванівна 4 Долинська гімназія-інтернат, вихователь п.44 Правил… 22.06.2007
39. Лисенко Микола Миколайович 4 Військовослужбовець, звільнений в запас Військовослужб., звільнений в запас 29.11.2007
40. Дровецький Ярослав Михайлович 1 не працює, інвалід ІІІ групи п.п.5  п.46 Правил… 15.01.2008
41. Маркович Сніжана Олександрівна 1 Тлумацька школа-інтернат п.п.3 п.46 Правил 29.01.2009
42. Попадинець Оксана Василівна 2 Долинська міжрайпрокуратура ЗУ «Про прокура-туру» ст. 49 28.01.2010
43. Коваль Валентин Олександрович 1 Держабезпечення, сирота. Школа -інтернат п.п. 3 п.46 25.03.2010
44. Орловська Вікторія Миколаївна 1 Держабезпечення, сирота. Школа -інтернат п.п. 3 п.46 30.11.2010
45. Геленко Богдан Олексійович 4 ЧАЕС ІІ кат. ІІІ гр. інвалідності пп.7 п.46

п. 3 ст. 31 ЗУ

09.06.2011
46. Ламанець Софія-Маргарита Михайлівна 1 Проживає в прийомній сім’ї пп..3 п. 46 26.01.2012
47. Ковалик Анна Петрівна 1 ПП «Адоніс», фармацевт пп..3 п. 46 17.04.2012
48. Попчук Наталія Іванівна 1 Яворівська ЗОШ, вчит. фізкультури пп..3 п. 46 01.08.2012
49. Рудяк Ярослав Миколайович 7 Прикарпатський УБР, моторист п.7 ст. 46 Житлового кодексу України 24.10.2013
50. Шуфнарович Віра Василівна 5 Долинська РДА,

провідний спеціаліст

п.7 ст. 46 Житлового кодексу України (трійня) 24.10.2013
51. Романишин Світлана Іванівна 9 Не працює п.7 ст. 46 Житлового кодексу України 28.11.2013
52. Ласько Олександра Юріївна 1 Не працює пп. 3 п. 46 Правил… ст.46 Житлового Кодексу України 23.07.2015
53. Горошко Іванна Ярославівна 8 Не працює ст.46 Житлового

кодексу України

(багатодітна сім’я)

16.03.2016
54. Спанчак Богдан Ярославович 1 Не працює ст.13 ЗУ «Про статус ветеранів війни…» пп.5-1 п.46 Правил…. 16.03.2016
55. Шевченко Людмила Володимирівна 5 Не працює ст.46 Житлового кодексу України» 23.01.2017

Провідний спеціаліст юридичного відділу                                   З. Григорський