Про звернення Долинського районного суду

Тип документу: . № 1815-55/2014 від 11.12.2014. Стан: чинний Дата публікації: 11.12.2014

РІШЕННЯ

 

Від 11.12.2014. № 1815-55/2014

м. Долина

Про звернення Долинського

районного суду

 

Розглянувши звернення Долинського районного суду Івано-Франківської області про передачу в користування нежитлового приміщення, по вул. Обліски, 115, у зв’язку із неможливістю створення належних умов для відправлення правосуддя у відповідності до вимог чинного законодавства в адміністративному приміщенні суду, що знаходиться в м. Долина, провулок Антоновича, 4, по причині наявності в повітрі робочої зони отруйних речовин, на період ліквідації надзвичайної ситуації та приведення приміщення в стан, який придатний для використання та здійснення діяльності суду, керуючись ст. 25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1.Дозволити, територіальному управлінню державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області, тимчасове розміщення Долинського районного суду Івано-Франківської області  у нежитловому приміщенні по вул. Обліски, 115, в м. Долина, на умовах тимчасового  безоплатного користування, терміном до 31.12.2019 року або швидше, у зв’язку з можливістю переходу Долинського районного суду Івано-Франківської області до  адміністративного приміщення суду по провулку Антоновича, 4 у м. Долина.

2.Зобов’язати, територіальне управління державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області  укласти договір про співпрацю (спільне користування нежитловим приміщенням по вул. Обліски, 115, в м. Долина) з Долинською міською радою.

3. Долинському районному суду Івано-Франківської області,  укласти договори з відповідними організаціями (послуг технічного обслуговування, страхування, на вивіз твердих побутових відходів) та самостійно сплачувати вартість фактично отриманих комунальних та інших послуг (водопостачання та водовідведення, постачання електроенергії, тощо).

4.Поліпшення нежитлового приміщення по вул. Обліски, 115 в м. Долина, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Долина, не підлягають компенсації та залишаються у власності територіальної громади м. Долина.

 

Міський голова                      Володимир Гаразд