Про встановлення тарифів на теплову енергію

Тип документу: . № 1313-37/2013 від 05.12.2013. Стан: чинний Дата публікації: 05.12.2013

РІШЕННЯ

 

Від 05.12.2013. № 1313-37/2013

м. Долина

 

Про встановлення тарифів на теплову енергію

 

 

Беручи до уваги звернення ТзОВ «Західтеплоенергоінвест-Долина» та відповідно до Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Тимчасово до затвердження Порядку надання висновків Державною інспекцією України з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії встановити на території м. Долина плановий тариф на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, виробленої з твердого палива, за винятком виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, виробленої теплоелектро-централями, тепловими електростанціями, атомними електростанціями, когенераційними установками та/або установками, що використовують нетрадиційні та поновлювані джерела енергії для бюджетних установ міста в розмірі 780 грн/Гкал.

2. Зобов’язати ТзОВ «Західтеплоенергоінвест-Долина» після затвердження Порядку надання висновків Державною інспекцією України з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії отримати в установленому порядку висновок Державної інспекції України з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування тарифів на теплову енергію та встановити в термін до 31.12.2013 року лічильники обліку теплової енергії.

3. Якщо згідно з висновком Державної інспекції України з контролю за цінами економічно обґрунтовані плановані витрати, пов’язані з виробництвом, транспортуванням, постачанням, теплової енергії будуть меншими, ніж витрати на послуги теплопостачання, наведеними в розрахунку від 15 жовтня 2013 року, зобов’язати ТзОВ «Західтеплоенергоінвест-Долина» відшкодувати місцевим бюджетам, або зарахувати в оплату майбутніх періодів бюджетним установам міста надлишково сплачені кошти, що виникнуть внаслідок різниці у витратах на виробництво, транспортування, постачання, теплової енергії.

4. Після затвердження Порядку надання висновків Державною інспекцією України з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії дане рішення втрачає свою чинність в частині вартості тарифу.

 

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд