Про встановлення річної орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності

Тип документу: . № 1001-34/2017 від 22.12.2017. Стан: чинний Дата публікації: 22.12.2017

РІШЕННЯ

Від 22.12.2017. № 1001-34/2017

м. Долина

Про  встановлення річної орендної плати  

за оренду об’єктів комунальної власності

Розглянувши звернення установ та організацій про встановлення річної орендної плати в розмірі однієї гривні за оренду приміщень, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Долина, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності, рішення міської ради від 08.05.2009. № 1316-34/2009 «Про Положення з надання пільг по орендній платі орендарям комунального майна територіальної громади м. Долина», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення загальною площею 189,4 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 13, для розміщення міської публічної бібліотеки – філії терміном до 31.12.2018 року.

1.1. Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на приміщення загальною площею 184,2 кв. м, що знаходиться в м.Долина, проспект Незалежності, 12, для здійснення діяльності відділу культури, терміном до 31.12.2018 року.

2.1. Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на приміщення загальною площею 198,9 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 18а, для розміщення міської дитячої бібліотеки, терміном до 31.12.2018 року.

3.1. Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 2023,2 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Котляревського, 9, для діяльності Долинської дитячої школи естетичного виховання, терміном до 31.12.2018 року.

4.1. Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Івано-Франківській дирекції ПАТ «Укрпошта» на нежитлове приміщення загальною площею  55,9 кв. м, що знаходиться в м.Долина,  проспект Незалежності, 12, для діяльності відділення поштового зв’язку Долина – 4, терміном до 31.12.2018 року.

5.1. Зобов’язати орендаря, Івано-Франківську дирекцію ПАТ «Укрпошта»  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та заключити угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Західному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, на нежитлове приміщення, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, загальною площею 40,1 кв. м (каб. №16, 27 згідно експлікації) та долю площі загального користування, для здійснення службової діяльності Долинського міськрайонного сектору з питань пробації, терміном до 31.12.2018 року.

6.1. Зобов’язати орендаря, Західне  міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській районній організації «Лемківщина», на нежитлове приміщення загальною площею загальною площею 39,5 кв. м (каб. № 17, 18- згідно експлікації) та  долю площі загального користування, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, для виконання статутних завдань організації, терміном до 31.12.2018 року.

7.1. Зобов’язати орендаря, Долинську районну організацію «Лемківщина», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, релігійній громаді «Святого апостола Андрія Первозванного», на нежитлове приміщення, що знаходиться в м.Долина,  проспект Незалежності, 12, загальною площею 80,2 кв. м, і використовується під біблійну школу,  терміном до 31.12.2018 року.

8.1. Зобов’язати орендаря, релігійну громаду «Святого апостола Андрія Первозванного», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Асоціація велосипедистів Долинщини «ВелоКом» на нежитлове приміщення площею  46,7 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, для здійснення статутної діяльності, терміном до 31.12.2018 року.

9.1. Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Асоціація велосипедистів Долинщини «ВелоКом», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, комунальному закладу «Долинський муніципальний духовий оркестр» на приміщення площею 53,6 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, для використання під офіс, терміном до 31.12.2018 року.

10.1. Зобов’язати орендаря, комунальний заклад «Долинський муніципальний духовий оркестр», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському протитуберкульозному диспансеру, на нежитлове приміщення площею 337,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 44, для здійснення діяльності лікувальним закладом, терміном до 31.12.2018 року.

11.1. Зобов’язати орендаря, Долинський протитуберкульозний диспансер, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації на нежитлове приміщення загальною площею 305,2 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Обліски, 34, для функціонування відділення боксу на базі Долинської дитячо-юнацької спортивної  школи, терміном до 31.12.2018 року.

         12.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації ,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги,  електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, нежитлове приміщення площею 531,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, по вул. Південна, 1а, для використання під спортивний зал Долинської гімназії №1, терміном до 31.12.2018 року.

13.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та  електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Чорнобиль-Долина, на нежитлове приміщення загальною площею 10,7 кв. м, вул. Промислова, 5, для проведення заходів пов’язаних з діяльністю громадської організації, терміном до 31.12.2018 року.

14.1. Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Чорнобиль-Долина, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському відділенню Фонду соціального страхування України на нежитлове приміщення  площею 100,8 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 18, для діяльності фонду, терміном до 31.12.2018 року.

15.1. Зобов’язати орендаря, Долинське відділення Фонду соціального страхування України, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню соціального захисту населення Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 689,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 18, для здійснення діяльності управління, терміном до 31.12.2018 року.

16.1. Зобов’язати орендаря, управління соціального захисту населення Долинської районної держадміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 428,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, по вул. Грушевського, 18, для здійснення діяльності управління, терміном до 31.12.2018 року.

17.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Міжнародному благодійному фонду інвалідів «Надія Є» на нежитлове приміщення загальною площею 195,86 кв. м, що знаходиться в м.Долина, по вул. Обліски, 34, для здійснення статутної діяльності, терміном до 31.12.2018 року.

18.1. Зобов’язати орендаря, Міжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському міжрайонному відділу Управління Служби безпеки України, на адміністративне приміщення площею 308,5 кв. м  та нежитлові приміщення  площею 256,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 26, для діяльності відділу та зберігання, обслуговування автотранспортних засобів, терміном до 31.12.2018 року.

19.1. Зобов’язати орендаря, Долинський міжрайонний відділ Управління Служби безпеки України, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району, на нежитлове приміщення загальною площею 239,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Пушкіна, 14, для діяльності центру, терміном до 31.12.2018 року.

20.1. Зобов’язати орендаря, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Долинського району, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні Долинській центральній районній лікарні на приміщення котельні загальною площею 161,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 19а, з метою організації виробництва теплової енергії, до 31.12.2018 року.

21.1. Зобов’язати орендаря, Долинську центральну районну лікарню протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за спожиті енергоресурси.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській центральній районній лікарні, на приміщення котельні загальною площею 291,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Оксани Грицей, 15а, з метою організації виробництва теплової енергії, терміном до 31.12.2018 року.

22.1. Зобов’язати орендаря, Долинську центральну районну лікарню, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за спожиті енергоресурси.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації на приміщення котельні, що знаходиться в м.Долина, вул. Степана Бандери, 8а загальною площею 59,9 кв. м та будівлю центрального теплового пункту, що знаходиться в м.Долина, проспект Незалежності, 17а, загальною площею  203,7 кв.м з метою  організації  виробництва теплової енергії, терміном до 31.12.2018 року.

23.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за спожиті енергоресурси.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Центр підтримки та розвитку реформ», на нежитлове приміщення загальною площею 11,1 кв.м (кабінет № 12, згідно експлікації) та долю площі спільного користування, що знаходиться в м.Долина, вул. Чорновола, 10, для виконання статутних завдань, терміном до 31.12.2018 року.

24.1. Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Центр підтримки та розвитку реформ»,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, архівному відділу Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 106,45 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 9, для діяльності архівного відділу, терміном до 31.12.2018 року.

25.1. Зобов’язати орендаря, архівний відділ Долинської районної держадміністрації,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Калуському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Івано-Франківської області, на нежитлове приміщення площею 454,75 кв. м, що знаходиться в м. Долина, вул. Грушевського, 18, терміном до 31.12.2018 року.

26.1. Зобов’язати орендаря  Калуське  об’єднане  управління  Пенсійного фонду України Івано-Франківської області, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації на нежитлове приміщення площею 1086,1 кв. м, що знаходиться в м.Долина,  вул. Обліски, 34, для позашкільної  освітньої  діяльності (Долинський будинок дитячої та юнацької творчості), терміном до 31.12.2018 року.

27.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській дитячій художній школі, на нежитлове приміщення загальною площею 734,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Котляревського, 9, для діяльності дитячої художньої школи, терміном до 31.12.2018 року.

28.1. Зобов’язати орендаря, Долинську дитячу художню школу, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, головному територіальному управлінню юстиції в Івано-Франківській області, на нежитлове приміщення загальною площею 288,4 кв.м, що знаходиться в м. Долина, вул. Омеляна Антоновича, 10, для функціонування РАЦС, терміном до 31.12.2018 року.

29.1. Зобов’язати орендаря, головне  територіальне  управління юстиції в Івано-Франківській області, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги,  електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Рибалка», на нежитлове приміщення, площею 13,1 кв.м (по літ. «А» приміщення ігрового центру № 9,10, згідно експлікації) та доля площі загального користування, що знаходиться в м.Долина, вул. Січових Стрільців, 6, для статутної діяльності, терміном до 31.12.2018 року.

30.1. Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Рибалка»,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському об’єднаному міському військовому комісаріату Івано-Франківської області, на нежитлове приміщення площею 358,75 кв. м. що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 21, для здійснення діяльності, терміном до 31.12.2018 року.

31.1. Зобов’язати орендаря, Долинський об’єднаний міський військовий комісаріат Івано-Франківської області, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та  укласти угоду вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 1914,0; 540,0; 141,0 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Пачовського, 3, для здійснення діяльності Долинської гімназії №1, терміном до 31.12.2018 року.

32.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 455,9 кв. м, що знаходиться в м. Долина, вул. Омеляна Антоновича, 3, для використання під актовий зал Долинської гімназії №1, терміном до 31.12.2018 року.

33.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та  електроенергію.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 4210,0 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Обліски, 16, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ №4, терміном до 31.12.2018 року.

34.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги,  електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 1752,8 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 24б, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ № 5, терміном до 31.12.2018 року.

35.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 5963,0 кв. м та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Степана Бандери, 2, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ № 6, терміном до 31.12.2018 року.

36.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги,  електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 3230,0 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Степана Бандери, 12, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ №7, терміном до 31.12.2018 року.

37.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 1. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському підлітковому клубу «Прометей» Долинської районної ради, на нежитлове приміщення площею 306,1 кв. м, вул. Чорновола, 18, для діяльності позашкільного закладу виховної роботи з дітьми та підлітками, терміном до 31.12.2018 року.

38.1. Зобов’язати орендаря, Долинський підлітковий клуб «Прометей» Долинської районної ради, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд