Про встановлення річної орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності

Тип документу: . № 563-20/2016 від 23.12.2016. Стан: чинний Дата публікації: 23.12.2016

 РІШЕННЯ

Від 23.12.2016. № 563-20/2016

м. Долина

Про  встановлення річної орендної плати  

за оренду об’єктів комунальної власності

Розглянувши звернення установ та організацій про встановлення річної орендної плати в розмірі однієї гривні за оренду приміщень, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Долина, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності, рішення міської ради від 08.05.2009. № 1316-34/2009 «Про Положення з надання пільг по орендній платі орендарям комунального майна територіальної громади м. Долина», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення загальною площею 189,4 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 13, для розміщення міської публічної бібліотеки – філії терміном до 31.12.2017 року.

1.1.Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

2.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на приміщення загальною площею 184,2 кв. м, що знаходиться в м.Долина, проспект Незалежності, 12, для здійснення діяльності відділу культури, терміном до 31.12.2017 року.

2.1.Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

3.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на приміщення загальною площею 198,9 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 18а, для розміщення міської дитячої бібліотеки, терміном до 31.12.2017 року.

3.1.Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

4.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, відділу культури Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 2023,2 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Котляревського, 9, для діяльності Долинської дитячої школи естетичного виховання, терміном до 31.12.2017 року.

4.1.Зобов’язати орендаря, відділ культури Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

5.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Центру поштового зв’язку № 2 Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» на нежитлове приміщення загальною площею 80,2 кв. м, що знаходиться в м.Долина,  проспект Незалежності, 12, для діяльності відділення поштового зв’язку Долина – 4, терміном до 31.06.2017 року.

5.1.Зобов’язати орендаря, центр поштового зв’язку № 2 Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта»  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та заключити угоду на вивіз твердих побутових відходів.

6.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Управлінню державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області, на нежитлове приміщення, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, загальною площею 40,1 кв. м (каб. №16, 27 згідно експлікації) та долю площі загального користування, для здійснення службової діяльності Долинського районного підрозділу міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, терміном до 31.12.2017 року.

6.1.Зобов’язати орендаря, Управління державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

7.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській районній організації «Лемківщина», на нежитлове приміщення загальною площею загальною площею 39,5 кв. м (каб. № 17, 18- згідно експлікації) та  долю площі загального користування, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, для виконання статутних завдань організації, терміном до 31.12.2017 року.

7.1.Зобов’язати орендаря, Долинську районну організацію «Лемківщина», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

8.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, релігійній громаді «Святого апостола Андрія Первозванного», на нежитлове приміщення, що знаходиться в м.Долина, проспект Незалежності, 12, загальною площею 55,9 кв. м, і використовується під біблійну школу, терміном до 31.06.2017 року.

8.1.Зобов’язати орендаря, релігійну громаду «Святого апостола Андрія Первозванного», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

9.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Асоціація велосипедистів Долинщини «ВелоКом» на нежитлове приміщення площею 46,7 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, для здійснення статутної діяльності, терміном до 31.12.2017 року.

9.1.Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Асоціація велосипедистів Долинщини «ВелоКом», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

10.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, комунальному закладу «Долинський муніципальний духовий оркестр» на приміщення площею 53,6 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Промислова, 5, для використання під офіс, терміном до 31.12.2017 року.

10.1.Зобов’язати орендаря, комунальний заклад «Долинський муніципальний духовий оркестр», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

11.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському протитуберкульозному диспансеру, на нежитлове приміщення площею 337,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 44, для здійснення діяльності лікувальним закладом, терміном до 31.12.2017 року.

11.1.Зобов’язати орендаря, Долинський протитуберкульозний диспансер, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

12.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, молодіжній громадській організації «Боксерський клуб «Прикарпаття» на нежитлове приміщення загальною площею 305,2 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Обліски, 34, для діяльності клубу, терміном до 31.12.2017 року.

12.1.Зобов’язати орендаря, молодіжну громадську організацію «Боксерський клуб «Прикарпаття»,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

13.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, нежитлове приміщення площею 531,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, по вул. Південна, 1а, для використання під спортивний зал Долинської гімназії №1, терміном до 31.12.2017 року.

13.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та  електроенергію.

14.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, комунальному підприємству «Архітектурно-планувальне бюро Арка» на приміщення загальною площею 25,7 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Котляревського, 9, для здійснення статутної діяльності, терміном до 31.12.2017 року.

14.1.Зобов’язати орендаря, комунальне підприємство «Архітектурно – планувальне бюро Арка», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

15.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на нежитлове приміщення площею 50,4 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 18, для діяльності фонду, терміном до 31.12.2017 року.

15.1.Зобов’язати орендаря, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

16.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню соціального захисту населення Долинської районної держадміністрації, на нежитлове приміщення площею 689,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 18, для здійснення діяльності управління, терміном до 31.12.2017 року.

16.1.Зобов’язати орендаря, управління праці та соціального захисту населення Долинської районної держадміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

17.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації, на нежитлове приміщення площею 428,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, по вул. Грушевського, 18, для здійснення діяльності управління, терміном до 31.12.2017 року.

17.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

18.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Міжнародному благодійному фонду інвалідів «Надія Є» на нежитлове приміщення загальною площею 195,86 кв. м, що знаходиться в м.Долина, по вул. Обліски, 34, для здійснення статутної діяльності, терміном до 31.12.2017 року.

18.1.Зобов’язати орендаря, Міжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є», протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

19.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському міжрайонному відділу Управління Служби безпеки України, на адміністративне приміщення площею 308,5 кв. м  та нежитлові приміщення  площею 256,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 26, для діяльності відділу та зберігання, обслуговування автотранспортних засобів, терміном до 31.12.2017 року.

19.1.Зобов’язати орендаря, Долинський міжрайонний відділ Управління Служби безпеки України, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

20.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні Долинському територіальному центру соціального обслуговування, на нежитлове приміщення загальною площею 239,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Пушкіна, 14, для діяльності центру, терміном до 31.12.2017 року.

20.1.Зобов’язати орендаря, Долинський територіальний центр соціального обслуговування, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

21.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні Долинській центральній районній лікарні на приміщення котельні загальною площею 161,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 19а, з метою організації виробництва теплової енергії, до 31.12.2017 року.

21.1.Зобов’язати орендаря, Долинську центральну районну лікарню протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за спожиті енергоресурси.

22.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській центральній районній лікарні, на приміщення котельні загальною площею 291,0 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Оксани Грицей, 15а, з метою організації виробництва теплової енергії, терміном до 31.12.2017 року.

22.1.Зобов’язати орендаря, Долинську центральну районну лікарню, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за спожиті енергоресурси.

23.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації на приміщення котельні, що знаходиться в м.Долина, вул. Степана Бандери, 8а загальною площею 59,9 кв. м та будівлю центрального теплового пункту, що знаходиться в м.Долина, проспект Незалежності, 17а, загальною площею  203,7 кв.м з метою  організації  виробництва теплової енергії, терміном до 31.12.2017 року.

23.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за спожиті енергоресурси.

24.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Центр підтримки та розвитку реформ», на нежитлове приміщення загальною площею 11,1 кв.м (№ 12, згідно експлікації) та долю площі спільного користування, що знаходиться в м.Долина, вул. Чорновола, 10, для виконання статутних завдань, терміном до 31.12.2017 року.

24.1.Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Центр підтримки та розвитку реформ»,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

25.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, архівному відділу Долинської районної держадміністрації, на нежитлове приміщення площею 106,45 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 9, для діяльності архівного відділу, терміном до 31.12.2017 року.

25.1.Зобов’язати орендаря, архівний відділ Долинської районної держадміністрації,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

26.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Управлінню Пенсійного фонду України в Долинському районі, на нежитлове приміщення площею 505,15 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 18, терміном до 31.12.2017 року.

26.1.Зобов’язати орендаря Управління Пенсійного фонду України  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

27.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації на нежитлове приміщення площею 1086,1 кв. м, що знаходиться в м.Долина,  вул. Обліски, 34, яке використовується під позашкільну освітню діяльність (Долинський будинок дитячої та юнацької творчості), терміном до 31.12.2017 року.

27.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

28.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській дитячій художній школі, на приміщення загальною площею 734,5 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Котляревського, 9, для діяльності дитячої художньої школи, терміном до 31.12.2017 року.

28.1.Зобов’язати орендаря, Долинську дитячу художню школу, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

29.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню державної міграційної служби в Івано-Франківській області на нежитлове приміщення площею 101,34 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Чорновола, 6, для діяльності Долинського районного сектору УДМС В Івано-Франківській області, терміном до 31.12.2017 року.

29.1.Зобов’язати орендаря, управління державної міграційної служби в Івано-Франківській області,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

30.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Рибалка», на нежитлове приміщення (частина) 13,1 кв.м (по літ. «А» приміщення ігрового центру № 9,10, згідно експлікації) та доля площі загального користування, що знаходиться в м.Долина, вул. Січових Стрільців, 6 в м. Долина, для статутної діяльності, терміном до 31.12.2017 року.

30.1.Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Рибалка»,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

31.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському об’єднаному міському військовому комісаріату Івано-Франківської області, на нежитлове приміщення площею 358,75 кв. м. що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 21, для здійснення діяльності комісаріату, терміном до 31.12.2017 року.

31.1.Зобов’язати орендаря, Долинський об’єднаний міський військовий комісаріат Івано-Франківської області, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та  укласти угоду вивіз твердих побутових відходів.

32.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 1914,0; 540,0; 141,0 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Пачовського, 3, для здійснення діяльності Долинської гімназії №1, терміном до 31.12.2017 року.

32.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

33.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Благодійному фонду громади міста Долина, на нежитлове приміщення на вул. Грушевського, 26б, загальною площею 337,8 кв.м, для здійснення статутних завдань, терміном до 31.12.2017 року.

33.1.Зобов’язати орендаря, Благодійний фону громади міста Долина, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

34.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 4210,0 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Обліски, 16, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ №4, терміном до 31.12.2017 року.

34.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги,  електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

35.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 1752,8 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Грушевського, 24б, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ № 5, терміном до 31.12.2017 року.

35.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

36.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 5963,0 кв. м та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Степана Бандери, 2, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ № 6, терміном до 31.12.2017 року.

36.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги,  електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

37.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 3230,0 кв. м. та господарських споруд, що знаходиться в м.Долина, вул. Степана Бандери, 12, для здійснення діяльності Долинської ЗОШ №7, терміном до 31.12.2017 року.

37.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

38.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на нежитлове приміщення площею 455,9 кв. м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 3, для використання під актовий зал Долинської гімназії №1, терміном до 31.12.2017 року.

38.1.Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та  електроенергію.

39.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинському районному управлінню юстиції, на нежитлове приміщення загальною площею 288,4 кв.м, що знаходиться в м.Долина, вул. Омеляна Антоновича, 10, в м. Долина, для функціонування РАЦС, терміном до 31.12.2017 року.

39.1.Зобов’язати орендаря, Долинське районне управління юстиції, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги,  електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

40.Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Благодійному фонду громади міста Долина, на нежитлове приміщення на вул. Грушевського, 26б, загальною площею 337,8 кв.м, для здійснення статутних завдань, терміном до 31.12.2017 року.

40.1.Зобов’язати орендаря, Благодійний фонд громади міста Долина, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд