Про внесення змін до генерального плану м. Долина

Тип документу: . № 968-33/2017 від 30.11.2017. Стан: чинний Дата публікації: 30.11.2017

РІШЕННЯ

Від 30.11.2017. № 968-33/2017

м. Долина

Про внесення змін до генерального

плану м. Долина

Враховуючи клопотання підприємця Містюка Віктора Васильовича, який проживає _____, про необхідність внесення змін до генерального плану м. Долина, керуючись ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до генерального плану населеного пункту м. Долина Долинського району Івано-Франківської області по вул. Молодіжна.

2.Укласти трьохсторонній договір на внесення змін до генерального плану м. Долина, в якому Долинська міська рада –Замовник, підприємець Містюк Віктор Васильович – Платник, Івано-Франківська філія ДП УДНДІПМ «Діпромісто» – Виконавець.

3.Відділу містобудування та архітектури забезпечити оприлюднення в засобах масової інформації, проведення громадських слухань та забезпечити затвердження змін до генерального плану в установленому законом порядку.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури.

Міський голова                                                         Володимир Гаразд