Про структуру складових послуги з управління багатоквартирним будинком

Тип документу: . № 517-18/2016 від 01.12.2016. Стан: чинний Дата публікації: 01.12.2016

РІШЕННЯ

 Від 01.12.2016. № 517-18/2016

м. Долина

Про структуру складових послуги з управління

багатоквартирним будинком

 

З метою забезпечення реалізації Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 червня 2016 року №150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», керуючись ст. ст. 29, 30, 52 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада м. Долина

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити структуру складових послуги з управління багатоквартирним будинком (додається).

Міський голова                                                           Володимир Гаразд

 

 

Додаток до рішення міської ради

від 01.12.2016 № 517-18/2016

Структура складових послуги з управління багатоквартирним будинком 

№з/п Види послуги та робіт Показники та гарантований рівень якості послуг та робіт Періодичність виконання заходів
1 2 3 4
1. Прибирання прибудинкової території,в тому числі:1) покіс трави;2) прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу, протиожеледними сумішами Дотримання належного санітарно-гігієнічного стану прибудинкової територіїДотримання жорсткості поверхні пішохідних зон. 1) прибирання прибудинкової території –   2 рази на тиждень,Покіс трави – три рази в сезон;2) прибирання і вивезення снігу – Сезонно – за потребою.
2 Прибирання сходових кліток та ліфтових кабін Дотримання належного санітарно-гігієнічного стану сходових кліток та ліфтових кабін прибирання – 1 рази на тиждень.
3 Прибирання підвалу, технічних поверхів та горищ Дотримання належного санітарно-гігієнічного стану підвалу, технічних поверхів та горищ прибирання підвалу, технічних поверхів та горища – 1 раз на рік за потребивідкачування води з підвалу – за потреби.
4 Освітлення місць загального користування Освітлення місць загального користування в темне пору доби освітлення місць загального користування –  в темне пору доби – постійно.
5 Технічне обслуговування ліфтів Дотримання вимог безперебійної експлуатації, згідно з ГСТУ 36.01.005-98, 36.01.009-96 1) регламентні роботи – один раз в добу (Обхід і огляд);2) технічне обслуговування – згідно регламенту;3) дрібний ремонт – за потребою.
6 Енергопостачання ліфтів Забезпечення безперебійного енергопостачання ліфтів енергопостачання ліфтів – цілодобово.
7 1) дератизація;2) дезінсекція; Відсутність комах та гризунів. Проведення заходів з дератизації та дезінсекції – 1 раз в рік, згідно графіку.
8 Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:- холодного водопостачання;- водовідведення;- зливової каналізації. Дотримання вимог безперебійної експлуатації 1) Проведення чергових оглядів – 2 рази в рік.2) Проведення позачергових оглядів – за потребою.3) Дрібний ремонт – за потребою.
1 2 3 4
9 Обслуговування димових та вентиляційних каналів Забезпечення нормативних показників газовідведення та/чи повітрообміну. Проведення обслуговування – 2 рази в рік згідно правил безпеки систем газопостачання України – згідно графіку.
10 Технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності) Дотримання вимог безперебійної експлуатації 1) Проведення чергових оглядів – 2 рази в рік – згідно графіку.2) Проведення позачергових оглядів – за потребою.3) Дрібний ремонт – за потребою.
11 Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:1) поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків);2) поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності) Проведення ремонту за планом поточного  ремонту, в межах планових витрат на поточний ремонт.Відповідно ДБН , та правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій. За планом та /або за потребою.
12 Винагорода Управителю Забезпечення належного управління та утримання будинку, відповідно до законодавства України згідно договору на управління

Примітки:
1. Цей Примірний перелік формується відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

  1. Вартість робіт з підготовки житлового фонду до сезонної експлуатації враховується під час визначення вартості технічного обслуговування та поточного ремонту конструктивних елементів, інженерних мереж та систем, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розташовані на прибудинковій території.
  2. Цей Примірний перелік є таким, що забезпечує належний санітарно-гігієнічний, протипожежний, технічний стан будинку та прибудинкової території в м. Долина.
  3. Зменшення чи розширення цього Примірного переліку можливе лише за об’єктивних умов експлуатації цього будинку, що залежать від його капітальності, рівня облаштування та благоустрою.
  4. В разі забезпечення Співвласниками заходів із утримання будинку самостійно,–ними визначається особа відповідальна за виконання таких заходів.