Про розгляд звернення ФОП Містюк В. В. щодо зменшення розміру пайової участі

Тип документу: . № 870-31/2017 від 05.10.2017. Стан: чинний Дата публікації: 05.10.2017

 РІШЕННЯ

Від 05.10.2017. № 870-31/2017

м. Долина

Про розгляд звернення ФОП Містюк В. В.

щодо зменшення розміру пайової участі

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Містюка Віктора Васильовича щодо зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста на суму кошторисної вартості проведених робіт по будівництву зовнішньої мережі каналізації поза межами його земельної ділянки до багатоквартирного житлового будинку по вул. Молодіжна, 10 в м.Долина, відповідну документацію, беручи до уваги п. 5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Прийняти в комунальну власність завершену будівництвом згідно технічних умов Долинського ВУВКГ зовнішню мережу каналізації до багатоквартирного житлового будинку по вул. Молодіжна, 10 в м. Долина загальною кошторисною вартістю 50 611,78 грн.

2.Передачу об’єкту провести у місячний термін комісійно по акту прийому – передачі за участі відповідальних працівників міської ради з подальшою постановкою його на баланс Долинському ВУВКГ.

3.Зменшити розмір пайової участі ФОП Містюку В. В. у розвитку інфраструктури міста на суму кошторисної вартості будівництва об’єкта у розмірі 50 611,78 грн за рахунок пайової участі від нового проектованого будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Молодіжна, 12 в м. Долині після підписання акту прийому-передачі.

4.Відділу економіки міської ради (Михнич Р. В.), після виконання вищезазначених пунктів, провести уточнюючий розрахунок розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста, зменшивши її на суму кошторисної вартості будівництва об’єкта в розмірі 50 611,78 грн.

Міський голова                                              Володимир Гаразд