Про роботу та використання майна комунальної власності Міжнародним благодійним фондом інвалідів «Надія Є»

Тип документу: . № 515-18/2016 від 01.12.2016. Стан: чинний Дата публікації: 01.12.2016

РІШЕННЯ

 Від 01.12.2016. №515-18/2016

м. Долина

Про  роботу та використання

майна комунальної власності

Міжнародним благодійним фондом

інвалідів «Надія Є»

Заслухавши та обговоривши звіт президента Міжнародного благодійного фонду інвалідів «Надія Є»  Оксани Гречух про роботу та використання майна комунальної власності Міжнародним благодійним фондом інвалідів «Надія Є», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Звіт про роботу та використання майна комунальної власності Міжнародним благодійним фондом інвалідів «Надія Є» взяти до уваги.

2.Використання комунального майна міста вважати ефективним.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд

Додаток до рішення міської ради

  від 01.12.2016. № 515-18/2016

 ЗВІТ

роботу та використання майна комунальної власності Міжнародним благодійним фондом інвалідів «Надія Є»

Починаючи із січня 2016 року Міжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є» активно використовував орендоване нежитлове приміщення, відповідно до Програми соціально-психологічної підтримки дітей і молоді з обмеженими функціональними можливостями. МБФ інвалідів «Надія Є» працює щоденно з 8.00 до 17.00 год., надаючи послуги: психологічно-фізичної реабілітації та соціально-трудової адаптації, а також організовуючи та проводячи культурно-мистецькі заходи для міста та району.

Найбільше уваги за цей рік приділено трудовій адаптації дітей і молоді з особливими потребами, що включає в себе:

 – уроки кулінарії, з метою навчити вихованців найнеобхіднішому – приготування їжі без сторонньої допомоги;

 – правила особистої гігієни та побутово-господарську діяльність;

 – уроки сувенірної справи;

 – уроки швейно-вишивальної справи, елементи крою та шиття, ознайомлення з основами техніки макраме та вишивання;

 – малювання – олівцями, фарбами, манкою та крупами;

 – ліпка – із пластиліну.

Надіємося, що ці заняття трудової адаптації стануть добрим підґрунтям для профорієнтаційної підготовки, як це проходить в подібних центрах.

Практичну соціальну адаптацію в суспільстві методом відвідування кінотеатрів, музеїв, цирків, громадських закладів харчування, відпочинку, різноманітних атракціонів, духовних закладів, організовуючи екскурсії, поїздки, духовні прощі. Ця практична соціальна адаптація відбувається, як у робочі дні тижня, так і у вихідні за участю батьків.

Психологічна реабілітація включає в себе: – індивідуальні заняття, суть яких в складанні індивідуально – корекційних програм з урахуванням потреб кожної дитини (розвитку пам’яті, уваги, мислення, уяви, інтелектуальних здібностей, розвиток великої і дрібної моторики, просторової орієнтації, емоційно-вольової сфери).  В основу цієї реабілітації лягла прогресивна система розвитку дітей «Монтессорі». Починаючи працювати за цією системою ми побачили вагомі результати: зміни поведінки дітей в кращу сторону та легше засвоювання навчального матеріалу.

Фізична реабілітація спрямована на відновлення, компенсацію функціонально-втрачених рухових можливостей. Підвищення фізичної працездатності, поліпшення фізичних якостей (сили, витривалості, гнучкості, спритності, швидкості, рухової координації) засобами і методами фізичної культури, елементів спорту, масажу.

За 2016рік МБФ інвалідів «Надія Є» по Програмі соціально-психологічної підтримки дітей і молоді з обмеженими функціональними можливостями було проведено чимало культурно – мистецьких заходів: перший був запланований і проведений у квітні 2016 року, – комбінований захід присвячений великому посту та Воскресінню «Сад Гетсиманський», потім організовували відзначення Міжнародного дня захисту прав дітей, час проведення – червень 2016 року. У липні організовано і проведено інтерактивне дійство в рамках святкування Дня молоді; Також було проведене свято із вінницькими дітьми сиротами «Політ з одним крилом». Відзначення міжнародного дня інвалідів, відбулось 30 листопада 2016 року складною різноплановою програмою, що включала в себе: пізнавально-розважальну програму, святковий обід, танець вчителів «Хай ніхто не вірить…», майстер клас по сувенірах, перегляд фільму у кінотеатрі «Чаплін»; Впродовж року в багатьох населених пунктах Долинського району проведено мистецькі заходи «Політ з одним крилом…» та  «У інвалідів надія є на …». Цими мистецькими заходами ми хочемо доказати суспільству, що інваліди також мають право на повноцінне життя, хочуть і можуть бути потрібними та корисними.  19 грудня готується проведення театралізованого дійства «Милосердя» до Дня Святого Миколая.

Наш маленький колектив працює наполегливо, щиросердечно, вкладаючи навіть більше, чим можна. І результати, на щастя, не заставили себе довго чекати – вони помітні не тільки працівникам, але й батькам, і тим людям, які бачать нас рідко.

З березня 2015 року рішенням виконавчого комітету №45 від 25.03.2015 «Про оренду приміщення» було продовжено оренду нежитлового приміщення терміном до  31.12.2025 року, для функціонування та діяльності Міжнародного благодійного фонду інвалідів «Надія Є», за адресою вул. Обліски, 34 загальною площею 195,86 кв.м. Рішенням міської ради від  №131-5/2016  від 15.02.2015 встановлено  річну  орендну плату у розмірі однієї гривні.

Оксана Гречух

Президент       

Міжнародного благодійного фонду

інвалідів «Надія Є»