Про програму роботи краєзнавчого музею „Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів на 2017 рік

Тип документу: . № 556-20/2016 від 23.12.2016. Стан: нечинний Дата публікації: 23.12.2016

РІШЕННЯ

Від 23.12.2016. № 556-20/2016

м. Долина

Про програму роботи краєзнавчого

музею „Бойківщина” Тетяни і

Омеляна Антоновичів на 2017 рік

З метою забезпечення розвитку історичних та краєзнавчих досліджень м. Долини; пошуку, виявлення, збору, збереження, відновлення та пропагування історичної, духовної та культурної спадщини населення Долини, Долинщини та Бойківщини загалом; дослідження історичного минулого та сучасного Долини, розробки наукових досліджень, підготовки їх до видання; прилучення громадян до надбань національної історико-культурної спадщини шляхом клубної, видавничої, виставкової, освітньої та культурної діяльності музею; сприяння розвитку туристично-рекреаційної привабливості міста, як вузлового туристичного центру золотого кільця Бойківщини, керуючись Статутом Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів та Законом України «Про музейну справу», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити програму роботи краєзнавчого музею „Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів на 2017 рік (додається).

2.Долинському краєзнавчому музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів забезпечити виконання заходів Програми.

3.Фінансовому відділу міської ради, виходячи з можливостей доходної частини міського бюджету на 2017 рік, передбачити кошти на виконання заходів Програми.

4.Інформацію про виконання даної Програми заслухати на сесії міської ради в Іv кварталі 2017 року.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Світлану Сапетну та постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, національного і духовного відродження, туризму, фізичної культури та спорту.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд

Затверджено:

рішенням міської ради

від 23.12.2016. № 556-20/2016

ПРОГРАМА

роботи краєзнавчого музею “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів на 2017 рік

І. Правова база

Дана Програма розроблена на підставі Статуту Долинського краєзнавчого музею „Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів та Закону України „Про музейну справу”.

ІІ. Мета та завдання Програми

Метою Програми є забезпечення максимально ефективної та продуктивної роботи Долинського краєзнавчого музею „Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів як міського та регіонального центру науково-історичних, інформаційно-просвітницьких і культурно-мистецьких заходів.

Основними завданнями, що має на меті ця Програма є:

  • пошук, виявлення, збір, збереження, відновлення та пропагування історичної, духовної та культурної спадщини населення Долини, Долинщини та Бойківщини загалом;
  • дослідження історичного минулого та сучасного Долини, розробка наукових досліджень, підготовка їх до видання;
  • прилучення громадян до надбань національної історико-культурної спадщини шляхом клубної, видавничої, виставкової, освітньої та культурної діяльності музею;
  • сприяння розвитку туристично-рекреаційної привабливості міста, як вузлового туристичного центру золотого кільця Бойківщини.

ІІІ. Заходи з реалізації Програми

№з/п Найменування заходів Виконавці Термін виконання Очікувані результати
1 2 3 4 5
1. Наукові дослідження
1.1 «Долинське староство. Замок в Долині». Продовжити дослідження. Т.Л.Сенівнауковці Протягом року Друк окремим виданням.
1.2 «Долина на старих поштівках». Продовжити дослідження І.І.Матіїв Протягом року Публікація у збірнику „З історії Долини”.
1.3 «Польська державна поліція. Документи. Ситуація на території Долинщини.» Завершити працю над перекладом документів та здійснити їх передачу до фондів музею. І.І.Матіїв Протягом року Поповнити фонди музею копіями документів про вивчений період.
1.4 «До роковин діяльності ОУН-УПА на території Долинщині. Дослідження. І.І Матіїв ІІ квартал Публікація у збірнику „З історії Долини”.
1.5 «Діяльність просвітянських осередків у Долині» І.І Матіїв І квартал Публікація у збірнику „З історії Долини».
1.6. «Український національно-визвольний рух на Долинщині». (Опрацювання та підготовка текстів і документів, з метою здачі до фондів музею). І.І Матіїв ІІ квартал Матеріали передані до фондів музею.
1.7 «Іван Левинський –  видатний архітектор, почесний громадянин м. Долина». Т.П Гнатковська. Протягом року Публікація у збірнику „З історії Долини”.
1.8 «Доктор Мирослав Антонович». Різностороння благодійна праця». Т.П.Гнатковська ІІ квартал Публікація у збірнику „З історії Долини».
1.9 «Різдвяні обряди і звичаї в Долині». Т.П.Гнатковська ІІ квартал Інформація по тексту екскурсії.
1.10 «Долинський лікар Сава Охрончук». Т.П Гнатковська. Протягом року Лекція на дану тему.
1.11  «Духовні подвижники рідного краю. Світлій пам’яті В.Серемчука, Т.Керницького, Я. Лесіва – присвячується». М.М.Кальмук. Протягом року Публікація у збірнику „З історії Долини».
1.12 «Народна медицина Бойківщини». М.М.Кальмук Протягом року Лекція на дану тему.
1.13 «Початок становлення та розвиток фотографічного мистецтва на Долинщині». М.Б Юсип. Протягом року Публікація у збірнику „З історії Долини».
1 2 3 4 5
1.14 «Визначення місії та стрижневої стратегії розвитку музею». Т.Л.Сенів Протягом року Публікація у збірнику „З історії Долини”.
1.15 «Джерела даних та інструменти досліджень фондових колекцій». Т.Л. Сенів Протягом року Публікація у збірнику „З історії Долини”.
1.16 «Музейний брендинг і бренди». Т.Л. Сенів Протягом року Публікація у збірнику „З історії Долини”.
1.17 Працювати над матеріалами про героїв АТО Долинщини Т.Л.Сенівнаковці Протягом року Створити брошуру
2. Науково-експозиційна робота
2.1 Доповнити експозицію «Залу етнографії № 1» і «Залу етнографії № 2» матеріалами за результатами експедиції та експонатами з фондів музею «Бойківщина». У рамках програми «Експонати оживають». Навчальна лабораторія. Опануй давнє ремесло. Т.П.ГнатковськаТ.Л. СенівВ.В.Зятюк   ІІ квартал Доповнити новими матеріалами експозицію, виготовити та розмістити нові стенди. Покращити інформативність і привабливість експозиції для відвідувачів.
2.2 Внести зміни до експозиції залу «Міста – побратими» придбаними експонатами з фондів музею. Т.П.ГнатковськаТ.Л. СенівВ.В.Зятюк  І квартал Внести зміни до експозицій. Покращити інформативність і привабливість експозиції для відвідувачів.
2.3 Долинщина археологічна. (Зал історія). Матеріали за результатами археологічних розкопок у с. Гошів. І.І.МатіївТ.Л.Сенів  ІІІ квартал Внести зміни до експозицій. Покращити інформативність і привабливість експозиції для відвідувачів.
2.4 Ввести в експозицію залу «Сакральне мистецтво» кивот XVIII ст. з церкви з села Тяпче та сповідальницю XIXст. з церкви Різдва Богородиці м. Долина. Т.П.ГнатковськаТ.Л.Сенів Протягом року Внести зміни до експозицій. Покращити інформативність і привабливість експозиції для відвідувачів.
2.5 Доповнити експозицію присвячену 100-річниці з Дня народження  Мирослава Антоновича «Залу родини Антоновичів» експонатами з фондів (рояль XVIII ст. та ін. експонати). Т.П.Гнатковська Протягом року Внести зміни до експозицій. Покращити інформативність і привабливість експозиції для відвідувачів.
2.6  Працювати над створенням експозиції присвяченої почесному громадянину м. Долина Дмитру Квецку. Т.Л.Сенівнауковці Протягом року Створити експозицію
2.7 Вивчити питання про кімнату-музей отця Андрія Бандери і родини в с.Тростянці Т.Л.Сенів Протягом року Опрацювати інформацію
3. Науково-фондова та облікова робота
3.1 Провести звірку фондових колекцій у фондосховищах №1 та №2 музею «Бойківщина». головний зберігач фондів І-ІІІ квартал Провести звірку колекцій фондосховища.
1 2 3 4 5
3.2 На музейні речі складати необхідну документацію, реєструвати предмети основного та науково-допоміжного фондів. головний зберігач фондів Протягом року Своєчасно проводити реєстрацію музейних предметів.
3.3 Проводити профілактичний догляд, провітрювання та обробку хімікатами (від молі), та 1 р. у квартал натирання експонатів головний зберігач фондів 1 раз у квартал Забезпечити високий ступінь збереження предметів.
3.4 Проводити засідання фондово-закупівельної комісії щодо поповнення фондів  музею «Бойківщина» експонатами, які надходять до музею. головний зберігач фондів 1 раз  у квартал Провести як мінімум 4 засідання в рік.
3.5 Продовжити роботу над виявленням та збором експонатів, складати необхідну документацію (акти, карточки, інвентарні книги), продовжити опис експонатів за минулий період. головний зберігач фондівТ. Л. Сенівнауковці Протягом року Своєчасно складати документацію Залучати нові предмети для експозицій у музеї.
3.6 Проводити огляд музейних предметів у фондосховищах з метою виявлення «захворювань». головний зберігач фондів 1 раз у квартал Належний стан предметів у фондосховищах.
3.7 В зв’язку із внесенням змін до експозицій у залах, проводити підбір музейних предметів з метою доповнення експозицій, вносити зміни в тематико-експозиційні плани та вести акти прийому-передачі експонатів працівниками музею. головний зберігач фондів Протягом року Вносити зміни в тематико-експозиційні плани відповідно до поточних змін.
3.8 Підбирати речі для чищення і миття. головний зберігач фондів 1 раз у місяць Впорядковувати  музейні колекції.
3.9 Підбирати і передавати науковцям музейні предмети для наукового опрацювання. головний зберігач фондів 1 раз у місяць Проінвентаризувати музейні предмети.
3.10 Продовжити фотофіксацію предметів, книг основного і науково допоміжного фондів, в рамках створення електронного каталогу та наповнення сайту музею про фонди музею «Бойківщина». М.Б. Юсип Протягом року Наповнювати електронний каталог на сайті музею «Бойківщина».
3.11 Опрацьовуючи фондові колекції,продовжувати наукову паспортизацію. Розробити та виготовити бланки паспортів та паспортизувати 50 предметів основного фонду. головний зберігач фондів Протягом року Паспортизувати 50 музейних предметів.
3.12 Плануємо поповнити фонди музею зібраними експонатами (1000) головний зберігачнауковці Протягом року Розширювати основний та науково допоміжний фонди музею.
3.13 Працювати над створенням топографічних карт. головний зберігач фондів Протягом року Створити топографічні карти.
4. Експедиційна діяльність
1 2 3 4 5
4.1 Здійснити поїздки в архіви Львова та Івано-Франківська з метою виявлення та вивчення матеріалів, що стосуються історичного минулого Долини та Долинщини. Про період діяльності ОУН та УПА на території Долинщини, про визначних людей в історії Долини.  І.І.МатіївТ.Л.Сенів   Протягом року Здійснити поїздки. Зібрати інформацію та фотоматеріали. Публікація у збірнику «З історії Долини» та поданий матеріал до інших наукових видань.
4.2 Провести археологічні дослідження та розкопки на території Замкової гори у старій частині м. Долина. Т.Л.Сенівнауковці Протягом року Зібрати та опрацювати матеріали по даній темі. Написати статті до книги.
4.3 Здійснити поїздку до Українського Католицького Університету  м. Львів та до ЛНБУ ім. В. Стефаника з метою пошуку інформації до теми «Доктор Мирослав Антонович. Різностороння благодійна праця». Т.П.Гнатковська Лютий Зібрати та опрацювати матеріали по даній темі. Написати статті до книги.
4.4 Здійснити експедицію до сіл: Шевченкове, Пациків, Мислівка  разом з студентами історико-етнографами Прикарпатського університету з метою зібрання спогадів старожилів про минуле Долинщини та збору речового матеріалу: одяг, взуття, предмети побуту  Бойківщини. Т.Л.Сенівнауковці Червень-липень Зібрати матеріал.
4.5 Здійснити поїздки у Львівський національний музей,  Івано-Франківський обласний художній музей, Львівський музей етнографії, Рожнятівський краєзнавчий музей та Самбірський історико-етногарфічний музей «Бойківщина» з метою налагодження співпраці, обміну досвідом праці з експозиціями, ведення переговорів щодо обміну експонатами обмінного фонду, вивчення фондових колекцій, пошуку та виявлення матеріалів, що стосуються сакрального світу Долини.  І.І.Матіївнауковці  Протягом року Здійснити поїздки.Зібрати інформацію, провести фотофіксацію.Підготувати статті до ЗМІ.
4.6 Здійснити поїздку до Львівської Наукової Бібліотеки з метою пошуку інформації та вивчення   документів про видатного архітектора, почесного громадянина міста  Долина ‒ Івана Левинського. Т.П Гнатковська Квітень Здійснити поїздки. Зібрати інформацію та фотоматеріали. Публікація у збірнику «З історії Долини» та поданий матеріал до інших наукових видань.
4.7 Спільно з науковими співробітниками Івано-Франківського краєзнавчого музею продовжити роботу по інвентаризації природо-охоронних об’єктів Бойківщини. Особливості рослинного та тваринного світу заказника «Яйко. (Резерват сосни-кедрової, що занесена до Червоної книги).» Т.Л.СенівТ.П ГнатковськаО.К.Кащишин Червень-липень Зібрати та опрацювати матеріали по даній темі.
1 2 3 4 5
4.8 Поїздка на Бойківський фестиваль в м. Турка з метою пошуку майстрів давніх бойківських ремесел, отримання інформації про відмінність бойків у промислах, вишивці, вбранні, усній народній творчості, в залежності від характеру розселення у регіонах Т.П Гнатковська Липень Скласти список майстрів.
4.9 Поїздка на Бойківський фестиваль «Варенички мої» у м. Рожнятів з метою пошуку майстрів старовинних ремесел та промислів, обміну досвідом щодо проведення етнофестивалів. Т.П Гнатковська Червень-липень Скласти список майстрів.
4.10 Здійснити поїздку в села Долинщини для по збору музейних предметів (фотографій старовини, предметів побуту, одягу. науковці Жовтень Здійснити поїздки. Зібрати інформацію та фотоматеріали. Публікація у збірнику «З історії Долини» та поданий матеріал до інших наукових видань.
4.11 Здійснити поїздки по селах Долинського та Рожнятівського р-нів (спільно з Прикарпатським Національним ун-том ім. В. Стефаника) з метою з метою збору речового та польового матеріалів в рамках проекту «Вивчаємо Бойківщину». Т.Л.СенівТ.П Гнатковська ІІ квартал. Здійснити поїздки. Зібрати речовий, усний,  фото-  та відеоматеріали. Подати матеріали до ЗМІ.
4.12 У рамках проекту «Старожили у спогадах» працювати над збором розповідей про Долину і Долинщину. Т.Л.Сенівнауковці ІІ квартал. Зібрати та опрацювати матеріали..
5. Масова інформаційно-просвітницька та науково-освітня робота
5.1 Організувати та провести майстер-клас: «Вітражний розпис». М.М.Кальмук Січень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.2 Організувати та провести майстер-клас: «Виготовлення міні-гобеленів». М.М.Кальмук Лютий Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.3 Організувати та провести майстер-клас: виготовлення квіткових композицій з капрону. М.М.Кальмук Березень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.4 Постійно доповнювати матеріалами сайт музею. науковці Постійно Висвітлювати матеріали на сайті.
5.5 Організувати та провести конкурс «Бойківська писанка – мій шедевр». М.М.Кальмук Березень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
1 2 3 4 5
5.6 Організувати та провести круглий стіл «Творчийвнесок доктора Мирослава Антоновича в культурний розвиток Долинщини». Т. Л. Сенівнауковці Березень Написати лекції на дану тему. Збір інформації про постать Мирослава Антоновича.
5.7 Проводити та приймати участь у засіданнях «Клубу краєзнавців» та інших клубів, що діють при музеї «Бойківщина». Т.Л. Сенівнауковці Протягом року Приймати активну участь науковців музею в роботі клубу, спільно реалізовувати проекти.
5.8 Організувати і провести «Бойківський Великдень». У програмі заходу: розпис великих Бойківських писанок на музейній площі, водіння гаївок, майстер – класи:  писанкарство(писанка-витинанка, писанка з бісеру, вишита писанка), плетіння Великоднього кошика з лози, формування Великодньої композиції.  науковці Квітень Провести захід з залученням учнівської молоді. Відновлювати старовинні традиції і звичаї.
5.9 Організувати і провести майстер-клас: «Традиційна Бойківська випічка». М.М.Кальмук Квітень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.10 Організувати та провести майстер-клас «Декупаж». М.М.Кальмук Квітень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.11 Читання лекції по школах: «Музей у гостях у школярів» М.М.Кальмук Травень Залучати учнівську молодь міста до тісної співпраці із музеєм.
5.12 Організувати та провести майстер-клас: «Твістинг та аеродизайн». М.М.Кальмук Травень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.13 Організувати та провести «Ніч у музеї». науковці Травень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм..
5.14 Організувати та провести майстер-клас: «Енкаустика». М.М.Кальмук Червень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.15 Організувати та провести майстер-клас: «Стрінг-арт». М.М.Кальмук  Липень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
1 2 3 4 5
5.16 Організувати та провести конкурс малюнків «Долина ‒ Перлина Бойківського краю». М.М.Кальмук Липень Провести конкурс. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.17 Участь у ХІІ Всеукраїнському Фестивалі Фотоклубів України, де ДНФ «Промінь» братиме участь вчетверте з часу свого заснування М.Б.Юсип Липень Взяти участь в конкурсі з метою розкриття творчого потенціалу кожного учасника.
5.18 Організувати та провести майстер-клас зі створення фото-відео роликів у програмах: Windows Movie Maker, Edius. М.М.Кальмук Серпень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.19 Організувати і провести в рамках святкування Дня міста «Свято ремесел» майстер-класи: писанкарство, гончарство, соломоплетіння, бойківські страви. Т.П.Гнатковськанауковці СерпеньДень міста Організувати і провести свято як одне із ключових атракцій Дня міста 2014. Демонструвати та популяризувати традиційні народні  ремесла бойківського краю серед мешканців міста.
5.20 Організувати та провести майстер-клас з сутажу. М.М.Кальмук Серпень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.21 Організувати та провести майстер-клас з кардмейдингу. М.М.Кальмук Вересень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.22 Організація та проведення Всеукраїнського гумористичного фотоконкурсу: «Фотогуморина. Весь світ і Долина». М.Б.Юсип Вересень Провести захід. Залучити аудиторію до фотографічного життя Долини.
5.23 Організувати та провести майстер-клас з треш-мейду. М.М.Кальмук Жовтень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.24 Організувати та провести майстер-клас з печворку. М.М.Кальмук Листопад Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
5.25 Провести захід: «Святий Миколай іде і дарунки всім несе». науковці Грудень Залучати учнівську молодь до співпраці
5.26 Організувати та провести майстер-клас: «Виготовлення солодких композицій з цукерок і гофрованого паперу». М.М.Кальмук Грудень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм.
1 2 3 4 5
5.27 Організувати та провести майстер-клас у техніці «канзаші». М.М.Кальмук Грудень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм
5.28 Організувати та провести майстер-клас: «В очікуванні новорічного дива». М.М Кальмук. Грудень Провести майстер-клас із залученням народних майстрів. Залучити громаду до тісної співпраці із музеєм
5.29 Продовжити роботу з  «Клубом молодого музейника», з метою залучення школярів до вивчення музейної справи, практикувати проведення уроків на базі експозицій музею «Бойківщина» (сакральний, історичний, природничий, побут та етнографії). науковці Протягом року Організувати спільні з клубом заходи.
5.30 Продовжувати роботу над  «Книга почесних громадян м.Долина». науковці Протягом року Доповнити книгу.
5.31 Висвітлювати зібраний під час експедицій та опрацювання тем матеріал, писати статті про події у музеї у ЗМІ («Свіча», «Добра Справа») зокрема про  майстер-класи, виставки і інші заходи. Т.Л. СенівМ.Б.Юсипнауковці Протягом року Написати статті у ЗМІ.
5.32 Популяризація та  наповнення віртуального музею з метою пропагування експозиції музею та залучення широкого кола відвідувачів. М.М Кальмук. Протягом року Залучати учнівську молодь міста до тісної співпраці із музеєм.
5.33 Проведення фотозаходу «Бойки. З діда-прадіда у сьогодення» з використанням бойківського вбрання, взуття та прикрас, що зберігаються в фондах музею «Бойківщина» та особистого бойківського вбрання, взуття, прикрас учасників фото заходу. Задум полягає у тому, щоб максимально сфотографувати бойківську ношу (жіночу чоловічу, дитячу, буденну, повсякденну, весільну, святкову і т.п.) від найдавніших часів до дня сьогоднішнього, попередньо з допомогою стилістів і візажистів створивши справжні бойківські образи. Організовані виставки після проведення заходу продемонструють як одягалися та й одягаються бойки. М.Б.Юсип Листопад Зібрати колекцію фотосвітлин для фондів музею «Бойківщина».
5.34 Провести щорічну традиційну ярмарку бойківських сувенірів та ялинкових прикрас, майстрів які протягом року презентували виставки своїх виробів у музеї «Бойківщина ». Т.П Гнатковська. Грудень Провести захід. Відновлювати звичаї та традиції, обрядової спадщини бойків.
1 2 3 4 5
6. Видавнича діяльність
6.1  Збір матеріалів до наступного збірника «З історії Долини» та книги (Долина. Минуле та сучасне). Т. Л. Сенівнауковці Протягом року Зібрати матеріал.
6.2 Продовжити роботу над збором та підготовкою матеріалів до каталогу народних умільців Долинщини. Т.П. Гнатковська Протягом року Сформувати базу даних.
6.3 Підготовка матеріалів до 5 фотокаталогу  Долинського народного фотоклубу «Промінь» до якого ввійдуть кращі фотографічні напрацювання фотографів за останні 7 років презентація фотокаталогу відбудеться 12 липня з нагоди Всесвітнього Дня Фотографа та 7 річної діяльності фотоклубу. Юсип М.Б. Протягом року Видати каталог
6.4 Збір та опрацювання матеріалів до книги про Долинське староство. науковці Протягом року Зібрати матеріал.
7. Виставкова діяльність
7.1 Виставка присвячена пам’яті С.Бандери (документи та фотографії з фондів музею «Бойківщина»). Т.П.Гнатковська 1 січня Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.2 Виставка до річниці Крут. Т.П.Гнатковська Січень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.3. Виставка до Дня Злуки. Т.П.Гнатковська Січень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.4 Персональна виставка ікон та художніх робіт художниці-іконописця Соломії Крушинської. Т.П.Гнатковська Початок січня Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.5 Виставка робіт фотоклубу «Промінь» «Долина в променях 2016» в фортечній галереї «Бастіон». М.Б.Юсип Березень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.6 Виставка «Тетяна і Омелян Антоновичі. Подорожі країнами світу». Т.П.Гнатковська Березень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
1 2 3 4 5
7.7 Персональна виставка Витвицької Лідії «Весна в вишитих роботах. Т.П.Гнатковська Березень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.8 Виставка «Веселка пасхальних писанок». Т.П.Гнатковська Квітень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.9 Персональна виставка майстра іконопису В.Луканя присвячена часу Великого Посту та святу Христового Воскресіння. Т.П.Гнатковська Квітень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.10 Виставка «Колекція музичних інструментів Любомира Кушлика» присвячена 100-річчю від Дня народження М.Антоновича. Т.П.Гнатковська Квітень Провести інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.11 Персональна фотовиставка члена Долинського народного фотоклубу «Промінь» в музеї «Бойківщина» Романа Шимковича «Весняні мотиви» у категорії стріт фото. М.Б.Юсип Квітень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.12 Виставка фотосвітлин та документів з фондів музею «Бойківщина»  «Доктору музикології Мирославу Антоновичу в 100-річницю від Дня народження присвячується…». Т.П.Гнатковська Травень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.13 Персональна виставка художніх полотен Романа Вовка (Чикаго-Долина). Т.П.Гнатковська Червень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.14 Виставка етнографічного одягу, який виготовили вишивальниці с. Мала Тур’я. Т.П.Гнатковська Липень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування
7.15 Презентація фотосвітлин в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина», 12 кращих фотоклубів України, за результатами проведення XІ Всеукраїнського фотоконкурсу Фестиваль Фотоклубів України 2015 р. М.Б.Юсип Липень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування
7.16 Виставка творчих родин художників Прикарпаття до Дня міста. Т.П.Гнатковська Серпень- Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування
7.17 Виставка іконопису з фондів УКУ (м. Львів). Т.П.Гнатковська Вересень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування
1 2 3 4 5
7.18 Персональна фотовиставка члена Долинського народного фотоклубу «Промінь» Анатолія Кондрина «Осіння еклектика». М.Б.Юсип Жовтень Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.19 Виставка присвячена УПА та Дню Захисника Вітчизни. Т.П.Гнатковська 14 жовтня Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.20 Презентація фотосвітлин у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» за результатами проведення трьох-етапного фотозаходу «Бойки. З діда-прадіда у сьогодення». Виставка продемонструє, як одягалися й одягаються бойки і дозволить сформувати широку колекцію світлин бойківських образів. для фондів музею. М.Б.Юсип Листопад Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.21 Виставка про Голодомори України. Т.П.Гнатковська Листопад Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.22 Участь у звітній виставці фотоклубів Прикарпаття, що проходить в навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття в м. Івано-Франківську. М.Б.Юсип Листопад Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.23 Виставка новорічно-різдвяних композицій майстрині Прикарпаття. Т.П.Гнатковська Середина грудня Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
7.24 Спільна виставка художників Долини Прикарпаття «Бойківська акварель». Т.П.Гнатковська Протягом року Провести виставку та інформаційну кампанію із залученням людей до її відвідування.
8. Господарська діяльність
8.1 Придбати обладнання (вітрину з підсвіткою) для виставкової діяльності музею «Бойківщина». Т.Л.СенівВ.В.Зятюк Протягом року Створити постійну діючу експозицію.
8.2 Проведення гідроізоляції в підвальному приміщенні музею. Т.Л.Сенів Протягом року Покращити умови зберігання музейних предметів.
8.3 Провести ремонт вхідних дверей, та сходової площадки. В.В.Зятюк Квітень Проведений ремонт
8.4 Ремонт даху. Т.Л.Сенів

В.В.Зятюк

Протягом року Проведений ремонт
  1. Витрати необхідні для виконання програми музею «Бойківщина» на 2017р
№ з/п Поточні видатки Потреба в коштах, грн

2017 рік

1 2 3
1 Заробітна плата (650 000,00)Нарахування на заробітну плату (145 000,00) 795 000,00
2 Предмети, матеріали, обладнання-         канцтовари (6 000,00)-         матеріали  (8 000,00)-         купівля рояля (4 000,00)-         підписка газет (3 000,00)-         обладнання (антирами для фотоклубу) 4 000,00 25000,00
3 Оплата послуг:-         обслуговування комп’ютерної техніки  (6 000,00)-         оплата зв’язку (6 000,00)-         послуги інтернету (1 500,00)-         охорона (21 000,00)-         техобслуговування котлів, чистка димоходів (3 000,00)-         послуги банку (1 500,00)-         повірка розрахункових засобів обліку (електроенергія) (1 500,00)-         придбання та встановлення програмного забезпечення (1 000,00)-         друк збірника «З Історії Долини» (35 000,00)-         друк фото каталогу, друк матеріалів З Історії Долини   (50 000,00)-         закупка банерів «Історія УПА» (8000,00)-         друк каталогу ”Майстри умільці Долинщини”(15 000,00)-         свято ремесел (3 000,00)-         100 річчя М.Антоновича (4 000,00)-         проведення археологічних розкопок на Замковій горі м. Долина (50 000,00)-         переклад документів з латинської мови на українську (10 000, 00)-         проведення гумористичного фотофестивалю (30 000, 00)-         вивіз сміття (900,00)-         інші витрати (1 000,00) 248 400,00
1 2 3
4 Оплата відряджень 8 000,00
5 Оплата енергоносіїв:-         газ (143 260,00)-         електроенергія (20730,00)-         водопостачання (7410,00) 171400,00
Всього поточних видатків 1 247 800,00
№з/п Капітальні видатки Потреба в коштах,грн.2017 рік
1 Обладнання для виставкової діяльності 12 000,00
Всього капітальних видатків 12 000,00