Про програму підтримки розвитку місцевого самоврядування в м. Долина на 2016 рік

Тип документу: . № 92-4/2015 від 28.12.2015. Стан: нечинний Дата публікації: 28.12.2015

РІШЕННЯ

 Від 28.12.2015. № 92-4/2015

м. Долина

Про програму підтримки розвитку місцевого

самоврядування в м. Долина на 2016 рік

З метою забезпечення розвитку місцевого самоврядування, налагодження поінформованості як громадян про роботу органів місцевого самоврядування так і самих органів самоврядування про ситуацію в територіальній громаді, розширення сфер впливу на організаційні процеси в місті, активізацію діяльності депутатського корпусу і громадськості міста та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити програму підтримки розвитку місцевого самоврядування в м. Долина на 2016 рік (додається).

2.Апарату міської ради забезпечити виконання заходів Програми.

3.Фінансовому відділу міської ради, виходячи з можливостей доходної частини міського бюджету, передбачити кошти на виконання заходів Програми.

4.Інформацію про хід виконання даної Програми заслухати на сесії міської ради в ІV кварталі 2016 року.

5.Рішення міської ради від 29.01.2015. 1888-57/2015 «Про програму підтримки розвитку місцевого самоврядування в м. Долина на 2015 рік»» із змінами від 15.10.2015. № 2247-67/2015 вважати такими, що втратили чинність.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Віктора Гошилика.

Міський голова                   Володимир Гаразд

Затверджено:

рішенням міської ради

від 28.12.2015. № 92-4/2015

 

ПРОГРАМА

підтримка розвитку місцевого самоврядування в м. Долина на 2016 рік

 І. Правова база:

Дана програма розроблена на основі Європейської Хартії Місцевого самоврядування, Конституції України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та «Про статус депутатів місцевих рад».

 ІІ. Мета програми:

Забезпечення розвитку місцевого самоврядування, налагодження поінформованості як громадян про роботу органів місцевого самоврядування так і самих органів самоврядування про ситуацію в територіальній громаді, розширення сфер впливу на організаційні процеси в місті, активізацію діяльності депутатського корпусу і громадськості міста.

  ІІІ. Завдання:

Розширення місцевої демократії, налагодження постійної тісної співпраці міської ради та її виконавчого комітету із громадськістю міста, недержавними громадськими організаціями, бізнесом і владою, встановлення та підтримка партнерських зв’язків з громадами інших міст в Україні і за кордоном, обмін досвідом.

ІV. ЗАХОДИ ПО ВИКОНАННЮ ПРОГРАМИ

1.Інформаційна політика.

№з/п Назва заходів Термінвиконання Виконавці Фінансування, грн Очікуванийрезультат
1 2 3 4 5 6
1.1. Проведення прес-конференцій для засобів масової інформації. Протягом року Апарат міської ради Підвищення рівня обізнаності мешканців міста із напрямками діяльності міської влади.
1.2. Проведення прийомів міським головою, заступниками міського голови та іншими посадовими особами мешканців міста. Згідно з графіком Посадові особи міської ради Надання консультативної та практичної допомоги мешканцям міста у вирішенні їх проблем.
1.3. Інформаційне забезпечення діяльності міської ради. Протягом року Апарат міської ради 160000 Зворотний зв’язок із жителями міста. Фінансування «Вісника міської ради» і місцевого радіо, оплата інших інформаційних матеріалів.
1.4. Проведення опитувань громадської думки мешканців міста, залучення експертів Протягом року Апарат міської ради 10000 Вивчення громадської думки щодо важливих питань життя міста.
1.5 Технічне обслуговування та хостинг офіційних інтернет-ресурсів міської ради. Протягом року Апарат міської ради 10000 Забезпечення безперебійного функціонування інтернет-ресурсів міської ради.
  РАЗОМ     180000  
  1. Участь міської ради в роботі організацій, які сприяють розвиткові місцевого самоврядування в Україні.
1 2 3 4 5 6
2.1. Членство в Асоціації міст України. Протягом року Міська рада 4100 Участь у заходах, семінарах та навчаннях.
2.2. Членство в Асоціації «Енергоефективні міста України». Протягом року Міська рада 2000 Участь у заходах, семінарах та навчаннях.
2.3. Членство в Асоціації «міста електронного врядування в Україні». Протягом року Міська рада 2000 Участь у заходах, семінарах та навчаннях.
1 2 3 4 5 6
2.4. Членство в міжнародній Асоціації «Кліматичний Альянс». Протягом року Міська рада 6000 Участь у заходах, семінарах та навчаннях.
2.5 Членство в Асоціації «Відкриті міста» І квартал 3000 вступні3000 членські  
  РАЗОМ     20100  

 3.Навчання, обмін досвідом, встановлення та підтримка партнерських зв’язків, участь у заходах.

1 2 3 4 5 6
3.1. Участь депутатів, посадових осіб апарату міської ради, активістів територіальної громади міста в форумах, конференціях, семінарах, навчаннях. Протягом року Апарат міської ради 5000 Підвищення рівня обізнаності залучених осіб. Навчання, оплата відрядних витрат апарату та депутатів міської ради.
3.2. Забезпечення функціонування системи управління якості в міській раді. Протягом року Керуюча справами 15000 Проведення зовнішнього наглядового аудиту сертифікуючою організацією.
3.3. Прийом делегацій по обміну досвідом, відрядження депутатів, посадових осіб міської ради, активістів територіальної громади. Залучення експертів, науковців та інших спеціалістів для надання практичної допомоги в діяльності міської ради. Протягом року Секретар ради, заступники  міського голови, керуючий справами 20000 Вивчення та практичне застосування перейнятого досвіду територіальних громад інших міст, (в т.ч. закордонних) в діяльності міської ради та виконавчого комітету.Організація харчування і проживання, оплата послуг залучених фахівців.
3.4. Транспортне забезпечення делегацій, експертів, науковців, учасників заходів та інших запрошених. Протягом року Відділ економіки міської ради 100000 Оплата послуг з транспортного перевезення делегацій, експертів, науковців, учасників заходів та інших запрошених.
  РАЗОМ     140000  

4.Підвищення позитивного образу територіальної громади міста, депутатського корпусу міської ради та її органів в Україні та за її межами.

1 2 3 4 5 6
4.1. Придбання друкованої презентаційної та інформаційної  продукції (в т.ч. законодавчу літературу), відзнак, атрибутики міста, аудіо та відео продукції про Долину, громаду, органи місцевого самоврядування туристичні можливості краю. Протягом року Апарат міської ради 40000 Виготовлення та придбання атрибутики міста, книг, буклетів, відзнак (медалей, грамот, подяк), рамок, календарів, сувенірів, аудіо та відео продукції і поширення їх серед жителів і гостей нашого міста, депутатів. Друк фотографій. Інформування та промоції діяльності міської ради.
4.2. Проведення урочистих сесій, офіційних прийомів, фестин, відзначення історичних ювілеїв і подій з життя територіальної громади міста, визначних дат мистецьких та трудових колективів, активних громадян міста, переможців міських конкурсів, святкування зустрічі новорічно-різдвяних свят.Проведення Дня міста. Протягом року Апарат міської ради 130000 Організація та забезпечення проведення виставок, конкурсів, турнірів, концертів, фестин та інших масових заходів на території міста. Організація харчування і проживання офіційних делегацій, запрошених гостей міста та учасників заходів. Відзначення переможців, ювілярів, мистецьких та трудових колективів, активних громадян міста, переможців міських конкурсів
4.3. Придбання ритуальної продукції (вінків, кошиків, квітів, лампадок та інше) для покладання до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок, обелісків, меморіального комплексу, могил визначних людей. Протягом року Апарат міської ради 5000 Вшанування пам’яті визначних людей, визначних дат з історії м.Долина, Бойківщини та України. Організація та проведення державних і місцевих свят, визначних подій.
4.4 Впровадження позитивного досвіду з надання адміністративних послуг, виготовлення інформаційної продукції, придбання програмного забезпечення, меблів та обладнання 50000 Створення спільного з Долинською районною радою, райдержадміністрацією ЦНАПу відповідно до вимог чинного законодавства
  РАЗОМ     225000  

 5.Управління, оренда та продаж нерухомого майна міста.

1 2 3 4 5 6
5.1. Розробка документації із землеустрою (виготовлення проектів відведення, технічної документації, експертних оцінок, організація земельних аукціонів інше). Протягом року Відділ земельних ресурсів міської ради 50000 Виготовлення технічної документації,реєстрація прав власності, експертних оцінок та іншої земельної документації. Продаж земель  комунальної власності міста.
5.2. Виготовлення проектної та кошторисної документації, макетів, дизайнів, концепцій тощо. Протягом року Відділ містобудування та архітекту-ри міської ради, КП «АРКА» 50000 Виготовлення та оновлення планово-картографічного матеріалу, містобудівної документації, проектної та проектно-кошторисної документації.
5.3. Організація майнових аукціонів. Протягом року Заступник міського голови 9000 Продаж об’єктів, майна комунальної власності міста.
5.4. Проведення інвентаризації,  виготовлення технічної документації для підтвердження права власності на об’єкти нерухомості. Протягом року Заступник міського голови 20000 Підтвердження права власності на об’єкти нерухомого майна за територіальною громадою міста.
  РАЗОМ     129000  
  ВСЬОГО     694100