Про орендну та встановлення річної орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності

Тип документу: . № 1816-55/2014 від 11.12.2014. Стан: чинний Дата публікації: 11.12.2014

 РІШЕННЯ

Від 11.12.2014. № 1816-55/2014

м. Долина

Про орендну та встановлення річної орендної плати  

за оренду об’єктів комунальної власності

Розглянувши звернення установ та організацій про встановлення річної орендної плати в розмірі однієї гривні за оренду приміщень, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Долина та враховуючи протокол комісії по відчуженню та наданню в оренду комунального майна територіальної громади м. Долина, рішення постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності, рішення міської ради від 08.05.2009. № 1316-34/2009 «Про Положення з надання пільг по орендній платі орендарям комунального майна територіальної громади м. Долина», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати, Долинській районній організації ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ, в оренду нежитлове приміщення загальною площею  7,9 кв. м (1/2 площі каб. № 26, згідно експлікації) та доля площі спільного користування по вул. Промислова, 5 в м. Долина для зборів ветеранів, з 01.01.2015 року  терміном  до 31.12.2015 року.

 1.1. Орендарю, Долинській районній організації ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ, в двотижневий термін з дня прийняття рішення міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Управління комунального майна» Долинської міської ради.

1.2. Попередити орендаря, Долинську районну організацію ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ, що у разі невиконання пп. 1.1, дане рішення втрачає чинність.

1.3. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській районній організації ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ, на  нежитлове приміщення по вул. Промислова, 5,  загальною площею  7,9 кв. м (1/2 площі каб. № 26, згідно експлікації) та доля площі спільного користування, терміном до 31.12.2015 року.

1.4. Зобов’язати, Долинську районну організацію ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

2. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації на орендоване нежитлове приміщення  площею 1086,1 кв. м, розташоване за адресою: вул. Обліски, 34, яке використовується під позашкільну освітню діяльність (Долинський будинок дитячої та юнацької творчості), терміном до 31.12.2015 року.

2.1. Зобов’язати орендаря, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної держадміністрації, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 3. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, Долинській дитячій художній школі, на орендоване приміщення загальною площею 734,5 кв. м, розташоване за адресою: вул. Котляревського, 9, для розміщення дитячої художньої школи, терміном до 31.12.2015 року.

3.1. Зобов’язати орендаря, Долинську дитячу художню школу, протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 4. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, управлінню державної міграційної служби в Івано-Франківській області на орендоване нежитлове приміщення  площею 101,34 кв. м,  розташоване за адресою: вул. Чорновола, 6, для діяльності Долинського районного сектору УДМС В Івано-Франківській області, терміном до 31.12.2015 року.

4.1. Зобов’язати орендаря, управління державної міграційної служби в Івано-Франківській області,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 5. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні, громадській організації «Рибалка», на орендоване нежитлове приміщення (частина) 13,1 кв.м (по літ. «А» приміщення ігрового центру № 9,10, згідно експлікації) та доля площі загального користування  розташованого за адресою: вул. Січових Стрільців, 6 в м. Долина, для використання під офісне приміщення, терміном до 31.12.2015 року.

5.1. Зобов’язати орендаря, громадську організацію «Рибалка»,  протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та укласти угоду на вивіз твердих побутових відходів.

 

 Міський голова                                     Володимир Гаразд