Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки

Тип документу: . № 33-2/2015 від 26.11.2015. Стан: чинний Дата публікації: 26.11.2015

РІШЕННЯ

Від 26.11.2015. № 33-2/2015

м. Долина

Про надання дозволу на розроблення

проекту відведення земельної ділянки

 

З метою створення сприятливих умов для раціонального використання земельних ділянок, прозорості продажу земельних ділянок та/або прав на них на земельних торгах, забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету платежів, розглянувши детальний план території, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12, 128 та главою 21 Земельного кодексу України, Конституцією України, міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити детальний план території по вул. Лесі Українки в м. Долина для будівництва гаражно-складських приміщень, розроблене комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне бюро «Арка».

2.Надати дозвіл Долинській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2375 га для будівництва гаражно-складських приміщень по вул. Лесі Українки в м. Долина з метою продажу права її оренди на земельних торгах.

3.Відділу земельних ресурсів міської ради забезпечити розроблення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

Міський голова                                      Володимир Гаразд