Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Обліски, 36 Б

Тип документу: . № 1348-37/2013 від 05.12.2013. Стан: чинний Дата публікації: 05.12.2013

РІШЕННЯ

 

Від 05.12.2013. № 1348-37/2013

м. Долина

 

Про надання дозволу на проведення експертної

грошової оцінки земельної ділянки по вул. Обліски, 36 Б

 

Розглянувши клопотання підприємця Бакаляра Ярослава Володимировича, який проживає в м.Долина _________ та громадянки Губи Людмили Іванівни, яка проживає в ______________, про надання дозволу на викуп земельної ділянки, з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста, залучення додаткових коштів в міський бюджет та врегулювання механізму вирішення питань щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Конституцією України, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл Долинській міській раді на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0854 га в м.Долина по вул. Обліски, 36 Б, для будівництва та обслуговування станції (бази первинного) технічного обслуговування автомобілів з кафетерієм, що знаходиться в оренді підприємця Бакаляра Ярослава Володимировича та громадянки Губи Людмили Іванівни.

2. Доручити міському голові укласти договір з організацією, яка має відповідну ліцензію, на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Експертну грошову оцінку земельної ділянки подати на затвердження у встановленому законом порядку.

4. Зобов’язати підприємця Бакаляра Я.В. та гр. Губу Л.І. в 30 (тридцяти) денний термін укласти з Долинською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в розмірі 20 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки.

5. В разі невиконання п. 4 дане рішення втрачає чинність.

 

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд