Про ефективне використання майна комунальної власності громадським об’єднанням «Оновлена Долинщина»

Тип документу: . № 98-4/2015 від 28.12.2015. Стан: чинний Дата публікації: 28.12.2015

РІШЕННЯ

Від 28.12.2015. №98-4/2015

м. Долина

Про  ефективне використання

майна комунальної власності

 громадським об’єднанням «Оновлена Долинщина»

 

 Заслухавши та обговоривши звіт голови громадської організації «Оновлена Долинщина» Тараса Мельника про ефективне використання комунального майна міста за 2015 рік, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт про роботу та ефективне використання комунального майна міста громадським об’єднанням «Оновлена Долинщини»  за 2015 рік взяти до уваги (додається).

2. Використання комунального майна міста вважати ефективним.

 

 Міський голова                                            Володимир Гаразд

 

Додаток до рішення міської ради

від 28.12.2015. № 98-4/2015

 

 ЗВІТ

про  ефективне використання комунального майна міста громадським об’єднанням  «Оновлена Долинщина» за 2015 рік

 

Щодо роботи РВВОВ (Всеукраїнське об’єднання ветеранів) :

– проведено загальні збори ветеранів (конференція);

-щомісяця проводилось засідання ради ветеранів, зустрічі  та бесіди на громадсько-господарські та політичні теми;

– члени організації приймають активну участь у всіх заходах ініційованих владними структурами;

– 27 грудня  відбудеться підсумкове засідання ветеранів за 2015 рік.

Серед членів організації фронтовики та  ветерани праці, у січні 2016 року планується здійснити переоблік ветеранів по первинних організаціях (сільських радах).

Долинське РВВОВ зареєстроване 12 вересня 1997 року, остання перереєстрація 14 серпня 2012 року за адресою вул. Степана Бандери, 3.

Щодо роботи Долинської РО УСВА (спілки ветеранів Афганістану) та Долинської РО УБД (воїнів-інтернаціоналістів).

За період 2015 року було проведено 7 засідань правління Долинської РО УСВА з порядком денним:

1.Підготовка і проведення загальних зборів про підсумки роботи РО УСВА за 2015рік та затвердження плану роботи правління РО УСВА на 2016 рік.

2.ІІідготовка і відзначення 26-річниці виведення радянських військ з Афганістану на 14—15-те лютого 2015року.

3. Підготовка і відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

4. Підготовка щодо проведення заходу освячення каменя на місці спорудження пам’ятника учасникам бойових дій.

5. Участь в заходах щодо «Відкриття алеї Небесній Сотні»

6.Підготовка до виборів депутатів обласних, районних, селищних та сільських рад та голів міських, селищних, сільських рад.

7.Підготовка та проведення футбольного турніру в с. Раків присвяченого воїнам-афганцям Федіву В.І. та Гринишину С.П.

Проведено 5 загальних зборів РО УСВА з них 3 спільно з РО УБД (воїни-інтернаціоналісти), на які запрошувалися керівники районної місцевої влади, керівники приватних фірм (Б.Юрин, І.Кібель ) та працівники військкомату.

 Долинська РО УСВА спільно  з Долинською РО УБД (воїнів –інтернаціоналістів) приймали участь в заходах, що проводилися в межах нашого району та за його межами. Зокрема, в с. Угринів Калуського району на заході присвяченому дню народження Степана Бандери. Кожного року до дня виводу військ з Афганістану 14 лютого проводяться зустрічі з учнівською молоддю та громадянами сіл Раків, Белеїв, Велика Тур’я, покладання вінків до могил загиблим воїнам-афганцям. Проводили захід освячення каменя, де буде споруджено пам’ятник воїнам-афганцям та учасникам бойових дій в  інших країнах. Проводили заходи щодо виводу радянських військ з країн Європи. Приймали участь в усіх заходах, які проводили міська та районна влада, а також громадські організації та активісти. 28січня – вшанування пам’яті «Героїв Крут» в с. Тяпче. У травні  взяли участь у відзначенні 100-ччя битви Українських Січових Стрільців (УСС) на горі Маківці Львівської області. Проводили зустрічі з учнями сільських шкіл  Вишкова та Сеничова. 13 грудня цього року відзначали 70-ту річницю героїчного бою воїнів УПА сотні сотенного Казимира Яворського, псевдо БЕЙ, в селі Церківна.

 Наші організації займаються соціальними питаннями щодо надання матеріальної допомоги родинам загиблих воїнів, волонтерська допомога воїнам АТО, дітям -інвалідам. Основна ціль наших організацій  залишається спорудження пам’ятника воїнам – афганцям та учасникам бойових дій в інших країнах, які стали жертвами радянського тоталітаризму

З січня 2015 року відповідно до рішення виконавчого комітету №14 громадському об’єднанню «Оновлена Долинщина» (голова Тарас Мельник) від імені Долинських районних організацій ветеранів та громадських організацій, надано в оренду нежитлове приміщення загальною площею 89,3 кв. м, вул. Степана Бандери, 3 в м. Долина, для ведення спільної активної громадської роботи, співпраці та виконання статутних завдань організацій, терміном до 31.12.2019 року.

Рішенням міської ради встановлено пільгову річну орендну плату у розмірі однієї гривні.  Приміщення  в задовільному стані та використовується з метою виконання статутних завдань, де є можливість проведення засідання  і прийому громадян.

За звітний період громадським об’єднанням та Долинськими районними організаціями ветеранів  зроблено наступне:

– прибрано приміщення;

– підведено воду до санвузла;

-замінено  два внутрішні замки і зовнішній замок;

-проведено косметичний ремонт (побілка) в одному  кабінеті;

-виготовлено ключі організаціями для узгодженого використання приміщення;

-розроблена додаткова угода між п’яти організаціями щодо  користування приміщенням протягом терміну оренди.

Систематично (почергово)  громадське об’єднання «Оновлена Долинщина», Долинські районні організації ветеранів та інші громадські організації  проводять чергові та позачергові збори  відповідно до  статутних завдань, ведеться спільна активна громадська робота.

 

Голова

громадського об’єднання  «Оновлена Долинщина»                          Тарас Мельник