Про ефективне використання комунального майна міста Міжнародним благодійним фондом інвалідів «Надія Є»

Тип документу: . № 913-32/2017 від 26.10.2017. Стан: чинний Дата публікації: 26.10.2017

РІШЕННЯ

Від 26.10.2017. № 913-32/2017

м. Долина

Про  ефективне використання

комунального майна міста

Міжнародним благодійним

фондом  інвалідів «Надія Є»

 

Заслухавши та обговоривши звіт президента  Міжнародного благодійного фонду інвалідів «Надія Є», Лариси  Іжик,  про ефективне використання комунального майна міста за 2017 рік, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Звіт про ефективне використання комунального майна міста Міжнародним благодійним фондом інвалідів «Надія Є» за  2017  рік  взяти до уваги.

2.Використання комунального майна міста вважати ефективним.

Міський голова                                                          Володимир Гаразд

 Додаток до рішення міської ради

  від 26.10.2017. № 913-32/2017

ЗВІТ

про  ефективне використання комунального майна міста Міжнародним благодійним фондом  інвалідів «Надія Є» за 2017 рік

Починаючи з січня 2017 року Міжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є» активно використовував орендоване нежитлове приміщення, відповідно до Програми соціально-психологічної підтримки дітей і молоді з обмеженими функціональними можливостями. МБФ інвалідів «Надія Є» працює щоденно з 9.00 до 17.00 год., надаючи послуги соціально- психологічної, трудової адаптації та фізичної реабілітації. Проводяться духовні та культурно-мистецькі заходи.

Найбільше уваги за цей рік приділено трудовій адаптації дітей та молоді з особливими потребами, яка включає в себе уроки швейно-вишивальної справи, малювання (олівцями, фарбами), ліпка з пластиліну, елементи крою та шиття, а також правила особистої гігієни та  побутово-господарську діяльність.

Практичну соціальну адаптацію в суспільстві здійснюємо, відвідуючи культурно масові засоби (атракціони, цирк, кінофільми, духовні заклади, екскурсії).

Психологічна реабілітація включає в себе: індивідуально-корекційні програми з урахуванням потреб кожної дитини (розвитку пам’яті, уваги, мислення, уяви, інтелектуальних здібностей, розвиток великої і дрібної моторики, просторової орієнтації, емоційно-вольової сфери).

Фізична реабілітація спрямована на поліпшення фізичних якостей (витривалості, рухової координації, швидкості, гнучкості) засобами і методами фізичної культури, елементів спорту, масажу.

В період з січня 2017 року по вересень 2017 року у МБФІ «Надія Є» були проведені наступні заходи:

Під час різдвяних свят 2017 року вихователі фонду  організували Різдвяний вертеп в якому були задіяні, як діти –янголята так і їх рідні.  З цим вертепом вони відвідали багато установ, організацій та церков, де їх дуже тепло зустрічали. Цей захід мав на меті покращити взаєморозуміння між здоровими людьми та з обмеженими можливостями за допомогою спільної участі у виставі .

В лютому 2017 року з нагоди святкування дня Св. Валентина був проведений захід під назвою – «Якою буває любов». Захід мав на меті розповісти, що любов є різною, але вона завжди несе добро та радість.

В березні в приміщенні фонду «Надія є»  відбувся захід спільно з учнями 7 –х та 9-тих класів Підберезької ЗОШ 1-3 ст. під назвою – «Ой весна, весна днем красна». Метою заходу було розповісти дітям про зміни в природі, які відбуваються з приходом весни.

В травні відбувся захід присвячений до Дня матері під назвою – «Є у нас три мами». До нас завітали дівчата з спільноти «Віра і світло» (м. Стрий), яка опікується дітьми з особливими потребами. Захід мав показати, яке особливе місце займає мама у житті кожного.

З нагоди Дня захисту дітей в червні був організований концерт з участю нашої співочої пташки Лілії Юрків. Учасники МБФІ розважалися та танцювали. Також дітей навчали виготовляти квіти з паперу, а в кінці свята пригостили солодощами.

19.07.2017 року учасники МБФІ за допомогою вихователів провели захід – «Дружба назавжди». У цьому святі взяли участь вихованці Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації з функціональними обмеженнями «Дивоцвіт», отець Назарій Багрій з Луцької парафії великомученика Пантелеймона разом з дітьми з недільної школи цієї парафії, а також члени сімей та друзі фонду. На заході були присутні більше 100 осіб. Захід мав на меті розповісти, що справжніх друзів забагато не буває.

У серпні 2017 року діти та молодь Міжнародного благодійного Фонду інвалідів «Надія Є» здійснили пізнавальну поїздку в с. Стрілки Старосамбірського району Львівської області.

Захід мав на меті дати дітям можливість побачити красу рідного краю поза межами звичних околиць, відвідати гірську місцевість, відпочити та набратись нових сил, наснаги, бадьорості перед початком нового навчального року.

Одночасно відбулись благодійні концерти за участю Лілії Юрків та Андрія Григорського.

У вересні в приміщенні фонду «Надія Є»  відбувся захід до святкування  «Свята осені та врожаю». На святі була створена композиція з осінніх овочів, фруктів та квітів. Захід мав на меті нагадати всім яку велику цінність для здоров’я людини має вживання свіжих овочів і фруктів.

Вся діяльність МБФІ  «Надія Є», всі заходи, екскурсії, концертні програми, духовна робота висвітлюється у соціальній мережі Фейсбук.

Цими мистецькими заходами ми хочемо доказати суспільству, що інваліди також мають право на повноцінне життя, хочуть і можуть бути потрібними та корисними.

У першій половині 2017 року ми переобладнали кімнату під спортзал. Фондом «Громади Долина» для дітей і молоді нашого фонду було придбано спортінвентар. Відремонтовано і утеплено балкон, пофарбовано перила сходової клітки, поміняно міжкімнатні двері і оздоблено кабінет психології.

Наш маленький колектив працює наполегливо, щиросердечно, вкладаючи навіть більше чим можна. І результати, на щастя, не заставили себе довго чекати – вони  помітні не тільки працівниками, але й батьками і тими людьми, які нас знають і бачать.

З березня 2015 року рішенням виконавчого комітету №45 від  25.03.2015  «Про оренду приміщення» було продовжено оренду нежитлового приміщення терміном до  31.12.2025 року, для функціонування та діяльності Міжнародного благодійного фонду інвалідів «Надія Є», за адресою вул. Обліски, 34 загальною площею 195,86 кв.м. Рішенням міської ради встановлено  річну  орендну плату у розмірі однієї гривні рішенням сесії міської ради від  №563-20/2016 від 23.12.2016.

Президент

Міжнародного благодійного фонду

 інвалідів «Надія Є»                                                                          Лариса  Іжик