Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки по вул. Грушевського

Тип документу: . № 882-31/2017 від 05.10.2017. Стан: чинний Дата публікації: 05.10.2017

РІШЕННЯ

Від 05.10.2017. № 882-31/2017

м. Долина

Про надання дозволу

на розроблення проекту

відведення земельної

ділянки по вул. Грушевського

Враховуючи заяву підприємця Гайдука Петра Петровича, який проживає _____, з метою створення сприятливих умов для раціонального використання земельних ділянок, прозорості продажу земельних ділянок та/або прав на них на земельних торгах, забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету платежів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 128 та главою 21 Земельного кодексу України, Конституцією України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Для підтвердження за територіальною громадою міста Долини права комунальної власності на земельну ділянку надати дозвіл Долинській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га для влаштування парковки автомобілів для обслуговування офісного та гаражно-складського приміщення по вул. Грушевського, за рахунок земель міської ради, з метою продажу права її оренди на земельних торгах.

2.Відділу земельних ресурсів міської ради забезпечити розроблення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Міський голова                                                          Володимир Гаразд