Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


22.12.2016

ЗАЯВА ПРО НАСЛІДКИ

Замовник планує провести реконструкцію системи опалення ДНЗ «Зірочка» розташованого по вул.Грушевського 25 в м.Долина, Івано-Франківської обл. із влаштуванням нової окремо стоячої модульної твердопаливної котельні КУМ Т-600. Також, передбачається приєднання додаткових споживачів – Будинку техніка розташованого по просп.Незалежності, 6.

Проектована котельня КУМ Т-600 обладнується двома твердопаливними котлами моделі ARDENZ T-300 потужністю 300кВт із ККД=82% кожен, що будуть працювати на дровах/пелетах. З метою зменшення величин викидів сажі передбачається застосування газоочисного обладнання – встановлення двох циклонів-економайзерів ТЕ 250-400  із коефіцієнтом очищення димових газів від сажі не менше 90%. Для потреб котельні також будуть влаштовані склад палива та встановлений закритий контейнер для накопичення золи. Режим роботи проектованої котельні передбачається 24 год/добу протягом 179 днів опалювального періоду.

Для експлуатації проектованої котельні необхідно залучення ресурсів:

1) Земельних: земельна ділянка площею 47м2 в межах території ДНЗ для встановлення модульної котельні.

2) Енергетичних: електроенергія – 43,604 тис.кВт*год/рік; дрова – 474,00т/рік.

3) Водних: 1,685тис.м3/рік води на госппобутові та виробничі потреби котельні.

4) Трудових: 6 осіб (1-2 особи/зміну) обслуговуючого персоналу.

Під час експлуатації проектованої котельні будуть утворюватись:

1) Відходи 0,11т/рік твердих побутових відходів від життєдіяльності обслуговуючого персоналу та 3,32т/рік золи від спалювання деревини в проектованих котлах та інші види дрібних виробничих відходів, які можуть утворюватись під час поточного обслуговування і ремонту котельного обладнання. Всі відходи передбачається відправити на утилізацію відповідно до чинних нормативних вимог.

2) Стоки – 8,228м3/добу виробничих стоків та 1,186м3/добу госппбутових стоків, що скидатимуться проектованою каналізаційною мережею котельні в каналізаційні мережі міста.

3) Викиди забруднюючих речовин в атмосферу

Викиди забруднюючих речовин в атмосферу з стаціонарних організованих джерел – двох димових труб Ø300/360мм та висотою 20,29м для відводу димових газів від двох проектованих твердопаливних котлів моделі ARDENZ T-300. Димові гази від проектованих котлів міститимуть забруднюючі речовини в максимальній розрахунковій кількості: діоксид азоту – 0,8162т/рік (0,1024г/с); сажу – 0,1660т/рік (0,0208г/с), оксиди вуглецю – 11,3106т/рік (1,4198г/с) та метан 0,0292т/рік (0,0036 г/с). Результати програмного розрахунку розсіювання показали, що максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин, що містяться у викидах димових газів від проектованої котельні, із урахуванням існуючого фонового забруднення атмосфери, не перевищують нормативних вимог, тобто величину граничнодопустимої концентрації (ГДКн.п.): діоксид азоту – 0,45частки ГДК; вуглецю оксид – 0,43 частки ГДК, сажа та метан – вклад відсутній. Відповідно, негативний вплив на атмосферне повітря від здійснення викидів забруднюючих речовин з джерел проектованої котельні буде відсутній. Рівень забруднення атмосферного повітря оцінюється як «допустимий», ступінь безпечності – «безпечний». Можливість виникнення ризиків негативного впливу на соціальне середовище та здоров’я населення – відсутня. Тобто можливість реалізації планової діяльності оцінюється як «прийнятна».

Негативного впливу на повітряне та водне середовище, ґрунти, геологічне середовище, рослинний та тваринний світ, заповідні об’єкти, на клімат та мікроклімат, навколишнє техногенне та соціальне середовища під час експлуатації проектованої котельні – не передбачається.

Участь громадськості: з питаннями та пропозиціями звертатись протягом 30 днів від дати оголошення заяви про наслідки в ЗМІ в органи місцевого самоврядування (Доли́нська міська́ ра́да – 77500, Івано Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, пр. Незалежності, 5. Тел. +3(80-3477) 2-70-30).

 Замовник:   КП «Управління комунального майна» Долинської міської ради

Генпроектувальник та виконавець ОВНС:   ТОВ «Сервісна компанія «Адамсон»