Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


22.12.2016

ЗАЯВА ПРО НАСЛІДКИ

Замовник планує провести реконструкцію системи опалення ДНЗ «Зірочка» розташованого по вул.Грушевського 25 в м.Долина, Івано-Франківської обл. із влаштуванням нової окремо стоячої модульної твердопаливної котельні КУМ Т-600. Також, передбачається приєднання додаткових споживачів – Будинку техніка розташованого по просп.Незалежності, 6.

Проектована котельня КУМ Т-600 обладнується двома твердопаливними котлами моделі ARDENZ T-300 потужністю 300кВт із ККД=82% кожен, що будуть працювати на дровах/пелетах. З метою зменшення величин викидів сажі передбачається застосування газоочисного обладнання – встановлення двох циклонів-економайзерів ТЕ 250-400  із коефіцієнтом очищення димових газів від сажі не менше 90%. Для потреб котельні також будуть влаштовані склад палива та встановлений закритий контейнер для накопичення золи. Режим роботи проектованої котельні передбачається 24 год/добу протягом 179 днів опалювального періоду.

Для експлуатації проектованої котельні необхідно залучення ресурсів:

1) Земельних: земельна ділянка площею 47м2 в межах території ДНЗ для встановлення модульної котельні.

2) Енергетичних: електроенергія – 43,604 тис.кВт*год/рік; дрова – 474,00т/рік.

3) Водних: 1,685тис.м3/рік води на госппобутові та виробничі потреби котельні.

4) Трудових: 6 осіб (1-2 особи/зміну) обслуговуючого персоналу.

Під час експлуатації проектованої котельні будуть утворюватись:

1) Відходи 0,11т/рік твердих побутових відходів від життєдіяльності обслуговуючого персоналу та 3,32т/рік золи від спалювання деревини в проектованих котлах та інші види дрібних виробничих відходів, які можуть утворюватись під час поточного обслуговування і ремонту котельного обладнання. Всі відходи передбачається відправити на утилізацію відповідно до чинних нормативних вимог.

2) Стоки – 8,228м3/добу виробничих стоків та 1,186м3/добу госппбутових стоків, що скидатимуться проектованою каналізаційною мережею котельні в каналізаційні мережі міста.

3) Викиди забруднюючих речовин в атмосферу

Викиди забруднюючих речовин в атмосферу з стаціонарних організованих джерел – двох димових труб Ø300/360мм та висотою 20,29м для відводу димових газів від двох проектованих твердопаливних котлів моделі ARDENZ T-300. Димові гази від проектованих котлів міститимуть забруднюючі речовини в максимальній розрахунковій кількості: діоксид азоту – 0,8162т/рік (0,1024г/с); сажу – 0,1660т/рік (0,0208г/с), оксиди вуглецю – 11,3106т/рік (1,4198г/с) та метан 0,0292т/рік (0,0036 г/с). Результати програмного розрахунку розсіювання показали, що максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин, що містяться у викидах димових газів від проектованої котельні, із урахуванням існуючого фонового забруднення атмосфери, не перевищують нормативних вимог, тобто величину граничнодопустимої концентрації (ГДКн.п.): діоксид азоту – 0,45частки ГДК; вуглецю оксид – 0,43 частки ГДК, сажа та метан – вклад відсутній. Відповідно, негативний вплив на атмосферне повітря від здійснення викидів забруднюючих речовин з джерел проектованої котельні буде відсутній. Рівень забруднення атмосферного повітря оцінюється як «допустимий», ступінь безпечності – «безпечний». Можливість виникнення ризиків негативного впливу на соціальне середовище та здоров’я населення – відсутня. Тобто можливість реалізації планової діяльності оцінюється як «прийнятна».

Негативного впливу на повітряне та водне середовище, ґрунти, геологічне середовище, рослинний та тваринний світ, заповідні об’єкти, на клімат та мікроклімат, навколишнє техногенне та соціальне середовища під час експлуатації проектованої котельні – не передбачається.

Участь громадськості: з питаннями та пропозиціями звертатись протягом 30 днів від дати оголошення заяви про наслідки в ЗМІ в органи місцевого самоврядування (Доли́нська міська́ ра́да – 77500, Івано Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, пр. Незалежності, 5. Тел. +3(80-3477) 2-70-30).

 Замовник:   КП «Управління комунального майна» Долинської міської ради

Генпроектувальник та виконавець ОВНС:   ТОВ «Сервісна компанія «Адамсон»