Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
14.03.2019

В рамках акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» рятувальники завітали в ЗОШ №5 м. Долина

Спочатку фахівці ДСНС у формі виступу розповіли школярам як поводити себе в різних видах надзвичайної ситуації, а саме під час пожежі, під час перебування у лісових масивах та водоймах. Окремо рятувальники звернули увагу учнів на дотриманні заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та попередження пожеж в екосистемах. У рамках акції діти вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних подій. Не розгубитися в умовах надзвичайної ситуації – це головна складова успіху. Однак цього потрібно навчити, доступно розповісти, як діяти, пояснити, що важливо усе робити швидко, адже у момент небезпеки ці знання незамінні. Всі отримали вдосталь позитивних емоцій і найголовніша мета досягнута, адже діти усвідомили, що у багатьох випадках саме від їхніх знань, навичок та умінь залежить безпека життя і здоров’я.

У ході візиту рятувальники також в доступній формі ознайомили дітей із пожежно-рятувальними автомобілями та їхнім оснащенням, розповіли про особливості служби в ДСНС й навели приклади порятунку людей із небезпечних ситуацій.

По закінченні екскурсії кожен охочий міг приміряти бойовий одяг пожежного, шолом-маску, посидіти за кермом автомобіля тощо. Завершився ж навчальний захід традиційним фотографуванням біля пожежної машини. Дітлахи подякували рятувальникам за гостинність і пообіцяли виконувати всі рекомендації.

Хочеться вірити, що такі «уроки безпеки» дадуть результат, адже як голосить прислів’я: «Хто попереджений, той озброєний».