Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
05.12.2018

Статистика пожеж за 11 місяців

Вогонь здавна став надійним помічником у житті людей. Разом з тим, необережне поводження з ним призводить  до виникнення пожеж та загибелі людей на них. Тенденція може набути ще більшої актуальності, якщо громадяни продовжуватимуть нехтувати правилами пожежної безпеки.

За 11 місяців 2018 року на території Долинського району та Болехівської міської ради виникло 145 пожеж проти 200 за аналогічний період 2017 року. Впродовж  2018 року  на території району в наслідок пожеж загинули 3 особи, а саме в с. Яворів одна особа, та дві – м.Долина, за аналогічний період 2017 року 4 особи у с. Яворів, с. Оболоня, с. Новичка та смт. Вигода.

Загалом, як свідчить статистика, домінуючою причиною трагедій і надалі залишається людський фактор. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем коштує людям не тільки значних матеріальних збитків, але й найціннішого – життя.

Долинський РВ У ДСНС України в області звертається до вас з проханням подбати про належний стан протипожежного захисту вашої оселі, дотримуватись правил безпеки життєдіяльності в побуті, на робочому місці та під час відпочинку. Дотримуйтеся правил безпечної поведінки самі та вчіть цього своїх дітей. Пам’ятайте, незнання елементарних правил безпечної поведінки у побуті – першопричини сумних та трагічних наслідків.