Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


07.02.2018

Шановні  мешканці   неприватизованих квартир!

Повідомляємо Вам,  що у  відповідності до реалізації Закону Украйни №417-VIII «Про особливості здійснення права  власності  у  багатоквартирному будинку» та на виконання  вимог постанови Кабінету Міністрів України віл 20 квітня 2016р. №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» комунальне підприємство «Управління комунального майна» проводить загальну інвентаризацію квартир, що є власністю територіальної громади міста Долина, тобто    неприватизовані.

Повідомляємо Вас, що у  зв’язку із нововведеннями у законодавстві в багатоквартирному будинку кожна квартира має мати свого власника. Нагадуємо, що на даний час, якщо квартира не приватизована, то вона є  власністю територіальної громади  м.  Долина.

З метою упорядкування взаємовідносин, та виконання вимог чинного законодавства України просимо Вас визначитись та підтвердити за собою право власності на квартиру, в якій Ви мешкаєте (згідно з  ордером). В іншому випадку орган місцевого самоврядування (міська рада) буде змушена  підтвердити право власності на квартиру за територіальною громадою м. Долини.

У випадку виникнення додаткових запитань або, якщо квартира, у якій Ви проживаєте, уже приватизована, то просимо повідомити про це  комунальне підприємство «Управління комунального майна» за адресою вул. Чорновола буд №10 м. Долина; контактний телефон 2-74-99: контактна особа –  Сметаняк Мар’яна.