Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


05.02.2018

Шановні  мешканці  неприватизованих квартир!

Повідомляємо Вам,  що у  відповідності до реалізації Закону Украйни №417-VIII «Про особливості здійснення права  власності  у  багатоквартирному будинку» та на виконання  вимог постанови Кабінету Міністрів України віл 20 квітня 2016р. №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» комунальне підприємство «Управління комунального майна» проводить загальну інвентаризацію квартир, що є власністю територіальної громади міста ‘Долина, тобто   неприватизовані.

Повідомляємо Вас, що у  зв’язку із нововведеннями у законодавстві в багатоквартирному будинку кожна квартира має мати свого власника. Нагадуємо, що на даний час, якщо квартира не приватизована, то вона є  власністю територіальної громади  м.  Долина.

З метою упорядкування взаємовідносин, та виконання вимог чинного законодавства України просимо Вас визначитись та підтвердити за собою право власності на квартиру, в якій Ви мешкаєте (згідно з  ордером). В іншому випадку орган місцевого самоврядування (міська рада) буде змушена  підтвердити право власності на квартиру за територіальною громадою м. Долина.

У випадку виникнення додаткових запитань або, якщо квартира, у якій Ви проживаєте, уже приватизована, то просимо повідомити про це  комунальне підприємство «Управління комунального майна» за адресою вул. Чорновола буд №10 м. Долина; контактний телефон 2-74-99: контактна особа –  Сметаняк Мар’яна.