Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


20.02.2018

Протягом січня п. р. фахівцями Долинської ОДПІ надано майже 4 тисячі адміністративних послуг

 

 У січні 2018 року в Центр обслуговування платників Долинської ОДПІ звернулось 3987 відвідувачів – жителів Долинщини та Болехівщини. За цей період їм надано 670 адміністративних послуг, – повідомляють у відділі обслуговування платників Долинської ОДПІ.

Найбільш популярними серед відвідувачів є  послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 427 платників. Також зареєстровано 39 книг обліку розрахункових операцій та 24 розрахункових книжок. Видано 17 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів та 56 довідок про суми виплачених доходів та утриманих податків Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 32 платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 12 суб’єктів господарювання. Протягом звітного періоду зареєстровано 6 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що в Центрах обслуговування платників Долинської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури тощо.

Довідково: Центр обслуговування платників Долинської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Долина, вул. Грушевського,16. Телефон консультанта – модератора: (03477) 2-52-93.

У січні 2018 року до зведеного бюджету від платників Долинщини та Болехівщини надійшло понад 101 млн. гривень

Упродовж січня 2018 року платники податків Долинщини та Болехівщини сплатили до бюджету 101,3 млн. грн. У порівнянні з 2017 роком надходження зросли на 11,7 млн. грн.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 76,8 млн. грн., що на 8,7 млн. грн. більше ніж у січні 2017 року. Головними складовими податкових надходжень до державного бюджету є надходження рентної плати за користування надрами – 65,7 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 4,8 млн. грн., податку на додану вартість – 3,4 млн. грн., податку на прибуток – 1,3 млн. грн. та військового збору – 1,4 млн. грн.

До місцевої казни надходження склали 24,5 млн. грн., що на 3,1 млн. грн. більше, ніж у січні 2017 року. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня 2018 року надійшло 14,3 млн. грн.

Надходження плати за землю становлять 5,6 млн. грн., єдиного податку – 3,2 млн. грн., акцизного податку – 0,5 млн. грн.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 19,9 млн. грн., що на 3,8 млн. грн. більше січня 2017 року.

Громадянам, які мають у власності декілька земельних ділянок та пільги по сплаті податку слід подати заяву до 1 травня п.р.

В Долинській ОДПІ нагадують, що статтею 281 Податкового кодексу визначено категорії фізичних осіб, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та надано перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатися пільгами.

Податківці звертають увагу, що до цієї статті внесено зміни щодо вибору пільги щодо сплати земельного податку фізичною особою, яка має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання. Так, якщо громадянин, який має право на пільгу, є власником декількох земельних ділянок одного виду використання, то йому до 1 травня поточного року необхідно подати письмову заяву до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання земельної ділянки для застосування пільги.

Пільга починає застосовуватися з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

Від сплати податку звільняються такі категорії громадян:

інваліди першої і другої групи;

фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

пенсіонери (за віком);

ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для зазначених вище категорій громадян, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм, а саме:

для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

Вирішили стати користувачем Електронного кабінету – пройдіть електронну ідентифікацію

Платник податків стає користувачем Електронного кабінету та набуває право подавати звітність в електронній формі і вести листування засобами електронного зв’язку і електронній формі після проходження в Електронному кабінеті електронної ідентифікації онлайн з використанням електронного підпису з дотриманням вимог законів, – інформують в Долинській ОДПІ.

Єдиною підставою для відмови у проходженні ідентифікації платника податків в Електронному кабінеті є недійсність електронного цифрового підпису такого платника податків, у тому числі у зв’язку із закінченням строку дії сертифіката відкритого ключа.

Після проходження ідентифікації платник податків самостійно визначає спосіб взаємодії з контролюючим органом, а саме в загальному порядку чи в електронній формі, про що робить відповідну позначку в електронному кабінеті з одночасним обов’язковим  зазначенням своєї електронної адреси (адрес).

Починаючи з дня, наступного за днем обрання платником податків електронної форми взаємодії з контролюючим органам через Електронний кабінет, крім вихідних та святкових днів, взаємодія між ними здійснюється через Електронний кабінет.

Платник податків має право відмовитися від електронної форми взаємодії шляхом надіслання відповідного повідомлення через Електронний кабінет.

Починаючи  з дня, наступного за днем надіслання такого повідомлення, взаємодія платника податків з контролюючим органам в електронній формі припиняється і здійснюється в загальному порядку.

Електронний кабінет працює постійно, крім часу для його технічного обслуговування.

Платник податку звільняється від відповідальності у разі, коли у роботі Електронного кабінету виявлена технічна та/або методологічна помилка і така помилка визнана технічним адміністратором та/або методологом Електронного кабінету або її існування підтверджено рішенням суду. У такому разі штрафні санкції та пеня, передбачені Податковим кодексом України, за порушення податкового та іншого законодавства, не застосовуються.

Прес – служба Долинської ОДПІ