Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


17.07.2017

Протягом січня – червня 2017 року фахівцями Долинської ОДПІ надано понад 10 тисяч адміністративних послуг в Центрах обслуговування платників

Упродовж січня – червні 2017 року в Центри обслуговування платників Долинської ОДПІ звернулось 10440 відвідувачів. За цей період часу їм надано 8687 адміністративних послуг, – повідомляють у відділі обслуговування платників Долинської ОДПІ.

Найбільш популярними серед відвідувачів є  послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 5362 платники.  Також зареєстровано 1032 розрахункових книжок, 296 книг обліку розрахункових операцій. Видано 359 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 645 платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 310 суб’єктів господарювання. Протягом звітного періоду зареєстровано 39 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що Центрами обслуговування платників Долинської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, тощо.

Довідково: Центри обслуговування платників Долинської ОДПІ знаходяться за адресами: м. Долина, вул. Грушевського,16, телефон консультанта – модератора: (03477) 2-52-81 та смт. Рожнятів, пл. Єдності,4, телефон консультанта – модератора: (03474) 2-12-83.

Майже 35 млн. грн. земельного податку сплачено до місцевих бюджетів платниками податків Долинщини та Болехівщини

Протягом січня-червня 2017 року власники та орендарі земельних ділянок Долинщини та Болехівщини поповнили місцеві бюджети на 34,64 млн. грн., що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 6,9 млн. грн.

Із загальної суми надходжень 33 млн. грн. перерахували юридичні особи та 1,6 млн. грн. – сплачено фізичними особами.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу, фізичні особи, які мають на території  України у власності або користуванні земельні ділянки, частки – є платниками земельного податку. Сплата земельного податку фізичними особами здійснюється протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичними особами здійснюється щомісячно рівними частками.

Терміни реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі

Державна фіскальна служба України у  листі від 16.06.2017 № 15731/7/99-99-15-03-02-17 надала роз’яснення щодо окремих особливостей складання та реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування .

Зокрема,  у листі зазначено, що абзацами чотирнадцятим – шістнадцятим п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України встановлено, що реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

для податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, – до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

для податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, – до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з  Кодексом. Розміри та порядок застосування штрафних санкцій за порушення терміну реєстрації податкових накладних встановлено статтею 1201 розділу ІІ Кодексу.

Платник податку має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок коригування в ЄРПН, в якій загальна сума податку не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 ПКУ протягом 365 календарних днів, що наступають за датою виникнення податкових зобов’язань, відображених у відповідній податковій накладній та/або розрахунку коригування.

Оновлено форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств

Державна фіскальна служба України у листі від 30.06.2017 №16989/7/99-99-15-02-01-17 «Про набуття чинності наказу Мінфіну від 28.04.2017 №467»  повідомила про зміни, внесені до Декларації з податку на прибуток підприємств та порядок її заповнення.

Зокрема, у листі зазначено, що вищезазначеним наказом  оновлено форму податкової декларації з податку на прибуток, зокрема з’явилися нові рядки:

– рядок 07.2 «страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами перестрахування»;

– рядок 09.1 сума доходу, що залишився після формування призового (виграшного)   фонду (позитивне значення (рядок 09.1.1 — рядок 09.1.2));

– рядок 09.1.1 «загальна сума доходів, отриманих від прийняття ставок у лотереї»;

– рядок 09.1.2 «сума сформованого призового (виграшного) фонду лотереї відповідно до умов її проведення»;

– рядок 09.2 сума безнадійної заборгованості, визначеної підпунктом “е” підпункту 14.1.11 пункту 14.1 статті 14 розділу I Податкового кодексу України”.

Водночас, деякі рядки з декларації вилучили, а саме рядки пов’язані з розрахунком

авансових внесків із податку на прибуток (рядок 26), та рядки щодо виправлення помилок

по авансових внесках — 36, 37, 38 та 39.

Значних змін зазнав Додаток РІ, який доповнено рядом нових різниць.

Наказом № 467 також передбачено, що фінансова звітність, яка складається платниками податку на прибуток згідно з пунктом 46.2 статті 46 Податкового кодексу України, є додатком ФЗ до Декларації та її невід’ємною частиною.

Враховуючи, що видання Наказу №467 обумовлено змінами у податковому законодавстві, які впливають на показники бюджету поточного року, платникам податку на прибуток підприємств, які звітують щокварталу за звітний (податковий) період – півріччя поточного року, рекомендовано подавати Декларацію за оновленою формою.

Прес – служба Долинської ОДПІ