Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнери



Сесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 березня 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник




10.04.2018

Протягом І кварталу 2018 року до зведеного бюджету від платників Долинщини та Болехівщини надійшло понад 330 млн. гривень

Упродовж першого кварталу 2018 року платники податків Долинщини та Болехівщини сплатили до бюджету 330,1 млн. грн.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 236,8 млн. грн. Головними складовими податкових надходжень до державного бюджету є надходження рентної плати за користування надрами – 196,1 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 16,5 млн. грн., податку на додану вартість – 8,0 млн. грн., податку на прибуток – 8,6 млн. грн., військового збору – 5,1 млн. грн.

До місцевої казни надходження склали 93,3 млн. грн.. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня – березня 2018 року надійшло 48,5 млн. грн.

Надходження плати за землю становлять 19,4 млн. грн., єдиного податку – 10,5 млн. грн., акцизного податку – 1,3 млн. грн., рентної плати за користування надрами – 6,8 млн. грн., рентної платі за використання лісових ресурсів – 3,9 млн. грн.

Слід зазначити, що протягом першого кварталу 2018 року платникам податків на рахунки відшкодовано 18,4 млн. грн. податку на додану вартість.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 71,2 млн. грн., що на 11,2 млн. грн. більше січня – березня 2017 року.

 

До 1 травня громадянам необхідно подати заяву для застосування пільг по земельному податку

В Долинській ОДПІ нагадують, що статтею 281 Податкового кодексу визначено категорії фізичних осіб, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та надано перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатися пільгами.

Податківці звертають увагу, що до цієї статті внесено зміни щодо вибору пільги щодо сплати земельного податку фізичною особою, яка має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання. Так, якщо громадянин, який має право на пільгу, є власником декількох земельних ділянок одного виду використання, то йому до 1 травня поточного року необхідно подати письмову заяву до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання земельної ділянки для застосування пільги.

Пільга починає застосовуватися з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву. Якщо до 1 травня п.р. фізична особа не подала до контролюючого органу заяву про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги, то оподатковуватимуться всі земельні ділянки, які є у її власності, крім земельної ділянки, на яку подана заява у 2017 році.

Обласна податкова проводить семінар щодо порядку дій платника ПДВ у разі блокування податкової накладної

17 квітня  2018 року Головне управління ДФС в Івано-Франківській області  проводить безкоштовний семінар для платників податків на тему: «Порядок дій платника ПДВ у разі зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних».

До участі у заході запрошуються СГД – фізичні  особи – підприємці та юридичні особи.

Семінар відбудеться за адресою: Головне управління ДФС в Івано-Франківській області, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20, каб. 501, початок о 11.00 год.

 Власні кошти внесені приватним підприємцем на розрахунковий рахунок не включаються до доходу

Фахівці Долинської ОДПІ роз’яснюють, об’єктом оподаткування фізичної особи підприємця, який перебуває на загальній системі оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України.

До складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі – підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності, а саме:

виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);

виручка в натуральній (негрошовій формі);

суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.

Тобто, власні кошти, які фізична особа – підприємець зараховує на розрахунковий розрахунок, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.

Прес – служба Долинської ОДПІ