Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


06.03.2018

Про медичну реабілітацію застрахованих осіб району 

Міністерством соціальної політики України, починаючи з 2017 року, розпочато впровадження адресності в наданні соціальних послуг, зокрема у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування за принципом «гроші ходять за людиною», який серед іншого передбачає можливість самостійного вибору застрахованими громадянами санаторно-курортних закладів для отримання належної медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування, що здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі-Фонд).

Так, у липні 2017 року правлінням Фонду схвалено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі-Порядок). Зазначений Порядок також погоджено МОЗ України.
Метою Порядку, який набрав чинності з 01.01.2018, є запровадження механізму «гроші ходять за людиною» у страхуванні з тимчасової втрати працездатності, з акцентом в першу чергу на інтересах працюючої людини, а також запровадженні нових сервісних підходів у роботі Фонду.
Для реалізації цілей цього Прядку у бюджеті Фонду передбачено кошти у сумі 438,9 млн. гривень.
На сьогодні виконавчою дирекцією Фонду та її робочими органами проводиться робота з його реалізації, зокрема проводять семінари, зустрічі наради з представниками закладів охорони здоров’я, санаторно-курортними закладами тощо.
Так, нормами Порядку визначено, що заклад охорони здоров’я, в якому людина перебуває на лікуванні, протягом доби з моменту надання висновку лікарсько-консультативної комісії інформує робочий орган Фонду про потребу такої людини в медичній реабілітації, що в подальшому є підставою для здійснення Фондом усіх організаційних заходів для направлення людини до санаторного закладу.

Тел. для довідок : 2-52-74, 2-52-00