Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 39 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 червня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


06.03.2018

Про медичну реабілітацію застрахованих осіб району 

Міністерством соціальної політики України, починаючи з 2017 року, розпочато впровадження адресності в наданні соціальних послуг, зокрема у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування за принципом «гроші ходять за людиною», який серед іншого передбачає можливість самостійного вибору застрахованими громадянами санаторно-курортних закладів для отримання належної медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування, що здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі-Фонд).

Так, у липні 2017 року правлінням Фонду схвалено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі-Порядок). Зазначений Порядок також погоджено МОЗ України.
Метою Порядку, який набрав чинності з 01.01.2018, є запровадження механізму «гроші ходять за людиною» у страхуванні з тимчасової втрати працездатності, з акцентом в першу чергу на інтересах працюючої людини, а також запровадженні нових сервісних підходів у роботі Фонду.
Для реалізації цілей цього Прядку у бюджеті Фонду передбачено кошти у сумі 438,9 млн. гривень.
На сьогодні виконавчою дирекцією Фонду та її робочими органами проводиться робота з його реалізації, зокрема проводять семінари, зустрічі наради з представниками закладів охорони здоров’я, санаторно-курортними закладами тощо.
Так, нормами Порядку визначено, що заклад охорони здоров’я, в якому людина перебуває на лікуванні, протягом доби з моменту надання висновку лікарсько-консультативної комісії інформує робочий орган Фонду про потребу такої людини в медичній реабілітації, що в подальшому є підставою для здійснення Фондом усіх організаційних заходів для направлення людини до санаторного закладу.

Тел. для довідок : 2-52-74, 2-52-00