Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 16 березня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


05.03.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта   «Положення про порядок повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної власності міста від орендаря до Долинської міської ради»

 

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, «Положенням про порядок підготовки, обговорення, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів Долинської міської ради» затвердженого рішенням Долинської міської ради від 26.05.2016. № 266-9/2016, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект Положення про порядок повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної власності міста від орендаря до Долинської міської ради.

Положення встановлює порядок повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної власності міста від орендаря до Долинської міської ради та включає наступні розділи:

  1. Загальні положення;
  2. Припинення, розірвання договору оренди землі;
  3. Відшкодування збитків;
  4. Умови повернення земельної ділянки (земельних ділянок);
  5. Звернення щодо повернення орендованої земельної ділянки;
  6. Повноваження Комісії;
  7. Повернення земельних ділянок (їх частин).

Підставою для розробки проекту є Земельний кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України “Про оренду землі”, Закон України “Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності”, Типовий договір оренди землі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 р. № 220, постанова Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. № 284 «Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

Проект разом з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено у друкованому вигляді у  офіційному друкованому «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа», у мережі Інтернет на  офіційному веб-сайті Долинської міської ради: rada.dolyna.info

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у Долинській міській раді, каб. № 33.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на адресу розробника: м. Долина, пр.Незалежності, 5 каб.33

Розробник проекту регуляторного акта «Положення про порядок повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної власності міста від орендаря до Долинської міської ради»: Долинська міська рада, Івано-Франківська обл. м. Долина, проспект Незалежності, 5, email: rada.dolyna.info@gmail.com