Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


15.08.2017

Платники єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Долинщини та Болехівщини понад 18 млн. грн.

За січень – липень поточного року платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць Долинщини та Болехівщини 18,3 млн. грн. єдиного податку. Цьогорічні надходження перевищили надходження за аналогічний період минулого року на 4,4 млн. грн., або на 31,7 відсотка.

Зокрема, юридичні особи – «спрощенці» забезпечили надходження єдиного податку в розмірі 3,1 млн. грн., в той час, як фізичні особи – підприємці сплатили 15,2 млн. грн. єдиного податку.

Від сільськогосподарських товаровиробників – платників єдиного податку до місцевих бюджетів надійшло 119,1 тис. грн. єдиного податку.

Платники Долинщини та Болехівщини перерахували майже 159 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

Протягом січня-липня 2017 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склало 158,9 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 26,5 млн. гривень.

Із загальної суми надходжень у липні поточного року надійшло 22,3 млн. гривень. єдиного соціального внеску.

Нагадуємо, у зв’язку з підвищенням з 1 травня 2017 року розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 1684 грн., зросла максимальна величина доходу застрахованої особи, на яку нараховується єдиний внесок та становить 42 100 грн. (25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який встановлений в місяці нарахування доходу). Відповідно збільшився максимальний розмір нарахованого ЄСВ. З 1 травня ц.р. він становить 9262 грн. (42 100 грн. х 22%) або 3540,61 грн. (42 100 грн. х 8,41% при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника-інваліда, якщо роботодавцем є юридична особа).

Без змін залишився розмір мінімального страхового внеску для платників єдиного податку 2 і 3 груп, самозайнятих осіб, ФОП на загальній системі оподаткування (704 грн.) та для платників єдиного податку 1 групи (352 грн.).

Долинська ОДПІ звертає увагу на належне оформлення трудових відносин

Сьогодні в Україні значно поширене таке явище, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин або виплата нелегальної заробітної плати.

Долинська ОДПІ звертає особливу увагу на те, що працівник не може бути допущений до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Згідно ст.265 КЗпП України передбачено наступну відповідальність за порушення законодавства про працю у вигляді штрафів:

– за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків передбачений штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника;

– за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі передбачений штраф у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, за кожного працівника;

– за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

-за порушення інших вимог трудового законодавства передбачений штраф у розмірі мінімальної заробітної плати.

Варто зауважити, що сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю.

Шановні роботодавці та наймані працівники, легалізація трудових відносин гарантує забезпечення Ваших прав і гарантій. Фахівці Долинської ОДПІ завжди готові надати консультації щодо належного оформлення трудових відносин в межах своєї компетенції.

Звертайтеся за адресою: м. Долина, вул. Грушевського, 16, тел. 2-52-93.

Режим роботи центру обслуговування платників Долинської ОДПІ у святкові та вихідні дні серпня 2017 року

Долинська ОДПІ повідомляє про режим роботи центру обслуговування платників у святкові та вихідні дні серпня 2017 року:

 – 19 серпня 2017 року – робочий день до 16 год. 45 хв.;

– 25 серпня 2017 року – робочий день у режимі чергування (за необхідності, із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 13 год. 00 хв.;

 – 24, 26 та 27 серпня 2017 року – вихідні дні.

Прес – служба Долинської ОДПІ