ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

05.11.2018

Платник податків у приватній частині Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податкових платежів

В Долинській ОДПІ нагадують, що банківські реквізити для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, митних та інших платежів до бюджету визначаються Казначейством і повідомляються територіальному органу ДФС, а тому для їх отримання платнику податків необхідно звернутись до контролюючого органу ДФС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

Крім того, платник податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Водночас, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів розміщено на офіційному порталі Територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області в розділі «Бюджетні рахунки».

 

З початку року до бюджету від платників Долищини та Болехівщини надійшло 279 млн. грн. ЄСВ

Протягом січня-жовтня 2018 року платниками Долинщини та Болехівщини забезпечено сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі 279 млн. гривень.

Цей показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 22,1 %, або на 50,5 млн. гривень.

У жовтні 2018 року забезпечено сплату 27,3 млн. грн. ЄСВ, що  на 28,2 %, або на 6 млн. грн. більше надходжень у жовтні минулого року.

 «Фіскальна служба і надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам адже офіційне працевлаштування – захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення», – зазначив Роман Тимків.

 

 На Долинщині, Болехівщині та Рожнятівщині за жовтень легалізовано майже 1800 працівників

Долинським управлінням ГУ ДФС в Івано-Франківській області в рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.18 № 649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” у жовтні проведено широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання з питань легалізації найманої праці та належного оформлення  трудових відносин.

За її результатами протягом жовтня цього року до Долинського управління надійшли повідомлення про прийняття на роботу 1 791 найманого працівника, в т.ч. 842 по Рожнятівському районі, 644 – Долинському районі,та 305 – Болехівській міській раді.

 

Запрошуємо  взяти участь у тестуванні електронного сервісу E-Receipt

Фахівці Долинського управління нагадують, що фіскальною службою забезпечено функціонування інформаційної системи E-Receipt. Експериментальний  проект розпочатого відповідно до постанови Кабміну щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно–технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

У рамках функціонування даної системи ДФС реалізовано і електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронний фіскальний чек, створений новітніми РРО.

Сервіс знаходиться у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації осіб за посиланням:https://cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно внести:

– фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО);

– пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою.

І якщо ви не знайшли свого е-чека в системі або виявили розбіжності в даних чеку, зробіть його фото та надішліть за адресою: infozvit@sfs.gov.ua. ДФС буде визначено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи, та вжито відповідні заходи.

Запрошуємо платників податків та споживачів товарів (послуг) також взяти участь у тестуванні зазначеного електронного сервісу.

 Начальник Долинського управління                                       Р. ТИМКІВ