Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 49 сесії Долинської міської ради відбудеться 07 березня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


10.07.2018

На соціальне забезпечення мешканці Долинщини та Болехівщини спрямували понад 164 млн. гривень

Протягом шести місяців цього року платники Долинщини та Болехівщини сплатили 164,3 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 27,7 млн. грн.

Зокрема, у червні сума надходжень ЄСВ склала 37,3 млн. грн., що на 6,3 млн. грн. більше надходжень червня 2017 року.

Звертаємо увагу, що з 01.01.2018 фізичні особи – підприємці звільняються від сплати єдиного внеску за себе, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст.26 Закону №1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками ЄСВ виключно за умови їх добровільної участі у системі (тобто при поданні звіту).

Більше 1 млрд. гривень надійшло до бюджетів від платників Долинської ОДПІ

Впродовж першого півріччя 2018 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Долинській ОДПІ перерахували до бюджетів усіх рівнів 1,04 млрд. грн. податків та зборів. З них 740,5 млн. грн. сплатили платники Долинщини і Болехівщини, 296,4 млн. грн. – Рожнятівщини. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження збільшились на 8,1 відс., або на 77,4 млн. грн.

Із загальної суми надходжень Державний бюджет отримав 753,2 млн. грн., до місцевих скарбниць мобілізовано 283,7 млн. гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях до Зведеного бюджету складають: рентні платежі 659,5 млн. грн., податок на доходи фізичних осіб – 214,3 млн. грн., плата за землю – 49 млн. грн., податок на додану вартість – 36 млн. грн., єдиний податок – 27,7 млн. грн., податок на прибуток – 18 млн. грн. та військовий збір – 16,8 млн. гривень.

Надходження податкових платежів до Зведеного бюджету у червні поточного року склали 198,3 млн. грн. та перевищили минулорічні на 49 відс, або на 65,2 млн. гривень.

 

Контролюючі органи надають інформацію на адвокатський запит протягом п’яти робочих днів

Порядок розгляду адвокатських запитів у контролюючих органах передбачено Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Контролюючі органи, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

Термін розгляду адвокатського запиту може бути продовжено до двадцяти робочих днів з обґрунтуванням причин такого продовження, якщо запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних. Про це письмово повідомляється адвокату не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання адвокатського запиту.

Джерела погашення податкового боргу платника податків визначено Податковим кодексом України

Згідно з п. 87.2 ст.87 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених ПКУ, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 87.3 ст. 87 ПКУ визначено перелік майна та коштів, які не можуть бути використані як джерела погашення податкового боргу платника податків

У разі якщо здійснення заходів щодо погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, не привело до повного погашення суми податкового боргу або у разі недостатності у платника коштів для погашення податкового боргу, контролюючий орган визначає дебіторську заборгованість платника податків, строк погашення якої настав, джерелом погашення податкового боргу такого платника податків (абзац перший п. 87.5 ст. 87 ПКУ).

Відповідно до п. 87.6 ст. 87 ПКУ у разі відсутності у платника податків, що є філією, відокремленим підрозділом юридичної особи, майна, достатнього для погашення його грошового зобов’язання або податкового боргу, джерелом погашення грошового зобов’язання або податкового боргу такого платника податків є майно такої юридичної особи, на яке може бути звернено стягнення згідно з ПКУ.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 134.01).

Прес – служба Долинської ОДПІ