Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 березня 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
16.04.2018

На підтримку української армії від платників Долинщини та Болехівщини надійшло понад 5 мільйонів гривень

За І квартал 2018 року платники податків Долинщини та Болехівщини направили для сприяння обороноздатності України 5,1 млн. грн. військового збору. Що на 0,7 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2017 року. Зокрема, у березні 2018 року надійшло 1,7 млн. грн. військового збору.

Відзначимо, військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

На Долинщині та Болехівщині надходження податку на доходи фізичних осіб становлять майже 65 млн. грн.

Як повідомили в Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області платники податків Долинщини та Болехівщини за І квартал 2018 року до зведеного бюджету сплатили 64,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження збільшились на 6,5 млн. грн.

У березні 2018 року надходження податку на доходи фізичних осіб склали 22,1 млн. грн., що на 1 млн. грн. більше ніж за березень 2017 року.

Фіскали зауважили, що податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, його питома вага в загальних надходженнях становить 52 відсотка. Так, за І квартал 2018 року місцеві громади отримали 48,5 млн. грн. цього податку, що на 4,8 млн. грн. перевищує надходження першого кварталу 2017 року.

До державного бюджету надходження ПДФО склали 16,5 млн. грн., що на 1,7 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2017 року.

В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті – окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного та судового оскарження.

Реєстр функціонує в тестовому режимі протягом місяця з дня набрання чинності Порядку.

У частині формування у відкритому доступі окремого Реєстру Електронний кабінет доопрацьовано відповідно до пункту 8 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Завершується кампанія декларування: не забудьте задекларувати доходи

У Долинській ОДПІ нагадують, що кампанія декларування доходів громадян триває до 2 травня 2018 року.

Відповідно до норм Податкового кодексу України, громадянам які зобов’язані задекларувати доходи та особам, які проводять незалежну професійну діяльність необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулоріч. В цій декларації громадяни відображають суму отриманого доходу та визначають податкове зобов’язання з податку на доходи та військового збору.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

–  особисто або уповноваженою на це особою;

–  надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

–  засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі, – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Нагадаємо, що податкова декларація громадянами подається до 02 травня 2018 року. Для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31 грудня 2018 року.

Прес – служба Долинської ОДПІ