Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
09.10.2018

На Долинщині  знову активізувались шахраї

Як повідомили в Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області, на стаціонарні та мобільні телефони підприємців Долинського району надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші.

Зокрема, шахраї від імені посадових осіб Долинського управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області телефонують бізнесменам з проханням перерахувати грошові кошти на розрахунковий рахунок у відділенні Ощадного банку.

Дзвінки псевдоподатківців надходять із номеру мобільного телефону +38(068)170-31-34. З метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки різних банківських установ та представлятися керівництвом або іншими посадовими особами фіскальної служби області.

Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо вам телефонують від імені  керівництва або інших посадових осіб фіскальної служби області та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не віддавайте кошти.

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи внутрішніх справ (тел. 102), або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»).

Протягом дев’яти місяців 2018 року до зведеного бюджету від платників Долинщини та Болехівщини надійшло майже 1,2 млрд. гривень

Упродовж січня-вересня 2018 року платники податків Долинщини та Болехівщини сплатили до бюджету 1155,9 млн. грн.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 840,6 млн. грн. Головними складовими податкових надходжень до державного бюджету є надходження рентної плати за користування надрами – 711,7 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 57,4 млн. грн., податку на додану вартість – 29,9 млн. грн., податку на прибуток – 16,9 млн. грн., військового збору – 17,6 млн. грн.

До місцевої казни надходження склали 315,3 млн. грн. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом дев’яти місяців 2018 року надійшло 165,3 млн. грн.

Надходження плати за землю становлять 65,1 млн. грн., єдиного податку – 31,7 млн. грн., рентної плати за користування надрами – 31,3 млн. грн., рентної платі за використання лісових ресурсів – 9,1 млн. грн., акцизного податку – 3,9 млн. грн..

Власники нерухомості Долинщини та Болехівщини сплатили

на 1,8 млн. грн. більше податку ніж торік

Упродовж дев’яти місяців цього року до бюджетів Долинщини та Болехівщини сплачено 4,4 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Цьогоріч місцеві бюджети цих громад отримали в розпорядження на 1,8 млн. грн., або на 69,2 відс. більше податку на нерухомість проти аналогічного періоду минулого року.

За словами начальника Долинського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Романа Тимківа, це звичайна практика європейських країн, коли нерухоме майно оподатковується, а сплачені кошти стають одним із основних джерел доходу територіальних громад.

Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою/квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв.м і будинку/будинків площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м. Податок нараховується лише на «зайві» квадратні метри. Наприклад, якщо квартира має площу 65 кв. м, то податок нараховується на5 кв. м. Ці кошти будуть використані на потреби громади, на території якої знаходиться об’єкт нерухомості, – розповів Роман Тимків. Крім того, власникам великого житла (що складає понад 300 кв. метрів для квартир і понад 500 кв. метрів для будинків) до так званого податку на розкіш доведеться додатково заплатити 25 тисяч гривень.

 

ДФС України забезпечено функціонування інформаційної системи E-Receipt

В Долинській ОДПІ нагадують, що ДФС України забезпечено функціонування інформаційної системи E-Receipt.

Нова інформаційна система реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій може встановлюватись та підтримуватиметься будь-яким пристроєм, що виключає необхідність придбання касового апарату.

Для тестування пропонується безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows та Android, що розміщене за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt. Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО».

Даний сервіс надає можливість платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.

Для того, щоб розпочати роботу з касою необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек.

Формування електронного чеку здійснюється за допомогою довідника номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою відповідно до інструкції користувача, що розміщена за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt.

Інструкція користувача щодо роботи з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».

Начальник Долинського управління                                       Р. ТИМКІВ