Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


10.10.2017

Єдиний податок – стабільне джерело наповнення місцевих бюджетів Долинщини та Болехівщини

Впродовж 9 місяців 2017 року платниками Долинщини та Болехівщини сплачено 24,3 млн. грн. єдиного податку. Більша частина коштів сплачена фізичними особами – підприємцями – понад 20,2 млн. грн., що на 6,7 млн. грн. більше показника 2016 року. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування направлено до бюджету понад 4,1 млн. грн.

Варто зазначити, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет.

Звертаємо увагу платників спрощеної системи оподаткування, що у разі наявності у платника єдиного податку податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів реєстрація платником єдиного податку може бути анульована за рішенням контролюючого органу (п.п. 3 п. 299.10 ст. 299 ПКУ).

Платники Долинщини та Болехівщини поповнили бюджет країни більш як на 1 млрд. гривень

За дев’ять місяців 2017 року платники податків Долинщини та Болехівщини сплатили до бюджету 1002,1 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 роком надходження зросли на 479,8 млн. грн.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 748,3 млн. грн., що на 429,2 млн. грн. більше ніж у січні – вересні 2016 року. Головними складовими податкових надходжень до бюджету є надходження рентної плати за користування надрами – 638,9 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 53,0 млн. грн., податку на додану вартість – 29,2 млн. грн., військового збору – 15,8 млн. грн., податку на прибуток – 9,2 млн. грн.

До місцевої казни надходження склали 253,7 млн. грн., що на 50,5 млн. грн. більше, ніж у січні – вересні 2016 року. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого у 2017 році надійшло 157,0 млн. грн.

Слід також зазначити, що протягом січня – вересня 2017 року платниками Долинщини та Болехівщини сплачено до бюджету 207,2 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Головне управління ДФС в області проводить семінар

Головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області  24 жовтня п.р. заплановано проведення безкоштовного кущового семінару для платників податків на тему:«Подання податкової звітності юридичними особами та  фізичними особами-підприємцями за ІІІ квартал 2017 року».

До участі у заході запрошені юридичні особи та фізичні особи – підприємці.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20, актовий зал, 5-й поверх, 501 каб. Початок семінару – 11.00 год.

Cервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України

Сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів (далі – Інформація).

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну пошту idd@sfs.gov.ua.

Інформація приймається цілодобово.

При наданні Інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (найменування підприємства, установи, організації, суб’єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім’я, по батькові та посаду працівника органу ДФС, з яким пов’язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги. Якщо Заявник не бажає називати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання/реєстрації, Інформація реєструється як анонімна.

У разі звернення представника Заявника обов’язково надаються відомості стосовно його повноважень здійснювати представництво законних інтересів та ведення справ Заявника, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Якщо представник Заявника не надає такі дані, Інформація на сервіс «Пульс» не приймається.

Про результати розгляду Інформації клієнти повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.

Не повідомляються Заявникам результати розгляду анонімної Інформації та повідомлень про наявність на офіційному веб-порталі/субсайтах ДФС недостовірної/застарілої інформації; методологічних чи технічних проблем в роботі електронних сервісів чи систем; відомості що надходить до ІДД ДФС електронною поштою щодо мінімізації сплати податків, зборів, митних платежів, ЄВ.

Відбудеться семінар

24 жовтня 2017 року

 ГУ ДФС в Івано-Франківській області для платників податків проводить семінар на тему:

 «Подання податкової звітності юридичними особами та  фізичними особами-підприємцями за ІІІ квартал 2017 року»

 Місце проведення: м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності,20, актовий зал,

5-й поверх, 501 каб.

 Початок семінару – 11 год. 00 хв.

 Вхід вільний

Прес – служба Долинської ОДПІ