Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


11.07.2017

Долинська ОДПІ запрошує платників податку на нерухомість!

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 20.12.2016 №1791-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році”.

Законом внесено зміни в частині адміністрування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки а саме: громадяни, котрі мають квартиру понад 60 кв. м чи будинок понад 120 кв. м., зобов’язані будуть сплатити податки за “зайві”  квадратні метри.

Долинська ОДПІ запрошує громадян скористатися правом на звірку даних. Інформацію можна отримати в центрі обслуговування платників Долинської ОДПІ, вікно № 1 за адресою м.Долина, вул.Грушевського, 16.

Платники Долинщини та Болехівщини поповнили бюджети всіх рівнів на 689,7 млн. гривень

Протягом січня-червня 2017 року платники податків Долинщини та Болехівщини сплатили до бюджету 689,7 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 роком надходження зросли на 310,6 млн. грн.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 527,4 млн. грн., що на 277,6 млн. грн. більше ніж у січні – червні 2016 року. Головними складовими податкових надходжень до бюджету є надходження рентної плати за користування надрами – 454,4 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 33,5 млн. грн., податку на додану вартість – 19,1 млн. грн., податку на прибуток – 6,9 млн. грн., військового збору – 10,1 млн. грн.

До місцевої казни надходження склали 162,2 млн. грн., що на 32,8 млн. грн. більше, ніж у січні – червні 2016 року. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого у 2017 році надійшло 99,2 млн. грн.

Надходження плати за землю становлять 34,6 млн. грн., єдиного податку – 15,7 млн. грн., акцизного податку – 3,8 млн. грн.

Єдиний податок – стабільне джерело наповнення місцевих бюджетів Долинщини та Болехівщини

Впродовж січня-червня 2017 року платниками Долинщини та Болехівщини сплачено 15,7 млн. грн. єдиного податку. Більша частина коштів сплачена фізичними особами – підприємцями – понад 13,1 млн. грн., що на 4,7 млн. грн. більше показника 2016 року. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування направлено до бюджету понад 2,6 млн. грн.

Варто зазначити, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет.

Звертаємо увагу платників спрощеної системи оподаткування, що з 01 січня 2017 року набрали чинності Закони України від 20.12.2016 року №1791 та від 21.12.2016 року №1797, згідно яких встановлені ставки єдиного податку: для єдинників першої групи у межах до 10 % розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого Законом на 1 січня податкового року; для спрощенців другої групи – у межах до 20% розміру мінімальної заробітної плати.

Максимальна фіксована ставка протягом 2017 року для платників єдиного податку першої групи становить не більше 160 грн. (до 10% від 1600 грн.), а для спрощенців другої групи не може перевищувати 640 грн. (до 20% від 3200 грн.).

Податкова накладна заблокована? Перелік документів необхідних для врахування Таблиці даних платника податків

Як повідомляють в Долинській ОДПІ, відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України у разі відповідності податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних починаючи з 01.07.2017, реєстрація таких накладних може бути зупинена.

Платники податків у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, крім вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування затвердженого наказом Міністерства фінансів України №567 від 13.06.2017 року, має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301.

Таблиця надсилається виключно в електронному вигляді засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Водночас для зручності платників податків та з метою оперативного та всебічного розгляду поданих таблиць податківці просять одночасно надсилати до контролюючого органу скановані копії документів, які підтверджують наявність власних/орендованих приміщень, власних/орендованих виробничих потужностей, власних/орендованих земельних ділянок, наявність найманого персоналу власного/за сумісництвом, інформацію щодо доходу від проведення діяльності за попередній період, залишку готової продукції та залишку сировини на останню звітну дату.

Скановані копії документів можна надіслати через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Прес – служба Долинської ОДПІ