Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


12.01.2018

Долинська ОДПІ підбила підсумки роботи за 2017 рік  

 

Платники, які перебувають на обліку у Долинській ОДПІ протягом 2017 року сплатили до Зведеного бюджету 1286,0 млн. гривень податків і зборів. Зокрема, надходження до Зведеного бюджету у грудні 2017 року склали 52,8 млн. гривень. Про це повідомила в.о. начальника Долинської ОДПІ Олена Байко.

Із загальної суми до держбюджету надійшло 947,2 млн. грн., до місцевого бюджету – 338,8 млн. грн. При цьому, позитивна динаміка зафіксована як у наповненні державного, так і місцевого бюджетів. У порівнянні з 2016 роком держказна отримала додатково 433,4 млн. грн. Місцеві ж скарбниці додатково збагатилися на 61,2 млн. грн.

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом 2017 року зібрано 277,5 млн. грн. Порівняно з 2016 роком надходження зросли на 43,2 млн. грн.

Платниками Долинщини та Болехівщини сплачено понад 20 млн. грн. військового збору

 За 2017 рік платники податків Долинщини та Болехівщини направили для сприяння обороноздатності України 20,7 млн. грн. військового збору, що на 2,6 млн. грн. більше ніж у 2016 році. Зокрема, тільки у грудні 2017 року платниками сплачено майже 2 млн. грн. військового збору.

Про це повідомили у секторі податків і зборів з фізичних осіб Долинської ОДПІ Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Податкова декларація з плати за землю подається за новою формою

В Долинській ОДПІ  звертають увагу власників землі та землекористувачів, що наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 року №9 внесено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 16 червня 2015 року N 560 та викладено її в новій редакції. Відповідно платники податків повинні звітувати в 2018 році за оновленою формою.

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

Фізичним особам нарахування сум податку проводиться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки, які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

Мінімальний розмір ЄСВ в 2018 році

Прес – служба Долинської ОДПІ