Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


03.10.2017

Долинська міська рада оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів з території міста Долини Долинського району Івано-Франківської області

Умови проведення конкурсу

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Долинська міська рада, 77504, м. Долина, пр. Незалежності, 5.

Підстава для проведення конкурсу: Постанова Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 « Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів»

Місце і час проведення конкурсу: Долинська міської рада,   77504, м. Долина, пр. Незалежності, 5. Дата проведення конкурсу –  07 листопада 2017 року о 14.00.

Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу: Григорський Зеновій Михайлович – провідний спеціаліст юридичного відділу Долинської міської ради, тел. 2-70-35.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, досвіду роботи, відповідного дозволу на виконання певних видів робіт чи надання послуг (за наявності).

До участі  в конкурсі допускаються суб’єкти господарювання: установчими документами яких передбачено діяльність у сфері поводження з побутовими відходами; які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та подали не пізніше визначеного в оголошенні терміну копії таких документів:

– заяву на участь у конкурсі;

-витяг з ЄДРПОУ із зазначенням видів діяльності підприємства або свідоцтво про державну реєстрацію підприємства;

– фінансову звітність підприємства за останній звітній період;

-довідка з податкової служби і Пенсійного фонду про відсутність боргових зобов’язань, дійсна на день проведення конкурсу;

-копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автотранспорту, зазначених в п. 2 заяви;

– довідку, складену у довільній формі, яка підтверджує наявність у учасника відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для надання послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів;

– довідку у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів;

– оригінал довідки з обслуговуючого банку про наявність рахунку та про заборгованості за кредитами, відсотками та гарантіями, дійсну на дату розкриття;

-інша інформація, яка подається за бажанням учасника конкурсу і характеризує здатність підприємства надавати якісні послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збору, інформація про наявність на підприємстві диспетчерської служби тощо).

Характеристика території: Площа міста Долини  – 2048,9 га. Місто налічує 187 багатоквартирних житлових будинків та 1403 одноквартирних будинків приватного сектору. Кількість мешканців – 20500. Протяжність міських доріг – 40,03 км.

Відстань від межі міста до об’єкта поводження з відходами,  полігон ТПВ – 21 км. Орієнтовний об’єм побутових відходів – 46 тис. м3 на рік.

Характеристика під’їзних шляхів: 32 км. з твердим покриттям.

Місце, способи та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна  пропозиція подається особисто або надсилається поштою до юридичного відділу Долинської міської ради, 77504, м. Долина, пр. Незалежності, 5 у конверті,  на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: місячний термін від дати опублікування даного оголошення.

Способи і місце отримання конкурсної документації: юридичний відділ Долинської міської ради протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь в конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.