ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

15.04.2019

До уваги платників податків! З 2 травня функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві спливає 01.05.2019.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності починаючи з 02.05.2019 здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

При цьому повідомляємо, що для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013)

За 3 місяці 2019 року платникам Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини відшкодовано 34 млн грн ПДВ

Протягом січня-березня 2019 року платникам, які перебувають на обліку в Долинській та Рожнятівській ДПІ здійснено відшкодування 34 млн грн податку на додану вартість.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 7,9%, або на 2,5 млн грн. У січні-березні 2018 року платникам було відшкодовано 31,5 млн грн.

Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у 2019 році склала 11,3 млн грн. Протягом 2018 року сума середньомісячного відшкодування ПДВ становила 10,5 млн грн.

У березні 2019 року платникам було повернуто 6,4 млн грн ПДВ.

Нагадаємо, що на сьогодні відсутні будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ, оскільки весь процес автоматичний та прозорий.

Мешканці Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини вже задекларували до сплати майже 59 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та військового збору

Як повідомили  в Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області з початку року 102 мешканці Долинщини, Болехівщини та Рожнятівщини подали декларації про доходи, отримані у 2018 році. Згідно поданих декларацій, громадяни задекларували 58,8 млн грн доходів, з яких нараховано 503,1 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 120,9 тис грн військового збору.

Правом на податкову знижку скористалися 349 платників податку. Їм буде повернуто 813,2 тис грн податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року триває кампанія декларування доходів громадян. Так, обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді: вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна; доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна; доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм); інвестиційного прибутку; іноземних доходів, тощо.

Кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році триває до 2 травня 2019 року. Для громадян, які мають право на податкову знижку термін подання декларації – до 31 грудня 2019 року. Декларацію про майновий стан і доходи громадяни зобов’язані подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Майже 89 млн грн. ЄСВ сплатили з початку року платники Долинщини та Болехівщини

У Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляєть, що впродовж першого кварталу 2019 року до бюджету роботодавці та підприємництво Долинщини та Болехівщини сплатили 88,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 17,5 млн грн більше порівняно з січнем-березнем минулого року. Лише у  березні поточного року на соціальні гарантії направлено 31,7 млн грн ЄСВ.

Фіскали відзначають, що позитивній динаміці сплати єдиного соціального внеску сприяли як ріст мінімальної заробітної плати так і дієве проведення інформаційної кампанії, спрямованої на детінізацію ринку праці та підвищення рівня заробітної плати найманих працівників.

Також фіскали звертають увагу бізнесу, що ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ не передбачено. Заборгованість не підлягає списанню. Строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені з єдиного внеску не застосовується.

Крім того, у разі несплати роботодавцем єдиного внеску, найманому працівникові такі періоди не зараховуються до страхового стажу.

Р. ТИМКІВ

Начальник Долинського управління