Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 49 сесії Долинської міської ради відбудеться 07 березня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


23.01.2018

Долинська ОДПІ проводить семінар

 

29 січня 2018 року Долинська ОДПІ проводить безкоштовний семінар для платників податків на тему: «Новації податкового законодавства. Подання звітності суб’єктами господарювання».

До участі у заході запрошені СГД – фізичні особи – підприємці, юридичні особи.

Семінар відбудеться за адресою: м. Долина, вул. Грушевського, 16, актовий зал. Початок об 11 год. 00 хв.

З питань участі у семінарі звертайтеся до Долинської ОДПІ за номером телефону: (03477) 2-52-90.

План проведення  семінару

№ з/п Питання, що розглядатимуться на семінарі Доповідач
1 2 3
1. Відкриття семінару. Байко О.Г. – в.о. начальника Долинської ОДПІ
2. Новації у нарахуванні єдиного внеску, подання звітності з ЄСВ Завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Баланда О.Б.
3.

 

Податок на прибуток. Подання звітності неприбутковими установами Мочернюк Н.С. – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Долинського управління ГУ ДФС в області
4.

 

Податок на додану вартість, зміни у 2018 році. Порядок заповнення податкової декларації з ПДВ.

 

Котула Л.П. – старший державний ревізор-інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Долинського управління ГУ ДФС в області
5. Звітність фізичних осіб – підприємців на загальній та спрощеній системі оподаткування

Податок на доходи фізичних осіб: зміни – 2018

Завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Баланда О.Б.
6. Зміни в оподаткуванні рентної плати та місцевих податків у 2018 році

 

Бачинська Ю.Н.- головний державний ревізор-інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Долинського управління ГУ ДФС в області
7. Проведення розрахунків у готівковій формі. Застосування РРО Гладун Т.С. – начальник відділу обслуговування платників

Від землекористувачів Долинщини  та Болехівщини місцеві бюджети отримали більше 70 мільйонів гривень

У 2017-му році землевласники та землекористувачі сплатили до бюджетів Долинщини та Болехівщини 70,7 млн. грн. плати за землю, що на 12,6 млн. грн. перевищує показник попереднього року.

Найбільше у вигляді орендної плати бюджети отримала від юридичних осіб – 48,6 млн. грн. Інші 3,7 млн. грн. сплатили орендарі – фізичні особи.

Земельний податок наповнив бюджети на 18,4 млн. грн. Землевласники – юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів 17,6 млн. грн., а фізичні особи та громадяни – 0,8 млн. грн.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України плата за землю –  це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Долинська ОДПІ звертає увагу платників плати за землю, що наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 року №9 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)» внесено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 16 червня 2015 року N 560, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03 липня 2015 року за N 783/27228 та викладено її в новій редакції.

На Долинщині та Болехівщині надходження податку на доходи фізичних осіб перевищили 278 млн. грн.

Як повідомила в.о. начальника Долинської ОДПІ Олена Байко, за 2017 рік до зведеного бюджету надійшло 279 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 72 млн. грн.

У грудні 2017 року надходження податку на доходи фізичних осіб становлять 26,0 млн. грн., що на 2,7 млн. грн. більше ніж за грудень 2016 року.

Посадовиця зауважила, що податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, його питома вага в загальних надходженнях становить 61,5 відсотка. Так, за 2017 рік місцеві громади отримали 208,5 млн. грн. цього податку, що на 53,9 млн. грн. перевищує надходження 2016 року.

До державного бюджету надходження ПДФО склали 70,4 млн. грн., що на 18,1 млн. грн. більше, ніж за 2016 рік.

Сервіси ДФС заощаджують час

Шановні платники податків! З метою економії вашого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів, уникнення витраченого часу у чергах до інспектора або «вікна» прийому звітності при поданні звітності, (оскільки достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до фіскальної служби).

Окрім цього ви маєте можливість: отримати гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, оперативно оновлені формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів) та конфіденційно отримувати інформацію щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом.

Отримати електронний підпис та консультацію щодо його застосування можна, звернувшись до Пунктів реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів у м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, буд. 20, 1-й пов., каб. 110 тел.: (0342) 77-19-05 та м. Калуш, вул. Василя Стуса, буд. 2, 1-й пов., каб. 107 тел.: (03472) 6-28-71.

З 5 січня 2018 року діє нове Положення про ведення касових операцій

Долинська ОДПІ повідомляє, що з 5 січня 2018 року набрало чинності Положення про ведення касових операцій  у національній валюті, затверджене постановою Національного банку України від 29.12.2017 року №148. Одночасно втратила чинність постанова Правління НБУ «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» від 15.12.2004 р. № 637.

НБУ, зокрема, виклав у новій редакції пункт про обмеження розрахунків готівкою:

Так відповідно до п.6 розділу ІІ Положення суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами:

1) між собою – у розмірі до 10 000 (десяти тисяч) гривень уключно;
2) з фізичними особами – у розмірі до 50 000 (п’ятдесяти тисяч) гривень уключно.

Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку, шляхом переказу коштів із поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку чи небанківської фінансової установи для подальшого їх переказу на поточні рахунки в банку. Кількість суб’єктів господарювання та фізичних осіб, з якими здійснюються готівкові розрахунки, протягом дня не обмежується/

Одночасно п.3  розділу  І Положення НБУ  визначив поняття «готівкові розрахунки»:

готівкові розрахунки – платежі готівкою суб’єктів господарювання і фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна.

Прес – служба Долинської ОДПІ